Рішення від 06.05.2025 по справі 620/3375/25

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 травня 2025 року м.Чернігів Справа № 620/3375/25

Чернігівський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді - Клопота С.Л.

розглянувши у спрощеному позовному провадженні справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Голового управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії,

УСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та просить наступне.

1. Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, яка полягає у не здійсненні перерахунку пенсії ОСОБА_1 на підставі отриманого від Головного управління Національної поліції в Чернігівській області оновленого грошового атестату (підполковника поліції Матвійчука Романа Володимировича) № 157 від 20.12.2024 та оновленої довідки № 772/124/21/01-2024 від 20.12.2024 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію для призначення пенсії ОСОБА_1 .

2. Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області здійснити з 13.03.2018 перерахунок пенсії ОСОБА_1 відповідно до оновленого грошового атестату (підполковника поліції ОСОБА_1 ) № 157 від 20.12.2024 та оновленої довідки № 772/124/21/01-2024 від 20.12.2024 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію для призначення пенсії ОСОБА_1 , та виплатити ОСОБА_1 заборгованість, яка виникне у зв'язку з таким перерахунком.

Ухвалою судді від 28.03.2025 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та встановлено відповідачу 15-денний строк з дня вручення вказаної ухвали для подання відзиву на позов.

Відповідачем подано відзив на позов, у якому останній позовні вимоги не визнав, просив у їх задоволенні відмовити.

Дослідивши матеріали справи, суд враховує таке.

Наказом начальника ГУНП в Чернігівській області від 29.09.2017 № 259 о/с підполковника поліції ОСОБА_1 було звільнено зі служби в поліції на підставі п. 7 ч. 1 ст. 77 Закону України «Про Національну поліцію».

Після звільнення ОСОБА_1 став на облік в управлінні пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та почав з 01.10.2017 отримувати пенсію за вислугою років відповідно до ст. 12 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» в розмірі 59% грошового забезпечення за посадою начальника Чернігівського районного відділення поліції Чернігівського відділу поліції ГУНП, враховуючи оклад за спеціальне звання «підполковник поліції».

З 01.11.2017 була припинена виплата пенсії ОСОБА_1 , оскільки наказом начальника ГУНП в Чернігівській області від 02.11.2017 № 293 о/с ОСОБА_1 було прийнято на службу до поліції з 02.11.2017 та відповідно до п. 7 ст. 81 Закону України «Про Національну поліцію» присвоєно спеціальне звання «рядовий поліції», закріплено спеціальний жетон з індивідуальним номером 0097200.

В подальшому, наказом начальника ГУНП в Чернігівській області № 69 о/с від 07.03.2018 ОСОБА_1 було звільнено зі служби в поліції (в спеціальному званні «рядовий поліції») на підставі п. 7 ч. 1 ст. 77 Закону України «Про Національну поліцію».

З 13.03.2018 ОСОБА_1 став отримувати пенсію відповідно до частини другої статті 2 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» в розмірі 62% грошового забезпечення за посадою старшого інспектора- чергового сектору реагування патрульної поліції № 3 Городнянського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП. Однак враховуючи оклад за спеціальне звання «рядовий поліції» пенсійні виплати ОСОБА_1 зменшилися. Тобто, фактично при вислузі років більше ніж 24 роки ОСОБА_1 став отримувати пенсію нижчу, ніж отримував з вислугою у 23 роки під час першого звільнення наказом начальника ГУНП в Чернігівській області від 29.09.2017 № 259 о/с.

Тобто, не присвоєння ГУНП Чернігівської області ОСОБА_1 спеціального звання поліції, яке він мав на момент першого звільнення 29.09,2017, а саме «підполковник поліції», стало наслідком зменшення йому пенсійних виплат на суму більше ніж у дві тисячі гривень щомісячно, бо при призначенні та розрахунку пенсії було враховано оклад за спеціальне звання «рядовий поліції», а не за спеціальне звання «підполковник поліції».

Таким чином, було порушено право ОСОБА_1 , зокрема, отримувати пенсію належного розміру.

Не погодившись з цим, позивач звернувся до суду з позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.

Відповідно до ч. 4 ст. 85 Закону України «Про Національну поліцію», наказ про присвоєння спеціального звання поліції, виданий з порушенням вимог, установлених цим Законом, має бути скасований незалежно від часу, що пройшов з моменту його видання, наказом керівника органу поліції, який видав такий наказ (його наступника), наказом вищого керівника або на підставі рішення суду.

