Ухвала від 28.04.2025 по справі 522/8745/25-Е

Справа № 522/8745/25-Е

Провадження № 2-о/522/332/25

УХВАЛА

28 квітня 2025 року суддя Приморського районного суду м. Одеси Чернявська Л.М., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи Авангардівського селищної ради Одеського району Одеської області про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,

ВСТАНОВИВ:

22 квітня 2025 року до Приморського районного суду м. Одеси надійшла заява ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи Авангардівського селищної ради Одеського району Одеської області про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.

За результатами автоматичного розподілу справа передана для розгляду судді Чернявській Л.М.

Відповідно до ч.7 ст.19 ЦПК України до юрисдикції загальних судів відноситься справа окремого провадження, яке призначене для розгляду справ про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав та інтересів особи або створення умов для здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.

Ознайомившись з матеріалами справи встановлено, що пред'явлена заява подана з додержанням вимог ст.ст. 316, 318 ЦПК України.

Підстави для повернення заяви, залишення її без руху або відмови у відкритті провадження у справі відсутні, тому провадження по справі підлягає відкриттю.

При цьому, в порядку ч.5 ст.293 ЦПК України, суд розглядає в порядку окремого провадження справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 187, 260, 293, 316, 318 ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження по справі окремого провадження за заявою ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи Авангардівського селищної ради Одеського району Одеської області про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.

Справу розглядати за правилами окремого провадження.

Призначити відкрите судове засідання в залі засідань № 221, у приміщенні суду за адресою: м. Одеса, вул. Балківська, 33, 04 червня 2025 року о 13 годин 30 хвилин.

В судове засідання викликати учасників справи.

Роз'яснити, що учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному порталі «Судова влада України» за веб - адресою: http://pm.od.court.gov.ua/sud1522/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Л. М. Чернявська

Попередній документ
126923242
Наступний документ
126923244
Інформація про рішення:
№ рішення: 126923243
№ справи: 522/8745/25-Е
Дата рішення: 28.04.2025
Дата публікації: 30.04.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Приморський районний суд м. Одеси
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Інші справи окремого провадження
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (04.06.2025)
Дата надходження: 22.04.2025
Предмет позову: про встановлення факту належності правовстановлюючого документу
Розклад засідань:
04.06.2025 13:30 Приморський районний суд м.Одеси