Справа № 574/704/24
Провадження 1-кп/574/55/2025
14 травня 2025 року м. Буринь
Буринський районний суд Сумської області в складі :
головуючого судді ОСОБА_1 ,
з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Буринського районного суду Сумської області клопотання прокурора про привід обвинуваченого в кримінальному провадженні №12024205450000205 від 08.04.2024 року по обвинуваченню ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст. 27, ч.1 ст. 358, ч.4 ст. 358 КК України,
встановив:
На розгляді в Буринському районному суді Сумської області перебуває кримінальне провадження відносно ОСОБА_4 , який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст. 27, ч.1 ст. 358, ч.4 ст. 358 КК України.
Судовий розгляд вказаного кримінального провадження було відкладено на 13 год. 30 хв. 14.05.2025 року.
Однак, обвинувачений ОСОБА_4 , будучи належним чином повідомленим про час та місце судового засідання, до суду не прибув та про причини своєї неявки суду не повідомив.
В судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 просив відкласти судове засідання та застосувати привід до обвинуваченого, оскільки він ухиляється від явки до суду.
Захисник ОСОБА_5 також подав клопотання про відкладення судового засідання, покликаючись на неможливість прибуття до суду за станом здоров'я.
Заслухавши доводи прокурора, суд прийшов до наступних висновків.
Згідно ч.2 ст.318 КПК України, судовий розгляд здійснюється у судовому засіданні з обов'язковою участю сторін кримінального провадження, крім випадків, передбачених КПК України.
Відповідно ч.3 ст.142 КПК України, суд, встановивши, що особа, яка зобов'язана з'явитись до суду, була викликана у встановленому цим Кодексом порядку та не з'явилась без поважних причин або не повідомила про причини свого неприбуття, постановляє ухвалу про здійснення приводу такої особи.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне відкласти судове засідання у даній справі на іншу дату та застосувати через органи поліції привід у судове засідання обвинуваченого.
Керуючись ст. ст. 140, 142, 318 КПК України, -
постановив:
Відкласти судове засідання у даному кримінальному провадженні 14 год. 30 хв. 24.06.2025 року, застосувавши до обвинуваченого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , привід до Буринського йонного суду Сумської області.
Виконання ухвали покласти на ВПД №1 (м. Буринь) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області, а контроль за її виконанням на прокурора в кримінальному провадженні.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1