Згідно ч. 6 ст. 85 Закону України «Про Національну поліцію», поліцейський, якому було присвоєно спеціальне звання внаслідок видання незаконного наказу, має бути поновлений у спеціальному званні, яке він мав до видання наказу, незалежно від його вини у виданні незаконного наказу та подальшого присвоєння спеціальних звань.

У зв'язку з вищезазначеними обставинами, ОСОБА_1 вимушений був звернутися до адміністративного суду за захистом порушених прав та законних інтересів.

Так, рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 06 липня 2023 року у справі № 620/3296/19, яке було залишено без змін Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 28 листопада 2023року, суд:

1. Визнав протиправним наказ Головного управління Національної поліції в Чернігівській області від 02.11.2017 № 293 о/с в частині присвоєння спеціального звання ОСОБА_1 «рядового поліції».

2. Зобов'язав Головне управління Національної поліції в Чернігівській області внести зміни до наказу Головного управління Національної поліції в Чернігівській області від 02.11.2017 № 293 о/с в частині присвоєння спеціального звання ОСОБА_1 та замінити слова «рядовий поліції» на слова «підполковник поліції».

Наказом начальника ГУНП в Чернігівській області від 08.12.2023 № 622 о/с були внесені зміни до наказу ГУНП в Чернігівській області від 02.11.2017 № 293 о/с, а саме: ОСОБА_1 вважати прийнятим на службу до поліції на посаду старшого інспектора-чергового сектору реагування патрульної поліції № 2 Сновського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП присвоївши спеціальне звання «підполковник поліції».

В подальшому, Чернігівський окружний адміністративний суд у рішенні від 19 червня 2024 року по справі № 620/5333/24 вирішив:

1. Визнати протиправним наказ Головного управління Національної поліції в Чернігівській області від 07.03.2018 № 69 о/с в частині визначення спеціального звання ОСОБА_1 «рядовий поліції».

2. Зобов'язати Головне управління Національної поліції в Чернігівській області внести зміни до наказу Головного управління Національної поліції в Чернігівській області від 07.03.2018 № 69 о/с в частині зазначення спеціального звання ОСОБА_1 , замінивши «рядовий поліції» на «підполковник поліції».

Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 01 жовтня 2024 року по справі № 620/5333/24, апеляційну скаргу Головного управління Національної поліції в Чернігівській області - залишено без задоволення, а рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 19 червня 2024 року - без змін. Дана постанова набрала законної сили з дати її прийняття, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Наказом Головного управління Національної поліції в Чернігівській області від 03.10.2024 № 549 о/с було внесено зміни до наказу Головного управління Національної поліції в Чернігівській області від 07.03.2018 № 69 о/с в частині зазначення спеціального звання ОСОБА_1 , а саме зазначено наступне: ОСОБА_1 (0097200) вважати звільненим зі служби в поліції за пунктом 7 (за власним бажанням) частини 1 статті 77 Закону України «Про Національну поліцію», з посади старшого інспектора-чергового сектору реагування патрульної поліції № З Городнянського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП зі спеціальним званням - «підполковник поліції».

Отже, з 02.11.2017 по 07.03.2018 ОСОБА_1 перебував на службі в поліції в спеціальному званні «підполковник поліції».

Проте, пенсія, яку ОСОБА_1 отримує з 13.03.2018 (після звільнення з поліції в спеціальному званні «підполковник поліції») відповідно до частини другої статті 2 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» в розмірі 62% грошового забезпечення за посадою старшого інспектора- чергового сектору реагування патрульної поліції № 3 Городнянського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП, виплачувалася і виплачується йому в меншому розмірі, ніж належить, оскільки під час призначення пенсії враховувалося грошове забезпечення з окладом за спеціальне звання «рядовий поліції», а не з окладом за спеціальне звання «підполковник поліції».

Враховуючи зазначені обставини, представником позивача адвокатом Якуба Г.О. було направлено до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області заяву від 03.12.2024 про здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , призначену відповідно до частини другої статті 2 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» в розмірі 62% грошового забезпечення за посадою старшого інспектора-чергового сектору реагування патрульної поліції № З Городнянського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП, врахувавши при цьому грошове забезпечення з окладом за його спеціальне звання «підполковник поліції», яке ОСОБА_1 мав на момент звільнення зі служби в поліції 07.03.2018.

У відповіді від 19.12.2024 на зазначену вище заяву від 03.12.2024 Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області зазначило, що рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 06.07.2023 і постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 28.11.2023 по справі №620/3296/19, та рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 19.06.2024 і постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 01.10.2024 по справі № 620/5333/24 на Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області не покладено жодних зобов'язань.

