06 травня 2025 року м. Чернігівсправа № 927/211/25
Господарський суд Чернігівської області у складі судді Кузьменко Т.О. при розгляді справи
за позовом: Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (код ЄДРПОУ 21602826), вул. Митрополита Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035
до відповідача: Фізичної особи - підприємця Акопяна Ари Гургеновича (код РНОКПП НОМЕР_1 ), АДРЕСА_1
про стягнення 136000 грн.
У зв'язку з необхідністю повідомлення сторін про продовження строку підготовчого провадження на 30 днів, закриття підготовчого засідання та призначення справи до розгляду по суті суд, керуючись статтями 120, 121 Господарського процесуального кодексу України,
1. Повідомити сторін про те, що судове засідання відбудеться 05 червня 2025 р. о 10:00 год. Судове засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: 14000, м. Чернігів, проспект Миру, 20, кабінет № 23.
2. Явка представників сторін не є обов'язковою.
3. Роз'яснити учасникам справи, що неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, передбачених статтею 202 Господарського процесуального кодексу України.
4. Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання та оскарженню не підлягає.
Повідомити учасників справи про можливість одержання інформації по справі зі сторінки у Єдиному державному реєстрі судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/.
Суддя Т.О.Кузьменко