Ухвала від 23.04.2025 по справі 523/5136/25

Справа №523/5136/25

Провадження №1-кс/523/1966/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 квітня 2025 року м. Одеса

Слідчий суддя Суворовського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Одеської обласної прокуратури ОСОБА_3 по кримінальному провадженню № 42024160000000168 від 12.09.2024 року , за ознаками кримінального правопорушення , передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України , -

ВСТАНОВИВ:

18.04.2025 року до суду надійшло клопотання про надання тимчасового доступу до речей і документів, які перебувають у володінні філії Одеське обласне управління ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), юридична адреса: АДРЕСА_1 :

На час розгляду клопотання наявні достатні підстави вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, про доступ до яких просить прокурор, тому клопотання розглядається без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться. До зали суду не з"явився прокурор, належним чином повідомлений ,причин неявки суду не повідомив.

Згідно клопотання прокурора, досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи ІНФОРМАЦІЯ_2 в ході виконання ряду договорів про закупівлю робіт за державні кошти у вигляді будівельних робіт, вчинили розтрату чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, на користь ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та інших суб'єктів господарювання за сприяння службових осіб проектних та інженерних організацій, які спеціалізуються на авторському та технічному наглядах, діючи за попередньою змовою з ними, у тому числі в умовах воєнного стану.

За даним фактом Другим слідчим відділом (з дислокацією у м. Одесі) Територіального управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42024160000000168 від 12.09.2024 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.

В обґрунтування свого клопотання прокурор посилається на те, що за результатами аналізу публічно доступного джерела - електронної системи публічних закупівель « ІНФОРМАЦІЯ_5 » за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_6 встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_2 (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), яке зареєстровано за адресою: АДРЕСА_2 , за результатом закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_7 з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) 02.05.2024 укладено договір про закупівлю підрядних робіт за державні кошти (далі - Договір).

Предметом Договору є капітальний ремонт захисної споруди « ІНФОРМАЦІЯ_8 » № 56446 та найпростішого укриття з переплануванням під розміщення ситуаційного центру ІНФОРМАЦІЯ_9 , за адресою: АДРЕСА_2 . Строк виконання робіт на об'єкті - до 31.08.2024. Строк дії Договору - до 31.12.2024.

Договірна ціна є динамічною та становить 20 410 921,04 грн.

Також, Договором передбачено здійснення попередньої оплати (аванс) протягом 10 банківських днів з моменту підписання Договору у розмірі 5 919 167,10 грн, що становить 29% загальної суми договору.

Аналізом тендерних пропозицій учасників встановлено, що пропозиція ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » є єдиною.

Серед наданих у складі тендерної пропозиції документів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » міститься інформаційний лист від 09.04.2024 № 3 відповідно до якого товариство повідомляє, що має змогу виконати роботи по предмету закупівлі самостійно та не планує залучати до їх виконання субпідрядників в обсязі понад 20% вартості Договору.

Водночас у наданій довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації вказано лише 13 осіб.

При цьому ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » у 2024 році за результатами публічних закупівель укладено 8 договорів підряду на здійснення будівельних/ремонтних робіт, монтажу обладнання тощо на загальну суму понад 25,6 млн. грн.

Відповідно до фінансової звітності ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » у 2024 році кількість працівників складала 17 осіб, що відрізняється від поданих документів для проведення тендеру. Крім цього, чистий прибуток у 2024 році склав - 21 501 300 гривень а у 2023 році - 9 663 100 гривень.

Також, установлено, що 13.05.2024 між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) та ІНФОРМАЦІЯ_2 укладено зміни до договору за № 1 від 13.05.2024 та зменшено обсяги закупівлі до 19 837 847,04 гривень, та в подальшому договір продовжується та неодноразово зменшується обсяг закупівель у грудні місяці шляхом укладання нових договорів, у тому числі змінюється графік виконання робіт.

Окрім цього, Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Одеській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке 21.02.2024 внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024160000000257 за ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, в якому директору підприємства ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » повідомлено про підозру за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, що стало підставою для необґрунтованого перерахування бюджетних коштів у загальній сумі 341253,02 грн.

Також, при подання документів для проведення закупівель ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » надало довідку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань відповідно до якої місце реєстрації юридичної особи зазначено за адресою: та за адресою: АДРЕСА_3 , проте, за вказаною адресою знаходиться багатоквартирний будинок та відділення поштового зв'язку, тобто в єдиному державному реєстрі не зазначено номер квартири де зареєстровано зазначене підприємство. При цьому, відповідно до відкритих джерел в мережі інтернет згідно витягу з ЄДР зазначене підприємство фактично зареєстровано за адресою: АДРЕСА_4 .

