83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
08.01.08 р. Справа № 36/8пд
Суддя господарського суду Донецької області Н.В.Будко
розглянувши позовні матеріали Приватного малого підприємства «ФЕЯ» м.Сніжне
до Філії «Центральна збагачувальна фабрика «Чумаківська» відкритого акціонерного товариства «Шахта «Красноармійська-Західна №1» м.Донецьк
про внесення змін до договору
При поданні позову додержано вимог, визначених ст. ст. 54-57 Господарського процесуального кодексу України, додані до позовної заяви матеріали є достатніми для прийняття позову до розгляду судом.
Керуючись ст. ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України суд,-
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі
36/8пд.Судове засідання призначити на 22.01.08 року о 10:45 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 412
Зобов'язати позивача: надати оригінали документів в обґрунтування позову; надати документи, які підтверджують правовий статус підприємства; забезпечити явку повноважного представника у судове засідання.
Зобов'язати відповідача: надати відзив на позов з викладенням мотивів повного або часткового відхилення вимог позивача з посиланням на діюче законодавство; надати документи, які підтверджують правовий статус підприємства; забезпечити явку повноважного представника у судове засідання.
Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Суддя Будко Н.В.