Справа № 523/3679/25
Провадження №2-о/523/200/25
"05" травня 2025 р. м.Одеса
Пересипський районний суд м.Одеси у складі:
головуючого судді - Кисельова В.К.,
за участю секретаря - Дзюби Г.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Одесі справу за заявою ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 ) ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП: НОМЕР_1 , зареєстроване місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 ), заінтересована особа: Пересипський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) (ЄДРПОУ: 37947480, місце знаходження за адресою: бульв.Десантний, буд.14 м.Одеса), про встановлення факту народження осіб на території України,
До Суворовського районного суду м. Одеси 20.03.2025р. надійшла заява ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє адвокат Ліпаткіна Елла Володимирівна, інша особа: ОСОБА_2 , заінтересована особа: Пересипський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), в порядку окремого провадження про встановлення 1)факту народження ІНФОРМАЦІЯ_3 у місті Одеса, Україна дитини чоловічої статі, ОСОБА_3 , від матері ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зазначивши в актовому записі про народження дитини наступні відомості: відомості про матір - громадянку Азербайджану, ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,; відомості про батька: громадянина Азербайджана ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .2) факту народження ІНФОРМАЦІЯ_4 у місті Одеса, Україна дитини жіночої статі, ОСОБА_5 , від матері ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зазначивши в актовому записі про народження дитини наступні відомості: відомості про матір - громадянку Азербайджану, ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,; відомості про батька: громадянина Азербайджана ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ; 3) факту народження ІНФОРМАЦІЯ_5 у місті Одеса, Україна дитини жіночої статі, ОСОБА_6 , від матері ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зазначивши в актовому записі про народження дитини наступні відомості: відомості про матір-громадянку Азербайджану, ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,; відомості про батька: громадянина Азербайджана ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 . Підставою для звернення з вказаною заявою стала відсутність документа про перебування дитини під наглядом закладу охорони здоров'я та довідки з місця проживання дитини, якій виповнилося більше одного року, унеможливлю проведення державної реєстрації народження дітей. При відсутності зазначеної підстави для державної реєстрації народження, державна реєстрація народження проводиться на підставі рішення суду про встановлення факту народження.
В обґрунтування заяви, адвокат посилається на те, що заявники ОСОБА_2 та ОСОБА_4 є громадянами Азербайджану, перебувають у цивільному шлюб, в Україні, але фактично проживають разом у АДРЕСА_1 та мають чотирьох спільних дітей. Шлюб в Україні вони укласти не мають можливості, оскільки ОСОБА_2 має посвідку на постійне проживання в Україні, а також місце реєстрації свого місця проживання в Україні - АДРЕСА_1 ., а його цивільна дружина ОСОБА_4 є громадянкою ОСОБА_7 , але посвідки на постійне місце проживання в Україні не має, в неї є закордонний паспорт громадянки Азербайджану.
ІНФОРМАЦІЯ_6 у м.Одесі у КНП «Пологовий будинок № 4» ОМР ОСОБА_4 народила сина. Після його народження вона звернулася доПересипського відділу ДРАЦС Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) з метою реєстрації місця народження дитини, але їй було відмовлено усно в реєстрації з підстав того, що вона не має постійного місця проживання в Україні та не знаходиться у шлюбі з особою, яка має постійне місце проживання в Україні. ОСОБА_4 більше не зверталася до органів реєстрації з метою реєстрації найстаршої дитини. Після відмови у реєстрації першої дитини у неї народилося ще троє дітей: друга дівчинка народилася ІНФОРМАЦІЯ_7 у м. Одеса у КНП «Пологовий будинок № 4» ОМР -дівчинка, ІНФОРМАЦІЯ_8 народилася третя дитина -дівчинка, та ІНФОРМАЦІЯ_9 народилася четверта дитина-дівчинка. Після народження четвертої дитини ОСОБА_4 та ОСОБА_2 знову звернулися до Пересипського ВДРАЦС Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) з метою з'ясування можливих змін у законодавсті з підстав реєстрації народження дітей, де їм зареєстрували народження четвертої (наймолодшої ) дитини згідно з правилам ч. 1 ст. 135 СК України, оскільки батько дитини- ОСОБА_2 не перебуває у шлюбі з матір'ю дитини - ОСОБА_4 було видано свідоцтво про народження дитини - ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_10 .
24.02.2022 року у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України Указом Президента України № 64/2022р.введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року, який наразі продовжено.
Як вказують заявники, в подальшому через вказані обставини вони були позбавлені можливості зареєструвати факт народження своїх дітей та отримати свідоцтва про їх народження у відділі державної реєстрації актів цивільного стану.
