Ухвала від 08.05.2025 по справі 713/3334/24

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА

08 травня 2025 року місто Чернівці справа № 713/3334/24

провадження №22-ц/822/484/25

Чернівецький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

Височанської Н.К., Лисака І.Н., Литвинюк І.М.

вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Вижницького районного суду Чернівецької області від 27 березня 2025 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Вижницького районного суду Чернівецької області від 27 березня 2025 року позов - задоволено.

Шлюб між ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстрований виконавчим комітетом Коритненської сільської ради, Вижницького району, Чернівецької області, 28 жовтня 1990 року, актовий запис №25 - розірвано.

Не погоджуючись з вказаним рішенням суду, ОСОБА_1 сформувала 25 квітня 2025 року в системі «Електронний Суд» апеляційну скаргу на вказане рішення суду.

Ухвалою Чернівецького апеляційного суду від 28 квітня 2025 року апеляційну скаргу залишено без руху з підстав не сплати судового збору.

На виконання ухвали апеляційного суду, ОСОБА_1 сформувала в системі «Електронний Суд» 08 травня 2025 року заяву про усунення недоліків апеляційної скарги до якої прилучено квитанцію про сплату судового збору у визначеному судом розмірі.

Апеляційну скаргу подано до належного суду у встановлені законом строки, особою, що має право на апеляційне оскарження. За формою і змістом апеляційна скарга відповідає ст.356 ЦПК України, що є підставою для відкриття апеляційного провадження.

Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі у відповідності до вимог ст.360 ЦПК України.

Статтею 355 ЦПК України визначено, що апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до частини 3 статті 359 ЦПК України в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи.

З урахуванням викладеного, необхідно витребувати матеріали цивільної справи з суду першої інстанції.

Керуючись ст.ст.353, 356, 359, 369 ЦПК України, апеляційний суд

ПОСТАНОВИВ :

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Вижницького районного суду Чернівецької області від 27 березня 2025 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу.

В порядку підготовки справи до апеляційного розгляду надіслати особам, які беруть участь у справі, а саме: ОСОБА_2 , ОСОБА_1 - копію ухвали про відкриття апеляційного провадження, разом з копією апеляційної скарги з додатками.

Роз'яснити ОСОБА_2 право подати відзив на апеляційну скаргу в строк протягом десяти днів з дня отримання копії даної ухвали.

До відзиву додати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.

Витребувати з Вижницького районного суду Чернівецької області цивільну справу №713/3334/24 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу.

Матеріали цивільної справи надіслати невідкладно до Чернівецького апеляційного суду.

Копію ухвали надіслати суду першої інстанції для виконання в частині витребування справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий: Н.К. Височанська

Судді: І.Н. Лисак

І.М. Литвинюк

Попередній документ
127182684
Наступний документ
127182686
Інформація про рішення:
№ рішення: 127182685
№ справи: 713/3334/24
Дата рішення: 08.05.2025
Дата публікації: 09.05.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Чернівецький апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (27.03.2025)
Дата надходження: 02.09.2024
Предмет позову: про розірвання шлюбу
Розклад засідань:
24.09.2024 12:00 Вижницький районний суд Чернівецької області
25.12.2024 10:00 Вижницький районний суд Чернівецької області
26.12.2024 12:55 Вижницький районний суд Чернівецької області
27.03.2025 10:00 Вижницький районний суд Чернівецької області