29 квітня 2025 року
м. Хмельницький
Справа № 676/525/25
Провадження № 11-кп/820/415/25
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Хмельницького апеляційного суду ОСОБА_1 , розглянувши апеляційні скарги обвинуваченого ОСОБА_2 та його захисника ОСОБА_3 на вирок Кам'янець - Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 20 березня 2025 року,
встановила:
Вироком Кам'янець - Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 20 березня 2025 року ОСОБА_2 визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.407 ч.5 КК України та призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років.
На вказаний вирок обвинувачений ОСОБА_2 та його захисник ОСОБА_3 подали апеляційні скарги, які відповідають вимогам ст.396 КПК України, перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.
На підставі викладеного, керуючись статтями 392, 393, 396, 398, 401 КПК України, -
постановила:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційними скаргами обвинуваченого ОСОБА_2 та його захисника ОСОБА_3 на вирок Кам'янець - Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 20 березня 2025 року, яким ОСОБА_2 визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 407 ч. 5 КК України.
Надіслати копію ухвали про відкриття апеляційного провадження учасникам судового провадження разом із копією апеляційної скарги, інформацією про їх права та обов'язки.
Роз'яснити, що у відповідності до ст. 402 КПК України, заперечення на апеляційну скаргу можуть бути подані учасниками судового провадження до суду апеляційної інстанції до початку апеляційного розгляду.
Суддя Хмельницького
апеляційного суду ОСОБА_4