У зв'язку з чим вони вимушені звернутись до суду з даною заявою, а встановлення факту народження має для них юридичне значення, так як вони зможуть провести державну реєстрацію народження дітей, отримати свідоцтва про народження згідно законодавства України та відповідно виготовляти інші документи дітей.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями, справу за вказаною заявою в порядку окремого провадження розподілено судді Кисельову В.К.
Ухвалою судді від 12.03.2025р. заяву було залишено без руху та надано строк для усунення недоліків.
19.03.2025р. через систему «Електронний суд» та до канцелярії суду надійшла змінена заява ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , заінтересована особа: Пересипський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) про встановлення факту народження осіб.
Ухвалою судді Суворовського районного суду міста Одеси від 21.03.2025 року вказану заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі та призначено справу до судового розгляду в судовому засіданні.
В процесі розгляду справи представник заявника підтримала заявлені вимоги у повному обсязі.
В судовому засіданні ОСОБА_2 також просив задовольнити вказані вимоги та підтвердив факт народження дітей, а також, що він визнає своє батьківство.
Представники Пересипського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) в судове засідання не з'явились, про розгляд справи були повідомлені належним чином.
Судом встановлені наступні обставини справи та відповідні правовідносини.
Судовим розглядом встановлено, що заявниця ОСОБА_1 народилась ІНФОРМАЦІЯ_11 в Азербайджані, на ім'я якої 14.12.2019 року Міністерством внутрішніх справ Азербайджану видано закордонний паспорт громадянина Азербайджану за № НОМЕР_2 , дійсний до 13.12.2029 року.
ІНФОРМАЦІЯ_3 у місті Одеса, Україна у комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок № 4» Одеської міської ради ОСОБА_4 народила хлопчика, вагою 3280 грамів, про що видане медичне свідоцтво про народження №1393 за формою первинної облікової документації №103/о КНП «Пологовий будинок №4» ОМР
05 квітня 2022 року заявницею ОСОБА_1 в місті Одесі у КНП «Пологовий будинок №4», було народжено дитину жіночої статті, вагою 3540,00гр, що засвідчено у медичному свідоцтві про народження №159 від 06.04.2022 року виданого за формою первинної облікової документації №103/о КНП «Пологовий будинок №4» ОМР. У даному медичному свідоцтві засвідчено, що станом на момент народження заявниця ОСОБА_1 дитини у зареєстрованому шлюбі не перебувала.
ІНФОРМАЦІЯ_5 заявниця ОСОБА_1 в місті Одесі у КНП «Пологовий будинок №4», народила дитину жіночої статті, вагою 3990,00гр, що засвідчено у медичному свідоцтві про народження №45 від 24.07.2023 року виданого за формою первинної облікової документації №103/о КНП «Пологовий будинок №4» ОМР.
Указом Президента України Про введення воєнного стану в Україні, затвердженого Законом України №2102-ІХ від 24 лютого 2022 року в Україні введений воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022року строком на 30 діб. Строк дії воєнного стану неодноразово продовжувався і на теперішній час його дію не припинено.
ОСОБА_2 має постійне проживання в Україні, а також місце реєстрації свого місця проживання в Україні - АДРЕСА_1 , що підтверджується довідкою № АЗ-17711-ф/л від 07.02.2023 року.
Отже, є встановленим, що станом на час народження ОСОБА_1 в місті Одесі у КНП «Пологовий будинок №4» ОМР трьох дітей:1)13 грудня 2020 року хлопчика, вагою 3280 грамів, (медичне свідоцтво про народження №1393); 05 квітня 2022 року дитини жіночої статті, вагою 3540,00гр, (медичне свідоцтво про народження №159 від 06.04.2022 року); 21 липня 2023 рокудитини жіночої статті, вагою 3990,00г (медичне свідоцтво про народження №45), остання у зареєстрованому шлюбі не перебувала, а також по даний час дії з державної реєстрації дітей не здійснювала, а наразі через спливу строку у один рік з дати народження дітей позбавлена можливості вчинити певні дії.
Правові підстави ухваленого рішення.
Відповідно до ч. 2 ст. 124 Конституції України, юрисдикція судів поширюється на всі правовідносин, що виникають у державі.
У відповідності з п. 1 ст. 6 Європейської Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, ратифікованої Україною, Законом України №475/97-ВР від 17.07.1997 року, яка відповідно до ст. 9 Конституції України є частиною національного законодавства України, кожна людина при визначенні її громадянських прав та обов'язків має право на справедливий розгляд справи незалежним та безстороннім судом.
