28 квітня 2025 рокуСправа №160/4336/25
Суд, у складі судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду Савченка А.В., перевіривши матеріали позовної заяви Приватного підприємства «ФЛОКСАН» (код ЄДРПОУ 34365658) до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (вул.Сімферопольська, 17а, м.Дніпро, 49005, код ЄДРПОУ 44118658), Державної податкової служби України (Львівська площа, буд.8, м.Київ, 04053, код ЄДРПОУ 43005393), про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,
установив:
В провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи за позовною заявою Приватного підприємства «ФЛОКСАН» до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, Державної податкової служби України, про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії.
14 квітня 2025 року від позивача надійшло клопотання, в якому він просить поновити строк для надання доказів у справі, зазначаючи, що у зв'язку з тим, що Рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду у справі №160/3538/25 від 10.04.2025 було прийнято та з'явилось після подання позову, позивач не мав можливість його подати раніше
Приписами статті 121 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду. Про поновлення або продовження процесуального строку, відмову у поновленні або продовженні процесуального строку суд постановляє ухвалу, яка не пізніше наступного дня з дня її постановлення надсилається особі, яка звернулася із відповідною заявою.
Отже, суд з метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи, вважає за можливе продовжити Приватному підприємству «ФЛОКСАН» процесуальний строк для подачі доказів у справі та прийняти надані докази.
Керуючись статтями 121, 169 КАС України, суддя, -
ухвалив:
Клопотання Приватного підприємства «ФЛОКСАН» про продовження строку для надання доказів у справі - задовольнити.
Продовжити Приватному підприємству «ФЛОКСАН» процесуальний строк для подачі доказів у справі та прийняти надані докази.
Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України та оскарженню не підлягає.
Суддя А.В. Савченко