Справа № 383/990/22
Номер провадження 2/383/87/25
16 травня 2025 року Бобринецький районний суд Кіровоградської області у складі головуючої Адаменко І.М. в приміщенні Бобринецького районного суду Кіровоградської області, в м.Бобринець Кіровоградської області, розглянувши заяву представника відповідача адвоката Ковальова Юрія Володимировича про його участь у справі № 383/990/22 за позовом ОСОБА_1 до Олексіївської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області та ОСОБА_2 про визнання недійсним та скасування рішення, скасування державних актів на право власності на земельну ділянку в режимі відеоконференції,-
ОСОБА_1 звернулася до суду з вищевказаним позовом.
15 травня 2025 року від представника відповідача адвоката Ковальова Ю.В. до суду надійшла заява про його участь 09.07.2025 року в судовому засіданні у вказаній справі в режимі відеоконференції.
Враховуючи зміст вказаного клопотання, суд вважає можливим його задовольнити виходячи з наступних підстав.
Відповідно до ч.1 ч.2 ст.212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Враховуючи вищевикладене та з метою забезпечення права представника відповідача адвоката Ковальова Ю.В. на участь в судовому засіданні, суд вважає за можливе йогозаяву задовольнити та провести судовезасідання 09.07.2025 рокуу даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою системи відеоконференцзв'язкуза участю представника позивача з використанням власних технічних засобів.
Керуючись ст.ст.212, 222, 260 ЦПК України, суд,-
Заяву представника відповідача адвоката Ковальова Юрія Володимировича задовольнити.
Здійснити розгляд справи №3 83/990/22 за позовом ОСОБА_1 до Олексіївської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області та ОСОБА_2 про визнання недійсним та скасування рішення, скасування державних актів на право власності на земельну ділянку(провадження №2/383/87/25) у судовому засіданні 09 липня 2025 року о 11 год 00 хв та подальші судові засідання в режимі відеоконференції за участі представника відповідача адвоката Ковальова Ю.В. за допомогою підсистеми «Електронний суд», відповідно до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.
Роз'яснити учасникам справи, що Інструкція користувача підсистеми відеоконференцзв'язку розміщена на вебсторінці технічної підтримки користувачів ЄСІТС за вебадресою https://wiki.court.gov.ua. Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду представникам необхідно за допомогою свого Електронного кабінету та власних технічних засобів використовувати комп'ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення, а також авторизуватися в системі відеоконференцзв'язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру), перевірити їх працездатність та очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.
Довести до відома учасників справи, що відповідно до частини четвертої статті 212 ЦПК України, пункту 46 Положення ризики технічної неможливості участі у відео конференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Копію цієї ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили негайно з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя І. М. Адаменко