Відповідно до ст. 55 Конституції України, кожному гарантується судовий захист його прав і свобод.
Згідно з ч.1 ст. 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
Згідно з ч.1 ст. 293 ЦПК України, окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.
Згідно ч. 3 ст. 294 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил. Встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.
Відповідно до п. 5 ч. 2ст. 293 ЦПК України, суд розглядає в порядку окремого провадження справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення.
Відповідно до п. 7 ч. 1ст. 315 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту народження особи в певний час у разі неможливості реєстрації органом державної реєстрації актів цивільного стану факту народження.
Відповідно до ст. 317 ЦПК України, заява про встановлення факту народження особи на території, на якій введено воєнний чи надзвичайний стан, або на тимчасово окупованій території України, визначеній такою відповідно до законодавства, може бути подана батьками або одним з них, їхніми представниками, членами сім'ї, опікуном, піклувальником, особою, яка утримує та виховує дитину, або іншими законними представниками дитини до будь-якого місцевого суду України, що здійснює правосуддя, незалежно від місця проживання (перебування) заявника.
Справи про встановлення факту народження або смерті особи на території, на якій введено воєнний чи надзвичайний стан, або на тимчасово окупованій території України, визначеній такою відповідно до законодавства, розглядаються невідкладно з дня надходження відповідної заяви до суду.
У рішенні про встановлення факту народження особи на території, на якій введено воєнний чи надзвичайний стан, або на тимчасово окупованій території України, визначеній такою відповідно до законодавства, мають бути зазначені встановлені судом дані про дату і місце народження особи, про її батьків.
Відповідно до ст. 7 Конвенції про права дитини від 20 листопада 1989 року, яка підписана Україною 21 лютого 1990 року, ратифікована 27 лютого 1991 року, набрала чинності для України 27 вересня 1991 року, дитина має бути зареєстрована зразу ж після народження і з моменту народження має право на ім'я і набуття громадянства, а також, наскільки це можливо, право знати своїх батьків і право на їх піклування. Держави-учасниці забезпечують здійснення цих прав згідно з їх національним законодавством та виконання їх зобов'язань за відповідними міжнародними документами у цій галузі, зокрема, у випадку, коли б інакше дитина не мала громадянства.
Відповідно до ч. 1ст. 144 Сімейного кодексу України, батьки зобов'язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану.
Відповідно до ст. 7 Закону України «Про громадянство України», особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України. Особа, яка має право на набуття громадянства України за народженням, є громадянином України з моменту народження.
Відповідно до ч. 1, ч. 2, ч. 4ст. 13 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», державна реєстрація народження дитини проводиться з одночасним визначенням її походження та присвоєнням їй прізвища, власного імені та по батькові. Походження дитини визначається відповідно до Сімейного кодексу України.
Державна реєстрація народження дитини проводиться за письмовою або усною заявою батьків чи одного з них за місцем її народження або за місцем проживання батьків або за заявою, поданою в електронній формі. Якщо державна реєстрація народження дитини проводиться за місцем проживання батьків чи одного з них, то за їх бажанням місцем народження дитини в актовому записі про народження може бути визначене фактичне місце її народження або місце проживання батьків чи одного з них. Підставою для проведення державної реєстрації народження дитини є визначені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я документи, що підтверджують факт народження. За відсутності документа закладу охорони здоров'я або медичної консультаційної комісії, що підтверджує факт народження, підставою для проведення державної реєстрації актів цивільного стану є рішення суду про встановлення факту народження.
Крім того, відповідно до Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000 року №52/5підставами для проведення державної реєстрації народження є один із документів:
а) медичний висновок про народження, сформований в Реєстрі медичних висновків електронної системи охорони здоров'я відповідно до Порядку формування та видачі медичних висновків про народження в Реєстрі-медичних висновків електронної системи охорони здоров'я, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 18 вересня 2020 року № 2136, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30 вересня 2020 року за № 953/35236.
б) медичне свідоцтво про народження (форма № 103/о), форма якого затверджена наказом Міністерства охорони здоров'я України від 08 серпня 2006 року № 545, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 жовтня 2006 року за № 1150/13024;
в) медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу (форма № 103-1/о), форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров'я України від 08 серпня 2006 року № 545, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 жовтня 2006 року за № 1150/13024;
г) лікарське свідоцтво про перинатальну смерть (форма № 106-2/о), форма якого затверджена наказом Міністерства охорони здоров'я України від 08 серпня 2006 року № 545, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 жовтня 2006 року за № 1150/13024;
ґ) медичний документ, виданий компетентним суб'єктом іншої держави, що підтверджує факт народження, належним чином легалізований, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
При відсутності підстав для державної реєстрації народження, визначених у цьому пункті, державна реєстрація народження проводиться на підставі рішення суду про встановлення факту народження такою жінкою.