Крім того, за результатами аналізу публічно доступного джерела - електронної системи публічних закупівель « ІНФОРМАЦІЯ_5 » за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_6 встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_2 (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), яке зареєстровано за адресою: АДРЕСА_2 , за результатами закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_10 з ФОП ОСОБА_4 (РНОКПП НОМЕР_4 ) 06.05.2024 укладено договір про виконання технічного нагляду за виконанням робіт по об'єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди « ІНФОРМАЦІЯ_8 » № 56446 та найпростішого укриття з переплануванням під розміщення ситуаційного центру ІНФОРМАЦІЯ_9 , за адресою: АДРЕСА_2 ».

Також, за результатами аналізу публічно доступного джерела - електронної системи публічних закупівель « ІНФОРМАЦІЯ_5 » за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_6 встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_2 (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), яке зареєстровано за адресою: АДРЕСА_2 , за результатами закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_11 з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ) 08.05.2024 укладено договір на здійснення авторського нагляду за виконанням робіт на вказаному об'єкті.

Окрім цього, за результатами аналізу публічно доступного джерела - електронної системи публічних закупівель « ІНФОРМАЦІЯ_5 » за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_6 встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_2 (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), яке зареєстровано за адресою: АДРЕСА_2 , за результатами закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_13 з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ) 07.08.2024 укладено договір про закупівлю підрядних робіт за державні кошти (далі - Договір) № 137 від 07.08.2024.

Предметом Договору є створення інформаційно-телекомунікаційної системи ситуаційного центру (ІТС СЦ) ІНФОРМАЦІЯ_9 . Строк виконання робіт на об'єкті - до 20.12.2024. Строк дії Договору - до 31.12.2024.

Договірна ціна є динамічною та становить 19 108 765 грн.

Додатковою угодою до договору з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » внесено зміни до основного договору, який доповнено пунктами наступного змісту: «Вищевказані роботи є частиною робіт з капітального ремонту об'єкта будівництва «Капітальний ремонт захисної споруди « ІНФОРМАЦІЯ_8 » № 56446 та найпростішого укриття з переплануванням під розміщення ситуаційного центру ІНФОРМАЦІЯ_9 ».

Тобто договори підряду з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » укладені з метою «Капітального ремонту захисної споруди « ІНФОРМАЦІЯ_8 » № 56446 та найпростішого укриття з переплануванням під розміщення ситуаційного центру ІНФОРМАЦІЯ_9 , за адресою: АДРЕСА_2 » та «Створення інформаційно-телекомунікаційної системи ситуаційного центру «ІТС СЦ) ГУ ДСНС України в Одеській області» сукупна ціна яких становить понад 39,2 млн. грн.