Одночасно представником позивача адвокатом Якуба Г.О. було направлено до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області заяву від 03.12.2024 про здійснення розрахунку вислуги років на пенсію ОСОБА_1 , старшого інспектора-чергового сектору реагування патрульної поліції № 3 Городнянського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП зі спеціальним званням - «підполковник поліції» та надання копії відповідного розрахунку разом з копією грошового атестата, який враховуватиме спеціальне звання ОСОБА_1 - «підполковник поліції», яке він мав в період з 02.11.2017 по 07.03.2018.

З відповіді Головного управління Національної поліції в Чернігівській області від 20.12.2024 на заяву від 03.12.2024 вбачається, що до сектору з питань пенсійного забезпечення ГУНП в Чернігівській області був направлений оновлений грошовий атестат № 157 від 20.12.2024 року та оновлена довідка про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премії ОСОБА_1 , для направлення зазначених документів до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

В подальшому, представником позивача адвокатом Якуба Г.О. було направлено до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області адвокатський запит № 30/01/25 від 30.01.2025, з метою отримання наступної інформації: «Чи надходили до Головного управління Пенсійного фонду України від Головного управління Національної поліції в Чернігівській області оновлений грошовий атестат (підполковника поліції ОСОБА_1 ) № 157 від 20.12.2024 та оновлена довідка № 772/124/21/01-2024 від 20.12.2024 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію для призначення пенсії ОСОБА_1 . Якщо так, то прошу надати інформацію: чи здійснювався перерахунок пенсії ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на підставі одержаних від Головного управління Національної поліції в Чернігівській області вищезазначених документів, а саме: грошового атестату № 157 від 20.12.2024 та довідки № 772/124/21/01-2024 від 20.12.2024».

У відповіді від 11.02.2025 на зазначений адвокатський запит від 30.01.2025 Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області зазначило, що 06.01.2025 до Головного управління надійшли від Головного управління Національної поліції в Чернігівській області оновлений грошовий атестат від 20.12.2024 за № 157 та оновлена довідка від 20.12.2024 за № 772/124/21/01-2024 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію на ОСОБА_1 ; рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 19.06.2024 по справі № 620/5333/24 не зобов'язано Головне управління проводити перерахунок ОСОБА_1 згідно наданих документів.

Таким чином, попри наявність оновленого грошового атестату (підполковника поліції ОСОБА_1 ) № 157 від 20.12.2024 та оновленої довідки № 772/124/21/01-2024 від 20.12.2024 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію для призначення пенсії ОСОБА_1 , Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області фактично відмовило у здійсненні перерахунку пенсії ОСОБА_1 , посилаючись на відсутність у рішенні Чернігівського окружного адміністративного суду від 19.06.2024 по справі № 620/5333/24 зобов'язань щодо проведення такого перерахунку.

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», пенсії особам з числа військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби) рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, оклади та/чи доплати за військове (спеціальне) звання, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку (доплату) за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 01 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. У разі якщо на момент призначення або виплати пенсії відбулася зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення та/або були введені для зазначених категорій осіб нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії у розмірах, встановлених законодавством, пенсія призначається з урахуванням таких змін та/або нововведень, а призначена пенсія підлягає невідкладному перерахунку.

Зазначені вище судові рішення, (рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 06.07.2023, постанова Шостого апеляційного адміністративного суду від 28.11.2023 по справі № 620/3296/19, рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 19.06.2024, постанова Шостого апеляційного адміністративного суду від 01.10.2024 по справі № 620/5333/24), підтвердили неправомірність дій ГУНП в Чернігівській області щодо визначення спеціального звання ОСОБА_1 .

Як вже було зазначено, наказом ГУНП в Чернігівській області від 03.10.2024 № 549 о/с було внесено зміни до наказу від 07.03.2018 № 69 о/с, згідно з якими ОСОБА_1 вважати звільненим зі служби в поліції в спеціальному званні «підполковник поліції».

Проте, пенсія, яку ОСОБА_1 отримує з 13.03.2018, досі нараховується на підставі грошового забезпечення для спеціального звання «рядовий поліції», що є наслідком не правомірних дій спочатку Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, а на даний час неправомірних дій Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області. Попри всі судові рішення та офіційне підтвердження спеціального звання ОСОБА_1 «підполковник поліції», а також направлення до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області оновленого грошового атестату (підполковника поліції ОСОБА_1 ) № 157 від 20.12.2024 та оновленої довідки № 772/124/21/01-2024 від 20.12.2024 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію, розмір пенсії ОСОБА_1 не було перераховано, що спричиняє для нього фінансові втрати.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

За приписами частини першої статті 5 КАС України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси.