Крім того, відповідно до п. 18 Постанови Пленуму Верховного суду України № 5 від 31 березня 1995 року рішення суду про встановлення факту, що має юридичне значення, не замінює собою документів, що видають зазначені органи, а є лише підставою для їх одержання. Згідно зі ст. 18 ЦПК України, рішення про встановлення факту, що має юридичне значення, яке набрало законної сили, є обов'язковим для органів, які реєструють такі факти або оформлюють права, що виникають у зв'язку із встановленим судом фактом. В разі встановлення у судовому порядку факту реєстрації акту цивільного стану орган державної реєстрації актів цивільного стану проводить відповідний запис на підставі рішення суду.
Відповідно до ч.1ст.135 СК України, при народженні дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі, у випадках, коли немає спільної заяви батьків, заяви батька або рішення суду, запис про батька дитини у Книзі реєстрації народжень провадиться за прізвищем та громадянством матері, а ім'я та по-батькові дитини записуються за її вказівкою.
Відповідно до статті 89ЦПК України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).
Відповідно до статей 1 та 17 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" суди застосовують як джерело права при розгляді справ положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та протоколів до неї, а також практику Європейського суду з прав людини та Європейської комісії з прав людини.
Закон України "Про судоустрій і статус суддів" встановлює, що правосуддя в Україні здійснюється на засадах верховенства права відповідно до європейських стандартів та спрямоване на забезпечення права кожного на справедливий суд.
Суд враховує положення Висновку № 11 (2008) Консультативної ради європейських суддів щодо якості судових рішень (пункти 32-41), в якому, серед іншого, звертається увага на те, що усі судові рішення повинні бути обґрунтованими, зрозумілими, викладеними чіткою і простою мовою і це є необхідною передумовою розуміння рішення сторонами та громадськістю; у викладі підстав для прийняття рішеннянеобхідно дати відповідь на доречні аргументи та доводи сторін, здатні вплинути на вирішення спору; виклад підстав для прийняття рішення не повинен неодмінно бути довгим, оскільки необхідно знайти належний баланс між стислістю та правильним розумінням ухваленого рішення; обов'язок суддів наводити підстави для своїх рішень не означає необхідності відповідати на кожен аргумент заявника на підтримку кожної підстави захисту; обсяг цього обов'язку суду може змінюватися залежно від характеру рішення.
Згідно з практикою Європейського суду з прав людини очікуваний обсяг обґрунтування залежить від різних доводів, що їх може наводити кожна зі сторін, а також від різних правових положень, звичаїв та доктринальних принципів, а крім того, ще й від різних практик підготовки та представлення рішень у різних країнах. З тим, щоб дотриматися принципу справедливого суду, обґрунтування рішення повинно засвідчити, що суддя справді дослідив усі основні питання, винесені на його розгляд.
Відповідно до позиції Європейського суду з прав людини (в аспекті оцінки аргументів учасників справи у апеляційному провадженні), сформованої, зокрема у справах "Салов проти України" (заява № 65518/01; від 6 вересня 2005 року; пункт 89), "Проніна проти України" (заява №63566/00; 18 липня 2006 року; пункт 23) та "Серявін та інші проти України" (заява № 4909/04; від 10 лютого 2010 року; пункт 58): принцип, пов'язаний з належним здійсненням правосуддя, передбачає, що у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються; хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов'язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент; міра, до якої суд має виконати обов'язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (рішення у справі "Руїс Торіха проти Іспанії" (Ruiz Torija v. Spain) серія A. 303-A; 09 грудня 1994 року, пункт 29).
На підставі вищевикладеного, оцінюючи надані до суду докази вбачається, що ОСОБА_4 в КНП «Пологовий будинок №4» ОМР народила трьох дітей:1) 13 грудня 2020 року хлопчика, вагою 3280 грамів, (медичне свідоцтво про народження №1393); 05 квітня 2022 року дитини жіночої статті, вагою 3540,00гр, (медичне свідоцтво про народження №159 від 06.04.2022 року); 21 липня 2023 року дитини жіночої статті, вагою 3990,00г (медичне свідоцтво про народження №45), однак внаслідок не вчинення заявницею дій з державної реєстрації народження власних дітей, державна реєстрація народження дітей не була проведена.