Під час розгляду тендерної пропозиції ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », 23.07.2024 о 10 годині були виявлені наступні невідповідності: 1. Вимога замовника: п. 2 Розділу І Додатку 2 до тендерної документації встановлено вимогу щодо надання Учасником Витягу з реєстру (Свідоцтва) платників(а) ПДВ (для платників ПДВ) або Витягу з реєстру (Свідоцтва) платників(а) єдиного податку (для платників єдиного податку). Невідповідність в інформації та/або документах, поданих Учасником: Учасником, у складі його тендерної пропозиції, на виконання вимог п. 2 Розділу ІІ Додатку 2 до тендерної документації не надано Витяг з реєстру (Свідоцтва) платників(а) ПДВ (для платників ПДВ) або Витяг з реєстру (Свідоцтва) платників(а) єдиного податку (для платників єдиного податку). 2. Вимога замовника: п. 6 Розділу І Додатку 2 до тендерної документації встановлено вимогу щодо надання Учасником заповненого зі сторони Учасника проекту договору згідно Додатка 3 до тендерної документації (без зазначення цінових показників). Невідповідність в інформації та/або документах, поданих Учасником: Учасником, у складі його тендерної пропозиції, на виконання вимог п. 6 Розділу ІІ Додатку 2 до тендерної документації не надано заповнений зі сторони Учасника проект договору згідно Додатка 3 до тендерної документації (без зазначення цінових показників). 3. Вимога замовника: п. 1 Розділу ІІ Додатку 2 до тендерної документації встановлено вимогу щодо надання Учасником довідки, з інформацією про наявність у нього працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, на підтвердження інформації про наявності робітників необхідної кваліфікації, які мають необхідні знання і досвід та будуть залучені до виконання робіт, зазначених у Довідці, у складі своєї пропозиції Учасник повинен надати: документ на кожного працівника, зазначеного у довідці, який засвідчує можливість використання праці такого працівника Учасником (наказ або витяг з наказу про призначення/прийняття на роботу, або трудову книжку (1 сторінка та сторінки із записами про прийом на роботу, тощо) або витяг з трудової книжки із записами про прийом на роботу) або цивільно-правову угоду з особою, що буде задіяна Учасником під час виконання робіт за результатами цієї закупівлі та повинні містити конкретний обсяг робіт працівника або інший документ, який підтверджує наявність трудових відносин Учасника з відповідним працівником, зазначеним у Довідці, згідно чинного законодавства); документ, що підтверджує відповідний ступінь вищої освіти виконавця робіт або головного інженера або особи, яка виконує його обов'язки та інженера з охорони праці або особи, яка виконує його обов'язки за відповідним напрямком; діючий сертифікат інженера з проектно-кошторисної роботи, який відповідно до реєстру атестованих осіб перебувають в статусі «Чинний», а також копію свідоцтва про підвищення кваліфікації (в разі, якщо його наявність передбачена законодавством); свідоцтва про присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничих професій або інший документ, що підтверджує наявність у працівників необхідної кваліфікації або професійної компетентності (уміння, навички) за трудовою дією або групою трудових дій, що входять до них, що підвереджують можливість виконання працівником відповідних робіт; протокол (и) (витяг з протоколу(ів)) перевірки знань або посвідчення знання на керівника Учасника Закону України «Про охорону праці», гігієни праці, надання першої медичної допомоги, електробезпеки, пожежної безпеки, «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений ПКМУ від 17.04.2019 р. №337, «Типового положення про службу охорони праці» та інших нормативних актів з охорони праці згідно п.5.1 НПАОП 0.00-4.12-05; протокол (и) (витяг з протоколу(ів)) перевірки знань або посвідчення знання на виконавця робіт або головного інженера або особи, яка виконує його обов'язки та інженера з охорони праці або особи, яка виконує його обов'язки Закону України «Про охорону праці», гігієни праці, надання першої медичної допомоги, електробезпеки, пожежної безпеки, «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений ПКМУ від 17.04.2019 р. №337, «Типового положення про службу охорони праці» та інших нормативних актів з охорони праці згідно п.5.1 НПАОП 0.00-4.12-05; Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями (НПАОП 0.00-1.71-13) Невідповідність в інформації та/або документах, поданих Учасником: Учасником, у складі його тендерної пропозиції, на виконання вимог п. 1 Розділу ІІ Додатку 2 до тендерної документації не надано: копію свідоцтва про підвищення кваліфікації інженера з проектно-кошторисної роботи, а також із наданих Учасником документів щодо наявності працівників відповідної кваліфікації відсутній документ, який засвідчував, що директор департаменту інформаційно-комунікаційних систем ОСОБА_5 є виконавцем робіт (або головним інженером або особою, яка виконує його обов'язки).

Проте, 23.07.2024 уповноваженою особою ІНФОРМАЦІЯ_9 складено протокол «щодо прийняття рішення уповноваженою особою № 252» яким ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » визнано переможцем та прийнято рішення укласти договір про закупівлю.

Аналізом веб-ресурсу ІНФОРМАЦІЯ_15 встановлено, що за місцем реєстрації ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » за адресою: АДРЕСА_5 , одночасно зареєстровано 16 суб'єктів господарської діяльності.

У той же час директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_6 одночасно керує 7 суб'єктами господарської діяльності.

Також, аналізом Єдиного державного реєстру судових рішень за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_16 встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » фігурує у кримінальних провадженнях у зв'язку з можливим невиконанням будівельних робіт за договорами про закупівлю за бюджетні кошти та легалізацією майна, отриманого злочинним шляхом, зокрема у провадженні №12020100080002933, досудове слідство у якому здійснюється ІНФОРМАЦІЯ_17 , у провадженні № 22021000000000342, досудове слідство у якому здійснюється ІНФОРМАЦІЯ_18 , у провадженні № 42019101060000290, досудове слідство у якому здійснюється ІНФОРМАЦІЯ_19 .