Спеціальним законом, який регулює правовідносини у сфері пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, є Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09 квітня 1992 року № 2262- XII (далі - Закон України № 2262-ХІІ).

Цим Законом України № 2262-ХІІ держава гарантує гідне пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію, шляхом встановлення їм пенсій не нижче прожиткового мінімуму, визначеного законом, перерахунок призначених пенсій у зв'язку із збільшенням рівня грошового забезпечення, надання передбачених законодавством державних соціальних гарантій, вжиття на державному рівні заходів, спрямованих на їх соціальний захист.

Відповідно до статті 10 Закону № 2262-ХІІ, призначення і виплата пенсій особам, зазначеним у статті 1-2 цього Закону, які мають право на пенсійне забезпечення на умовах цього Закону, здійснюються органами Пенсійного фонду України.

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», пенсії особам з числа військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби) рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, оклади та/чи доплати за військове (спеціальне) звання, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку (доплату) за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 01 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. У разі якщо на момент призначення або виплати пенсії відбулася зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення та/або були введені для зазначених категорій осіб нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії у розмірах, встановлених законодавством, пенсія призначається з урахуванням таких змін та/або нововведень, а призначена пенсія підлягає невідкладному перерахунку.

Частинами 2, 3 статті 51 Закону № 2262-ХІІ, передбачено, що перерахунок пенсій, призначених особам, які мають право на пенсію за цим Законом, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців.

Перерахунок пенсій у зв'язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.

Пенсія, яку ОСОБА_1 отримує з 13.03.2018, досі нараховується на підставі грошового забезпечення для спеціального звання «рядовий поліції», а не спеціального звання «підполковник поліції», що є наслідком неправомірних дій спочатку Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, а на даний час вже неправомірних дій Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

З огляду на вищенаведені факти, слід зазначити, що Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, отримавши оновлені документи, зокрема оновлений грошовий атестат № 157 від 20.12.2024 року та оновлену довідку про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премії ОСОБА_1 , не здійснило перерахунок пенсії ОСОБА_1 , мотивуючи це тим, що рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 19.06.2024 по справі № 620/5333/24 такі зобов'язання на нього не покладені.

Проте, згідно з положеннями Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», пенсія має призначатися та виплачуватися виходячи з грошового забезпечення, яке включає оклад за посадою, спеціальне звання, надбавки та інші виплати, що належали особі на момент звільнення.

Після внесення змін до наказів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та офіційного визнання факту перебування ОСОБА_1 на службі в період з 02.11.2017 по 07.03.2018 у спеціальному званні «підполковник поліції», орган пенсійного забезпечення зобов'язаний був здійснити відповідний перерахунок пенсійних виплат згідно оновленого грошового атестату № 157 від 20.12.2024 року та оновленої довідки про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премії ОСОБА_1 , що не було виконано.

Таким чином, бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області у не здійсненні перерахунку пенсії суперечить принципам законності, справедливості та правової визначеності, а також порушує право ОСОБА_1 на отримання пенсії у належному обсязі відповідно до його дійсного розміру грошового забезпечення, з врахуванням його спеціального звання «підполковник поліції».

Відповідно до частин першої та другої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Таким чином, встановлених обставин справи та наведених норм чинного законодавства України, суд дійшов висновку, що позов слід задовольнити.

Відповідно до частини першої статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись статтями 227, 241-246, 250, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Голового управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області (вул. П'ятницька, 83А, м. Чернігів, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, 14005) про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії, - задовольнити у повному обсязі.

Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, яка полягає у не здійсненні перерахунку пенсії ОСОБА_1 на підставі отриманого від Головного управління Національної поліції в Чернігівській області оновленого грошового атестату (підполковника поліції Матвійчука Романа Володимировича) №157 від 20.12.2024 та оновленої довідки № 772/124/21/01-2024 від 20.12.2024 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію для призначення пенсії ОСОБА_1 .

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області здійснити з 13.03.2018 перерахунок пенсії ОСОБА_1 відповідно до оновленого грошового атестату (підполковника поліції ОСОБА_1 ) № 157 від 20.12.2024 та оновленої довідки № 772/124/21/01-2024 від 20.12.2024 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію для призначення пенсії ОСОБА_1 , та виплатити ОСОБА_1 заборгованість, яка виникне у зв'язку з таким перерахунком.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Голового управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області на користь ОСОБА_1 судовий збір у сумі 1211,20 грн.

Рішення суду набирає законної сили в порядку статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення суду.

Повний текст рішення виготовлено 06 травня 2025 року.

Суддя Сергій КЛОПОТ