Ухвала від 01.05.2025 по справі 520/2462/25

УХВАЛА

01 травня 2025 р.Справа № 520/2462/25

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Головуючого судді: Любчич Л.В.,

Суддів: Спаскіна О.А. , Присяжнюк О.В. ,

заслухавши суддю-доповідача щодо проведення підготовки до апеляційного розгляду адміністративної справи за апеляційною скаргою Міністерства освіти і науки України на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 21.03.2025 по справі № 520/2462/25

за позовом ОСОБА_1

до Міністерства освіти і науки України

про визнання протиправною відмову та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Другого апеляційного адміністративного суду від 23.04.25 відкрито апеляційне провадження по справі за апеляційною скаргою Міністерства освіти і науки України на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 21.03.2025, по справі № 520/2462/25 за позовом ОСОБА_1 до Міністерства освіти і науки України про визнання протиправною відмову та зобов'язання вчинити певні дії.

При підготовці справи до апеляційного розгляду проведені підготовчі дії, визначені ст. 306 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 311 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції може розглянути справу без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів, у разі подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, які ухвалені в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).

Керуючись ст. ст. 306, 307, 311 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Закінчити підготовку до розгляду адміністративної справи.

Адміністративну справу за апеляційною скаргою Міністерства освіти і науки України на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 21.03.2025 по справі № 520/2462/25 за позовом ОСОБА_1 до Міністерства освіти і науки України про визнання протиправною відмову та зобов'язання вчинити певні дії призначити до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження в приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя Л.В. Любчич

Судді О.А. Спаскін О.В. Присяжнюк

Попередній документ
127027962
Наступний документ
127027964
Інформація про рішення:
№ рішення: 127027963
№ справи: 520/2462/25
Дата рішення: 01.05.2025
Дата публікації: 05.05.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації державної політики у сфері освіти, науки, культури та спорту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (06.08.2025)
Дата надходження: 03.02.2025
Предмет позову: визнання протиправною відмову та зобов'язання вчинити певні дії.
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЛЮБЧИЧ Л В
суддя-доповідач:
ЛЮБЧИЧ Л В
ПАСЕЧНІК О В
відповідач (боржник):
Міністерство освіти і науки України
заявник апеляційної інстанції:
Міністерство освіти і науки України
позивач (заявник):
Манафов Руслан Олександрович
представник відповідача:
Тур Карина Маратівна
представник позивача:
Калачов Павло Андрійович
суддя-учасник колегії:
ПРИСЯЖНЮК О В
СПАСКІН О А