Справа № 645/7235/23
Провадження № 2/645/102/25
(вступна та резолютивна частини)
01 травня 2025 року Немишлянський районний суд м.Харкова у складі: головуючого - судді Ульяніч І.В., при секретарі - Циганок В.М., учасники справи: позивач ОСОБА_1 , представник позивача - ОСОБА_2 , відповідач - ОСОБА_3 , представник відповідача ОСОБА_4 , представник третьої особи ХМР (не з'явився),
розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м.Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_5 , ОСОБА_3 про визнання права власності в порядку спадкування за заповітом, третя особа: Харківська міська рада,
Повний текст рішення суду буде виготовлений протягом десяти днів.
Керуючись ст.ст. 13, 81, 89, 133, 137, 141, 247, 263-265 ЦПК України, суд -
В И Р I Ш И В :
Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_5 , ОСОБА_3 про визнання права власності в порядку спадкування за заповітом, третя особа: Харківська міська рада - задовільнити.
Визнати спільною сумісною власністю подружжя ОСОБА_6 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , наступне майно: житловий будинок з надвірними будівлями та спорудами, розташований за адресою: АДРЕСА_1 .
Визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , право власності на 3/8 частини житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , в порядку спадкування за заповітом після смерті матері - ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Стягнути з ОСОБА_5 на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 2820,6 гривень.
Рішення може бути оскаржене безпосередньо до Харківського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Якщо в судовому засіданні було проголошено скорочене (вступну та резолютивну частини) судове рішення або якщо розгляд справи (вирішення питання) здійснювався без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП: НОМЕР_1 , адреса реєстрації, АДРЕСА_2 ;
Відповідач: ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП: НОМЕР_2 , адреса реєстрації: АДРЕСА_2 ;
Відповідач: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , РНОКПП: НОМЕР_3 , АДРЕСА_2 ;
Представник відповідача: ОСОБА_4 , РНОКПП: НОМЕР_4 , адреса: АДРЕСА_3 , ел.пошта ІНФОРМАЦІЯ_8
Головуючий - суддя: І.В.Ульяніч