Ухвала від 14.05.2025 по справі 382/2122/24

Яготинський районний суд Київської області

Справа № 382/2122/24

Провадження №2/382/177/25

УХВАЛА

14 травня 2025 року Яготинський районний суд Київської області у складі:

головуючого судді Кисіль О.А.

за участю секретаря Захарук Є.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Яготин справу за позовом ОСОБА_1 в особі представника адвоката Черних Вікторії Олександрівни до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Яготинського районного суду перебуває справа за позовом ОСОБА_1 в особі представника адвоката Черних Вікторії Олександрівни до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Представник позивача - адвокат Черних В.О. направила клопотання про витребування доказів.

Відповідно до ч.1 ст.84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Згідно до ч.3 ст.84 ЦПК України, у разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.

Згідно з ч.6-9 ст.84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати витребувані судом докази.

Відповідно до ч. 1 ст. 137 ЦПК України у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази.

Перевіривши матеріали справи, суд вважає, що дане клопотання підлягає до задоволення.

Керуючись ст. ст. 84, 137 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання представника позивача адвоката Черних В.О. - задовольнити.

Витребувати з Адміністрації Державної прикордонної служби України (вул. Володимирська, 26 м. Київ) відомості про перетин кордону України громадянином Палестини ОСОБА_2 ( ОСОБА_3 ) ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце народження Кабатія у період з 24.02.2022 по 31.12.2022 року.

Витребувати з Державної міграційної служби України (вул. Володимирська 9 м. Київ) відомості про видачу посвідки на постійне місце проживання чи тимчасового перебування на території України громадянина ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце народження Кабатія у період з 01.01.2019 по ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Матеріали, які витребовує суд, надати до Яготинського районного суду Київської області в строк до 09 червня 2025 року, шляхом направлення витребуваних матеріалів, засвідчених належним чином.

У разі неможливості надати витребувані судом документи повідомити про це Яготинський районний суд Київської області із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Кисіль О.А.

Попередній документ
127362566
Наступний документ
127362568
Інформація про рішення:
№ рішення: 127362567
№ справи: 382/2122/24
Дата рішення: 14.05.2025
Дата публікації: 19.05.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Яготинський районний суд Київської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (01.07.2025)
Дата надходження: 26.11.2024
Предмет позову: про розірвання шлюбу
Розклад засідань:
22.01.2025 09:00 Яготинський районний суд Київської області
04.03.2025 08:50 Яготинський районний суд Київської області
09.04.2025 09:40 Яготинський районний суд Київської області
14.05.2025 09:15 Яготинський районний суд Київської області
09.06.2025 10:40 Яготинський районний суд Київської області
01.07.2025 12:15 Яготинський районний суд Київської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
КИСІЛЬ ОЛЕСЯ АНАТОЛІЇВНА
суддя-доповідач:
КИСІЛЬ ОЛЕСЯ АНАТОЛІЇВНА
відповідач:
Абуалроб Нуралдін
позивач:
Усенко Ірина Борисівна
представник позивача:
Черних Вікторія Олександрівна