вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
"07" травня 2025 р. Справа№ 910/15110/24
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Євсікова О.О.
суддів: Корсака В.А.
Алданової С.О.
розглянувши матеріали апеляційної скарги
Державного підприємства Міністерства оборони України "Державний оператор тилу"
на рішення Господарського суду міста Києва від 27.03.2025 (повний текст складено 15.04.2025)
у справі № 910/15110/24 (суддя Полякова К.В.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Граніт Інвест"
до Державного підприємства Міністерства оборони України "Державний оператор тилу"
про визнання незаконними та скасування оперативно-господарських санкцій,
Рішенням Господарського суду міста Києва від 27.03.2025 позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Граніт Інвест" задоволено повністю. Визнано незаконними та скасовано оперативно-господарські санкції, вжиті Державним підприємством Міністерства оборони України «Держаний оператор тилу» до Товариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Граніт Інвест" за договором від 17.04.2024 № 94/07-24-ХП у вигляді: зупинення виконання Замовником своїх обов'язків за Договором у частині розміщення замовлень на поставку Товарів з 14.10.2024 (період споживання 11.4); відмови від встановлення на майбутнє будь-яких господарських відносин строком на 1 (один) рік; односторонньої відмови від Договору в повному обсязі (розірвання). Стягнуто з Державного підприємства Міністерства оборони України «Державний оператор тилу» на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Граніт Інвест" 3 028 грн витрат зі сплати судового збору.
Не погодившись із прийнятим судовим рішенням, Державне підприємство Міністерства оборони України "Державний оператор тилу" звернулося до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою. У поданій апеляційній скарзі скаржник просить скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 27.03.2025 у справі № 910/15110/24 повністю та ухвалити нове, яким відмовити в задоволені позовних вимог позивачу. Судові витрати у справі № 910/15110/24 покласти на позивача.
Згідно з витягом з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 05.05.2025 сформовано колегію у складі: головуючий суддя Євсіков О.О., судді Корсак В.А., Алданова С.О.
З огляду на те, що апеляційна скарга надійшла до Північного апеляційного господарського суду без матеріалів справи № 910/15110/24, що унеможливлює розгляд поданої апеляційної скарги, колегія суддів вважає за необхідне витребувати матеріали даної справи у суду першої інстанції та відкласти вирішення питань, пов'язаних з рухом апеляційної скарги, які визначені главою 1 розділу IV ГПК України, за апеляційною скаргою Державного підприємства Міністерства оборони України "Державний оператор тилу" на рішення Господарського суду міста Києва від 27.03.2025 до надходження матеріалів справи №910/15110/24.
Керуючись ст. 234 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд, -
1. Витребувати у Господарського суду міста Києва матеріали справи №910/15110/24 та невідкладно надіслати їх до Північного апеляційного господарського суду.
2. Відкласти вирішення питань, пов'язаних з рухом апеляційної скарги, які визначені главою 1 розділу IV ГПК України, за апеляційною скаргою Державного підприємства Міністерства оборони України "Державний оператор тилу" на рішення Господарського суду міста Києва від 27.03.2025 до надходження матеріалів справи №910/15110/24.
3. Копію ухвали надіслати учасникам справи та Господарському суду міста Києва.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя О.О. Євсіков
Судді В.А. Корсак
С.О. Алданова