Таким чином, з урахуванням вказаних вище обставин, є підстави вважати, що службові особи ІНФОРМАЦІЯ_9 вчинили розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в умовах воєнного стану за результатами укладення та виконання договорів про закупівлю підрядних робіт за державні кошти з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » щодо капітального ремонту захисної споруди « ІНФОРМАЦІЯ_8 » № 56446 та створення ІНФОРМАЦІЯ_20 .

Вказані вище обставини окрім іншого підтверджуються результатами проведених оглядів ряду Інтернет-ресурсів, що долучаються до цього клопотання.

Таким чином, з урахуванням вказаних вище обставин, є підстави вважати, що ремонтні роботи на вищезазначених об'єктах виконувались з технологічними порушеннями, недодержанням умов проектно-кошторисної документації, а службові особи ІНФОРМАЦІЯ_2 в ході виконання договору підряду про закупівлю підрядних робіт за державні кошти у вигляді будівельних робіт, ймовірно вчинили розтрату чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, на користь ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та інших суб'єктів господарювання за сприяння службових осіб проектних та інженерних організацій, які спеціалізуються на авторському та технічному наглядах, діючи за попередньою змовою з ними, у тому числі в умовах воєнного стану.

Вищевказані дані свідчать про можливу злочинну змову посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_2 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та інших підрядних організацій, спрямовану на привласнення бюджетних коштів, отриманих внаслідок завищення вартості та обсягів виконаних робіт.

У зв'язку з викладеним, виникла необхідність провести комплекс заходів забезпечення кримінального провадження, спрямованих на встановлення розміру збитків, завданих державі внаслідок таких фінансово-господарських взаємовідносин, встановлення осіб, які організували здійснення даних операцій, та осіб, які до них причетні, визначення обсягу вини кожного з них, для правильної та неупередженої кваліфікації діяння, та притягнення винних до відповідальності, що можливе шляхом аналізу відповідних первинних бухгалтерських документів.

Саме тому, з метою виконання вимог ст. 91 КПК України, встановлення обставин кримінального правопорушення (часу, місця, способу та іншого), форми вини, мотиву і мети, виду та розміру шкоди, завданої Державному бюджету, виникла необхідність у тимчасовому доступі до первинних фінансово-господарських документів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » з можливістю вилучення їх оригіналів (здійснення виїмки), які необхідні для швидкого, повного та неупередженого досудового розслідування, оскільки дані документи самі по собі та в сукупності з матеріалами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин вчинення злочину, а також містять відомості, за відсутності яких неможливо встановити обставини, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню. Крім цього, зазначені документи необхідні для подальшого призначення комплексної судової товарознавчої та будівельно-технічної експертизи та почеркознавчої. В інший спосіб, окрім як проведення тимчасового доступу, отримати вказану інформацію та документи не надається можливим .

Розглянувши клопотання, дослідивши додані до клопотання документи, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню.

Статтею 160 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступу до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Клопотання прокурора, яке надійшло до суду відповідає вимогам КПК України.

Згідно з ч.5,6 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:1)перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;2)самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;3)не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Відповідно до п. 5 ч.1 ст.162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах , належать відомості, які можуть становити банківську таємницю.

Слідчий суддя вважає, що прокурором доведено, що отримані відомості можуть бути використані, як докази в кримінальному провадженні , та можуть бути використані під час досудового розслідування як докази факту протиправних дій. Іншим чином неможливо довести вказані обставини, які передбачається довести за допомогою зазначеної інформації. Одержати зазначені документи іншими способами не можливо .

За таких обставин, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання прокурора обґрунтовано та підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 131-132, 159-164,166, 392-395 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Одеської обласної прокуратури ОСОБА_3 - задовольнити.

