Постанова від 01.05.2025 по справі 947/14891/25

Справа № 947/14891/25

Провадження № 3/947/2203/25

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01.05.2025 року м. Одеса

Суддя Київського районного суду м. Одеси Чаплицький В.В., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, що надійшли з ВП №4 ОРУП №1 ГУНП в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, непрацюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , за ч.2 ст. 187 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

31.05.2024 року ОСОБА_1 притягувався до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.187 КпАП України, висновків для себе не зробив, на шлях виправлення не встав, та знов вчинив аналогічне адміністративне правопорушення за наступних обставин.

10.12.2024 року ОСОБА_1 не з'явився на реєстрацію до ВП №4 ОРУП №1 ГУНП в Одеській області, чим повторно порушив правила та обмеження адміністративного нагляду встановлені щодо нього судом.

ОСОБА_1 надав заяву про розгляд справи без його участі.

Відповідно до ст.251 КУпАП, доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Згідно ст.252 КУпАП орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.

Суд, дослідивши матеріали адміністративної справи приходить до наступного.

Згідно досліджених судом: протоколу про адміністративне правопорушення, заяви, пояснень учасників, медичної довідки, встановлена сукупність обов'язкових ознак складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП та наявність причинного зв'язку між діями ОСОБА_1 та наслідками, які настали.

Разом з тим, з матеріалів справи встановлено, що події, зазначені в протоколі про адміністративне правопорушення серії ВАД №172976 від 20.12.2024 року відбувались 10.12.2024 року, а матеріали справи до суду надійшли 23.04.2025 року, тобто строк накладення адміністративного стягнення сплив в день надходження матеріалів справи про адміністративне правопорушення до суду.

У відповідності до ч.2 ст.38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення підвідомчі суду, стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

Відповідно до вимог п.7 ч.1 ст.247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у зв'язку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.38, 124, 247 КУпАП України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Провадження по справі про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за ч.2 ст.187 КпАП України закрити, у зв'язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КпАП України.

Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду, через Київський районний суду м.Одеси, протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя В. В. Чаплицький

Попередній документ
127029934
Наступний документ
127029936
Інформація про рішення:
№ рішення: 127029935
№ справи: 947/14891/25
Дата рішення: 01.05.2025
Дата публікації: 05.05.2025
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Київський районний суд м. Одеси
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління; Порушення правил адміністративного нагляду
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (01.05.2025)
Дата надходження: 23.04.2025
Розклад засідань:
01.05.2025 14:50 Київський районний суд м. Одеси
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЧАПЛИЦЬКИЙ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
суддя-доповідач:
ЧАПЛИЦЬКИЙ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Бешевець Павло Олександрович