Приймаючи викладене в цілому, враховуючи, що медичні свідоцтва про народження (форма № 103/о) №1393 від 15.12.2020 року, №159 від 06.04.2022р., №45 від 24.07.2023р. є належними доказами, суд вважає встановленим факт народження ОСОБА_4 в КНП «Пологовий будинок №4» ОМР, громадянкою Азербайджану, яка не перебувала у зареєстрованому шлюбі, в місті Одесі у КНП «Пологовий будинок №4» хлопчика, вагою 3280 грамів, дитини жіночої статті, вагою 3540,00гр, дитини жіночої статті, вагою 3990,00г у відповідності до вказаних медичних свідоцтв відповідно, а відтак в цій частині заява заявниці є обґрунтованою та підлягає задоволенню.
При вищевикладених обставинах, суд доходить до висновку про обґрунтованість заявлених вимог ОСОБА_4 , за наслідком чого заява останньої в частині встановлення факту народження дітей1) ІНФОРМАЦІЯ_3 хлопчика, вагою 3280 грамів, (медичне свідоцтво про народження №1393); 05 квітня 2022 року дитини жіночої статті, вагою 3540,00гр, (медичне свідоцтво про народження №159 від 06.04.2022 року); 21 липня 2023 року дитини жіночої статті, вагою 3990,00г (медичне свідоцтво про народження №45).
Керуючись ст.ст.1-18, 76-80, 259, 265, 293, 294, 315-317, 319, 352, 354 ЦПК України, суд,
1. Заяву ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 ) ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП: НОМЕР_1 , зареєстроване місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 ), заінтересована особа: Пересипський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) (ЄДРПОУ: 37947480, місце знаходження за адресою: бульв.Десантний, буд.14 м.Одеса), про встановлення факту народження осіб на території України задовольнити.
2. Встановити факт народження ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 ,)громадянкою Азербайджану, яка не перебувала у зареєстрованому шлюбі, в місті Одесі у КНП «Пологовий будинок №4» ОМР 13 грудня 2020 року хлопчика, вагою 3280 грамів, (медичне свідоцтво про народження №1393);
у актовому записі про народження дитини записати наступне:
в графі «відомості про дитину» записати: прізвище, ім'я та по-батькові: ОСОБА_3 , дата народження: ІНФОРМАЦІЯ_3 , місце народження: Україна, Одеська область, м. Одеса, стать "чоловіча".
в графі «відомості про матір» записати:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянка Республіки Азербайджан, місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 .
в графі «відомості про батька» записати:
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянин Республіки Азербайджан, місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 .
3. Встановити факт народження ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 ,)громадянкою Азербайджану, яка не перебувала у зареєстрованому шлюбі, в місті Одесі у КНП «Пологовий будинок №4» ОМР 05 квітня 2022 року дитини жіночої статті, вагою 3540,00гр, (медичне свідоцтво про народження №159 від 06.04.2022 року);
у актовому записі про народження дитини записати наступне:
в графі «відомості про дитину» записати: прізвище, ім'я та по-батькові: ОСОБА_5 , дата народження ІНФОРМАЦІЯ_4 , місце народження: Україна, Одеська область, м. Одеса, стать "жіноча".
в графі «відомості про матір» записати:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянка Республіки Азербайджан, місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 .
в графі «відомості про батька» записати:
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянин Республіки Азербайджан, місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 .
4. Встановити факт народження ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 ,)громадянкою Азербайджану, яка не перебувала у зареєстрованому шлюбі, в місті Одесі у КНП «Пологовий будинок №4» ОМР 21 липня 2023 року дитини жіночої статті, вагою 3990,00г (медичне свідоцтво про народження №45)
у актовому записі про народження дитини записати наступне:
в графі «відомості про дитину» записати: прізвище, ім'я та по-батькові: ОСОБА_6 , дата народження: ІНФОРМАЦІЯ_5 , місце народження: Україна, Одеська область, м. Одеса, стать "жіноча"
в графі «відомості про матір» записати:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянка Республіки Азербайджан, місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 .
в графі «відомості про батька» записати:
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянин Республіки Азербайджан, місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 .
Рішення може бути оскаржено шляхом подання апеляційної скарги на рішення суду протягом тридцяти днів з дня його складання.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його(її)проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи,якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя: В.К. Кисельов
Складено та підписано 05.05.2025 року.