Справа № 605/160/25
Провадження №3/605/87/2025
Іменем України
05 травня 2025 рокум.Підгайці
Суддя Підгаєцького районного суду Тернопільської області Кравчук В.М., розглянувши матеріали, що надійшли з 1-го сектору (протидії корупції) управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, уродженки с. Качанівка Підволочиського району Тернопільської області, що зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , проживає за адресою: АДРЕСА_1 , працює на посаді начальника комунального підприємства Підгаєцьке районне бюро технічної інвентаризації, паспорт НОМЕР_1 , тел. НОМЕР_2 ,
за ч.1 ст.172-7, ч.2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
01.05.2025 до Підгаєцького районного суду Тернопільської області з 1-го сектору (протидії корупції) управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України надійшли адміністративні матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за вчинення 27 адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7, ч.2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
1. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №130 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчної iнвентаризацiї (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї», будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дiї та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 26 червня 2023 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiї за червень 2023 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (6000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
2. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №131 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчної iнвентаризацiї (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї»
(далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду перед та під час підписання та надсилання голові Тернопiльської районної ради листа вiд 24.07.2023 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премії за липень 2023 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (10000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
3. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №132 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчної iнвентаризацiї (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст.28 Закону, вчинила дii та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 24 липня 2023 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiї за липень 2023 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (10000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
4. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №133 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчної iнвентаризацiї (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку свого безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів перед та під час підписання і надсилання на адресу голови Тернопiльської районної ради листа вiд 28.08.2023 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премії за серпень 2023 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (8000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення
5. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №134 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дii та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме: пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 28 серпня 2023 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiй за серпень 2023 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (8000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
6. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №135 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку свого безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів перед та під час підписання і надсилання на адресу голови Тернопiльської районної ради листа вiд 08.09.2023 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премій за вересень 2023 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (12000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
7. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №136 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дii та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме: пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 08 вересня 2023 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiй за вересень 2023 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (12000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
8. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №137 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку свого безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів перед та під час підписання і надсилання на адресу голови Тернопiльської районної ради листа вiд 27.12.2023 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премій за грудень 2023 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (5000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення
9. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №138 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дii та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме: пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 27 грудня 2023 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiй за грудень 2023 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (5000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
10. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №139 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку свого безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів перед та під час підписання і надсилання на адресу голови Тернопiльської районної ради листа вiд 28.01.2024 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премій за січень 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (6000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
11. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №140 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дii та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме: пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 28 січня 2024 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто
премiй за січень 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (6000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
12. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №141 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку свого безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів перед та під час підписання і надсилання на адресу голови Тернопiльської районної ради листа вiд 27.02.2024 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премій за лютий 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (10000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
13. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №142 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дiї та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме: пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 27 лютого 2024 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiй за лютий 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (10000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
14. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №143 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку свого безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів перед та під час підписання і надсилання на адресу голови Тернопiльської районної ради листа вiд 27.03.2024 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премій за березень 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (10000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
15. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №144 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дiї та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме: пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 27 березня 2024 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiй за березень 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (10000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
16. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №145 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в
порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку свого безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів перед та під час підписання і надсилання на адресу голови Тернопiльської районної ради листа вiд 25.04.2024 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премій за квітень 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (10215,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
17. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №146 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дiї та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме: пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 25 квітня 2024 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiй за квітень 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (10215,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
18. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №147 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку свого безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів перед та під час підписання і надсилання на адресу голови Тернопiльської районної ради листа вiд 27.05.2024 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премій за травень 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (11215,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
19. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №148 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дiї та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме: пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 27 травня 2024 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiй за травень 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (11215,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
20. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №149 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку свого безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів перед та під час підписання і надсилання на адресу голови Тернопiльської районної ради листа вiд 23.06.2024 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премії за II квартал 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (19225,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
21. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №150 від 24.04.2025,
ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дiї та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме: пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 23 червня 2024 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiї за II квартал 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (19225,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
22. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №151 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку свого безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів перед та під час підписання і надсилання на адресу голови Тернопiльської районної ради листа вiд 29.09.2024 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премії за вересень 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (10000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
23. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №152 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дiї та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме: пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 29 вересня 2024 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiї за вересень 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (10000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
24. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №153 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку свого безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів перед та під час підписання і надсилання на адресу голови Тернопiльської районної ради листа вiд 29.10.2024 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премії за жовтень 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (12000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
25. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №154 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дiї та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме: пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 29 жовтня 2024 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiї за жовтень 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (12000,00 грн),
чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
26. Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №155 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку свого безпосереднього керівника, а саме Тернопiльську районну раду про наявнiсть у неї реального конфлікту інтересів перед та під час підписання і надсилання на адресу голови Тернопiльської районної ради листа вiд 27.11.2024 (без вихiдного номера) про встановлення та виплату co6i особисто премії за листопад 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмір (12000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
27. Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №156 від 24.04.2025, ОСОБА_1 , перебуваючи на посадi начальника комунального пiдприємства Пiдгаєцьке районне бюро технiчноi iнвентаризацii (далi-КП Пiдгаєцьке РБТI), вiдповiдно до пiдпункту «а» пункту 2 частини 1 статтi 3 Закону України «Про запобiгання корупцiї» (далi - Закону), будучи суб'єктом вiдповiдальностi за правопорушення, пов'язане з корупцiєю, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону, вчинила дiї та прийняла рiшення в умовах реального конфлiкту iнтересiв, а саме: пiдписала та надiслала на адресу голови Тернопiльської районної ради лист вiд 27 листопада 2024 року (без вихiдного номера) про встановлення та виплату собi особисто премiї за листопад 2024 року, в якому самостiйно визначила її конкретний розмiр (12000,00 грн), чим вчинила адмiнiстративне правопорушення, пов'язане з корупцiєю, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Беручи до уваги той факт, що 27 справ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення правопорушень, передбачених за ч.1 ст.172-7, ч. 2 ст.172-7, були розподілені одній судді, стосуються однієї особи, яка притягається до адміністративної відповідальностіі кваліфікуються за ч.1 ст.172-7, ч. 2 ст.172-7, а саме: справа №605/160/25, провадження 3/605/87/2025, справа №605/161/25, провадження 3/605/88/2025, справа №605/162/25, провадження 3/605/89/2025, справа №605/163/25, провадження 3/605/90/2025, справа №605/164/25, провадження 3/605/91/2025, справа №605/165/25, провадження 3/605/92/2025, справа №605/166/25, провадження 3/605/93/2025, справа №605/167/25, провадження 3/605/94/2025, справа №605/168/25, провадження 3/605/95/2025, справа №605/169/25, провадження 3/605/96/2025, справа №605/170/25, провадження 3/605/97/2025, справа №605/171/25, провадження 3/605/98/2025, справа №605/172/25, провадження 3/605/99/2025, справа №605/173/25, провадження 3/605/100/2025, справа №605/174/25, провадження 3/605/101/2025, справа №605/175/25, провадження 3/605/102/2025, справа №605/177/25, провадження 3/605/103/2025, справа №605/178/25, провадження 3/605/104/2025, справа №605/179/25, провадження 3/605/105/2025, справа №605/180/25, провадження 3/605/106/2025, справа №605/181/25, провадження 3/605/107/2025, справа №605/182/25, провадження 3/605/108/2025, справа №605/183/25, провадження 3/605/109/2025, справа №605/184/25, провадження 3/605/110/2025, справа №605/185/25, провадження 3/605/111/2025, справа №605/186/25, провадження 3/605/112/2025, справа №605/187/25, провадження 3/605/113/2025 вважаю, що відповідно до ст. 36 КУпАП вони мають бути об'єднані в одне провадження №3/605/87/2025, а об'єднаній справі присвоєний номер №605/160/25., оскільки відповідно до п. 26.1 «Інструкції з діловодства у місцевих загальних судах», затвердженої наказом ДСА №173 від 17 грудня 2013 року, у разі об'єднання справ про адміністративні правопорушення в одну справу, об'єднаній справі присвоюється номер тієї справи, яка надійшла до суду першою.
Керуючись ст.ст.36, 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя
Об'єднати справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7, ч.2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: справу №605/160/25, провадження 3/605/87/2025, справу №605/161/25, провадження 3/605/88/2025, справу №605/162/25, провадження 3/605/89/2025, справу №605/163/25, провадження 3/605/90/2025, справу №605/164/25, провадження 3/605/91/2025, справу №605/165/25, провадження 3/605/92/2025, справу №605/166/25, провадження 3/605/93/2025, справу №605/167/25, провадження 3/605/94/2025, справу №605/168/25, провадження 3/605/95/2025, справу №605/169/25, провадження 3/605/96/2025, справу №605/170/25, провадження 3/605/97/2025, справу №605/171/25, провадження 3/605/98/2025, справу №605/172/25, провадження 3/605/99/2025, справу №605/173/25, провадження 3/605/100/2025, справу №605/174/25, провадження 3/605/101/2025, справу №605/175/25, провадження 3/605/102/2025, справу №605/177/25, провадження 3/605/103/2025, справу №605/178/25, провадження 3/605/104/2025, справу №605/179/25, провадження 3/605/105/2025, справу №605/180/25, провадження 3/605/106/2025, справу №605/181/25, провадження 3/605/107/2025, справу №605/182/25, провадження 3/605/108/2025, справу №605/183/25, провадження 3/605/109/2025, справу №605/184/25, провадження 3/605/110/2025, справу №605/185/25, провадження 3/605/111/2025, справу №605/186/25, провадження 3/605/112/2025, справу №605/187/25, провадження 3/605/113/2025, в одне провадження та присвоїти об'єднаній справі №605/160/25, провадження 3/605/87/2025.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: Валентина КРАВЧУК