Ухвала від 29.04.2025 по справі 910/2369/24

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про призначення до розгляду

29.04.2025Справа № 910/2369/24

Суддя Господарського суду міста Києва Котков О.В., розглянувши матеріали

заяви Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Філії "Відокремлений підрозділ "Атоменергомаш"

про визнання судового наказу таким, що не підлягає виконанню

у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Комплект Автоматика"

до Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Філії "Відокремлений підрозділ "Атоменергомаш" Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"

про стягнення 163 611,25 грн.

представники сторін: не викликались

ВСТАНОВИВ:

До Господарського суду міста Києва звернулось Акціонерне товариство "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Філії "Відокремлений підрозділ "Атоменергомаш" (далі - АТ "НАЕК "Енергоатом", заявник) із заявою про визнання судового наказу таким, що не підлягає виконанню.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 21.04.2025 заяву АТ "НАЕК "Енергоатом" було залишено без руху.

23.04.2025 від АТ "НАЕК "Енергоатом" надійшла заява про усунення недоліків.

Відповідно до ч. 1-3 ст. 328 ГПК України заяву про визнання виконавчого документу таким, що не підлягає виконанню, розглядає суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви.

Отже, заяву АТ "НАЕК "Енергоатом" суд призначає до розгляду в судовому засіданні з повідомленням учасників справи.

На підставі викладеного, керуючись ст. 234, 328 ГПК України, Господарський суд міста Києва -

УХВАЛИВ:

Прийняти до розгляду заяву Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Філії "Відокремлений підрозділ "Атоменергомаш" про визнання судового наказу таким, що не підлягає виконанню.

Розгляд заяви призначити на 20.05.25 о 12:50 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 6.

Запропонувати сторонам у строк до 15.05.2025 надати суду письмові пояснення щодо заяви Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Філії "Відокремлений підрозділ "Атоменергомаш" про визнання наказу Господарського суду міста Києва від 15.04.2025 у справі № 910/2369/24 таким, що не підлягає виконанню.

Повідомити учасників справи, що інформація по справі, яка розглядається, доступна на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Суддя Котков О.В.

Попередній документ
126972063
Наступний документ
126972065
Інформація про рішення:
№ рішення: 126972064
№ справи: 910/2369/24
Дата рішення: 29.04.2025
Дата публікації: 02.05.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів (крім категорій 201000000-208000000), з них; поставки товарів, робіт, послуг, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено до апеляційного суду (23.12.2024)
Дата надходження: 28.02.2024
Предмет позову: про стягнення 163 611,25 грн.
Розклад засідань:
17.05.2024 12:00 Господарський суд міста Києва
27.09.2024 14:20 Господарський суд міста Києва
25.10.2024 14:00 Господарський суд міста Києва
20.05.2025 12:50 Господарський суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГАВРИЛЮК О М
суддя-доповідач:
ГАВРИЛЮК О М
КОТКОВ О В
КОТКОВ О В
МЕЛЬНИК В І
МЕЛЬНИК В І
відповідач (боржник):
Акціонерне товариство "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"
Державне підприємство "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"
відповідач в особі:
Відокремлений підрозділ "Атоменергомаш"
Відокремлений підрозділ "Атоменергомаш" Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"
за участю:
Державне підприємство "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"в особі Філії «Відокремлений підрозділ «Атоменергомаш» Акціонерного товариства «НАЕК «Енергоатом»
Мицько Назар Миколайович
заявник апеляційної інстанції:
Акціонерне товариство« Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі філії «Відокремлений підрозділ «Атоменергомаш»
Відокремлений підрозділ "Атоменергомаш" Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПЛЕКТ АВТОМАТИКА"
Товариство з обмеженою відповідальністю «Комплект Автоматика»
представник заявника:
ПІДДУБНИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
суддя-учасник колегії:
БУРАВЛЬОВ С І
КОРОТУН О М
МАЙДАНЕВИЧ А Г