Ухвала від 13.05.2025 по справі 336/2747/25

ЄУН: 336/2747/25

Провадження №: 2-а/336/60/2025

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 травня 2025 року м. Запоріжжя

Суддя Шевченківського районного суду м. Запоріжжя Коваленко П.Л., ознайомившись з матеріалами адміністративного позову ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності,

ВСТАНОВИВ:

26.03.2025 позивач ОСОБА_1 через свого представника адвоката Усенко А.В. звернувся до суду з адміністративним позовом до ІНФОРМАЦІЯ_2 про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.

Ухвалою судді від 31.03.2025 позовну заяву залишено без руху, надано строк для усунення недоліків. Недоліки усунуто вчасно.

Ухвалою від 15.04.2025 відкрито провадження у справі, постановлено проводити розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

05.05.2025 від представника відповідача ІНФОРМАЦІЯ_3 до суду надійшов відзив на позовну заяву, в якому серед додатків міститься розписка позивача ОСОБА_1 про отримання повістки про виклик до ІНФОРМАЦІЯ_3 , підписана ним власноручно.

13.05.2025 від представника позивача адвоката Усенко А.В. до суду надійшла відповідь на відзив, в якій позивач заперечує, що він підписував зазначену розписку. Одночасно з відповіддю на відзив до суду надійшло клопотання про проведення почеркознавчої експертизи та витребування доказів з метою встановлення достовірності підпису на зазначеній розписці.

Розглянувши відзив відповідача, а також відповідь на відзив та клопотання позивача, ознайомившись з матеріалами справи, суд вважає за необхідне вирішити питання про перехід від спрощеного провадження без виклику сторін до спрощеного провадження з повідомленням (викликом) сторін для отримання особистих пояснень від сторін, явку яких в судове засідання визнати обов'язково ю.

Згідно з ч. 5 ст.262 КАС України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Враховуючи обставини, встановлені при вивченні матеріалів справи, суд вважає необхідним з метою з'ясування обставин справи, розглядати справу в порядку спрощеного провадження з викликом (повідомленням) сторін.

Таким чином, суд вважає за необхідне здійснити перехід з розгляду справи в порядку спрощеного провадження без виклику (повідомлення) сторін до розгляду справи в порядку спрощеного провадження з викликом (повідомленням) сторін.

На підставі викладеного, керуючись ст. 262 КАС України,

ПОСТАНОВИВ:

Здійснити перехід від розгляду справи за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін до розгляду справи за правилами спрощеного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Призначити судове засідання на 30 травня 2025 року о 14 годині 00 хвилин у приміщенні Шевченківського районного суду м. Запоріжжя (вул. Чарівна, 117А, м.Запоріжжя).

В судове засідання викликати позивача, представника відповідача, явку яких визнати обов'язковою.

Копію ухвали направити сторонам у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя П.Л. Коваленко

Попередній документ
127326177
Наступний документ
127326179
Інформація про рішення:
№ рішення: 127326178
№ справи: 336/2747/25
Дата рішення: 13.05.2025
Дата публікації: 16.05.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (20.01.2026)
Дата надходження: 26.03.2025
Розклад засідань:
30.05.2025 14:00 Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
24.06.2025 11:00 Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
12.08.2025 12:00 Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
26.08.2025 14:00 Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
04.02.2026 11:00 Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОВАЛЕНКО ПАВЛО ЛЕОНІДОВИЧ
суддя-доповідач:
КОВАЛЕНКО ПАВЛО ЛЕОНІДОВИЧ