Справа № 553/1787/25
Провадження № 1-в/553/139/2025
Іменем України
(вступна та резолютивна частини)
15.05.2025м. Полтава
Подільський районний суд міста Полтави в складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
секретаря судових засідань - ОСОБА_2 ,
прокурора - ОСОБА_3 ,
представника виправної колонії - ОСОБА_4 ,
засудженого - ОСОБА_5 ,
захисника засудженого - адвоката ОСОБА_6 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Полтаві подання Державної установи «Полтавська виправна колонія (№ 64)» про умовно-дострокове звільнення
ОСОБА_5 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в смт Зіньків Зіньківського р-ну Полтавської обл., є громадянином України, з середньою освітою, не одружений, не працює, місце проживання зареєстровано за адресою: АДРЕСА_1 , раніше судимого:
- вироком Зіньківського районного суду Полтавської області від 30.03.2017 за ч. 1 ст. 185 КК України до 1 року позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік;
- вироком Зіньківського районного суду Полтавської області від 06.06.2017 за ч. 2 ст. 309, ч. 4 ст. 70 КК України до 4 років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки;
- вироком Голосіївського районного суду міста Києва від 27.12.2019 за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115, ст. 71 КК України до 8 років позбавлення волі,
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту ухвали, пов'язаною з потребою у обґрунтуванні доводів, на що може бути витрачено значний час, суд вважає за необхідне оголосити її вступну та резолютивну частини. Повний текст ухвали буде складено та проголошено о 16:30 год. 19.05.2025.
Керуючись ч. 2 ст. 376 КПК України,
Подання Державної установи «Полтавська виправна колонія (№64)» - задовольнити.
Засудженого ОСОБА_5 звільнити умовно - достроково від відбуття невідбутої частини строку основного покарання, призначеного вироком Голосіївського районного суду міста Києва від 27.12.2019, у виді позбавлення волі на 1 (один) рік 11 (одинадцять) місяців 4 (чотири) дні.
Ухвала може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду протягом 7 днів через Подільський районний суд міста Полтави, а засудженим в той же строк з дня отримання ним копії ухвали.
Головуючий ОСОБА_1