Надати прокурорам групи прокурорів у кримінальному провадженні та слідчим групи слідчих, що здійснюють досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні, тимчасовий доступ до наступних документів, які перебувають у володінні філії Одеське обласне управління ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), юридична адреса: АДРЕСА_1 :

-інформації по всім наявним банківським рахункам відкритих ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ), у тому числі № НОМЕР_7 , а саме:

- матеріали справи з юридичного оформлення рахунків клієнта банку (документів щодо відкриття (закриття) рахунків, договорів на розрахунково-касове обслуговування по даним рахункам, свідоцтв, статутів, установчих договорів, довіреностей, довідок, копій паспортів, опитувальників клієнта (у тому випадку, якщо такий складався) тощо;

- картки із зразками підписів та відбитками печаток, копії паспортів та довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів осіб, які мають право першого та другого підписів (осіб, яким, відповідно до чинного законодавства або довіреності, надано право розпорядження рахунками та підписання розрахункових документів);

- банківські виписки (руху коштів) по рахункам в електронному вигляді у форматі «Microsoft Excel», з зазначенням: призначення платежу; повних даних платника та отримувача з зазначенням коду, номеру рахунку та МФО банківської установи; конкретного часу та дати платежу; номеру платіжного документу) за період з 01.01.2023 по 31.03.2025;

- платіжні доручення, а у випадку їх відсутності, електронних розрахункових документів (реєстрів), що подавались до банку власниками рахунків із зазначенням дати і номера платіжного документа, назви, ідентифікаційного коду (номеру) платника та номеру його рахунку, назви та коду банку платника, назви, ідентифікаційного коду (номеру) одержувача та номеру його рахунку, назви та коду банку одержувача, суми та призначення платежу;

- документи, на підставі яких здійснювались зарахування і списання грошових коштів з рахунків, (розпорядження бухгалтерії, реєстри, копії цінних паперів, договорів, актів та інших відповідних документів, які відображають фінансову діяльність вищевказаних суб'єктів підприємницької діяльності - клієнтів банку);

- документи, що свідчать про видачу готівкових коштів, в тому числі заяв на зняття коштів (переведення на корпоративний рахунок), видаткових касових ордерів на отримання готівки, грошових чеків з контрольною маркою на отримання готівки, доручень на отримання готівки та актів перевірки цільового використання готівки, інших документів за рахунками;

- документи щодо видачі співробітниками банку чекових книжок по рахункам, векселів тощо;

- відомості (прізвище, ім'я та по-батькові), а також копій документів (паспорту, довіреності) щодо фізичної особи, яка отримувала готівкові кошти (у тому випадку, якщо по відповідному рахунку проводились видаткові готівкові розрахунки) з банківських рахунків;

- документи щодо встановлення та обслуговування системи «клієнт-банк», із зазначенням відомостей про телефонних абонентів, з яких проводилося з'єднання з банківською установою, договорів щодо надання зазначеною вище банківською установою послуг, пов'язаних з функціонуванням системи «Клієнт-Банк», а також будь - яких додатків до такого договору, якщо вони складались, технічної документації щодо проведення працівниками відповідної установи встановлення (інсталяції) на ПЕОМ вказаної системи, включаючи дату та місце проведення вказаної операції;

- виписки з номерами телефонів, ІР - адрес, з яких проходило з'єднання системи «Клієнт-Банк» між комп'ютером банку і клієнтом, із зазначенням часу і дати проведення вказаних з'єднань, за період з 01.01.2023 по 31.03.2025;

- документи щодо проведення фінансового моніторингу операцій по рахункам, а саме: реєстр фінансового моніторингу, файлів-повідомлення, файлів-запитів, файлів-відповідей, файлів-додатків, файлів-квитанцій, довідок щодо обґрунтування рішення про недоцільність інформування Уповноваженого органу про фінансову операцію, яка підлягає фінансовому моніторингу, анкети клієнта тощо;

- матеріали фото/відео фіксації факту зняття готівки з рахунків вказаних вище осіб, в банківських відділеннях/банкоматах, або при здійсненні будь-яких інших операцій у відділенні банку або із використанням банкомату;

- копії вхідної та вихідної кореспонденції між банківською установою та власником вказаних рахунків (клієнт банку), інформацію щодо проведення моніторингу по операціях, з наданням підтверджуючих документів, інших документів (заяв-анкет на видачу платіжної картки, документів ідентифікації особи-користувача платіжної картки), що стали підставою для видачі пластикових платіжних карток клієнта, із можливістю вилучення оригіналів вказаних матеріалів.

Зобов'язати посадових осіб філії Одеське обласне управління ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) видати документи негайно після отримання ухвали.

Строк дії ухвали два місяці.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає крім ухвали про надання тимчасового доступу до речей і документів, якою дозволено вилучення речей і документів, які посвідчують користування правом на здійснення підприємницької діяльності, або інших, за відсутності яких фізична особа - підприємець чи юридична особа позбавляються можливості здійснювати свою діяльність.

Слідчий суддя : ОСОБА_1