Справа № 484/2145/25
Номер провадження 3/484/1198/25
28.04.2025 м. Первомайськ
Суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Шикеря І.А., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області 28.04.2025, про притягнення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає по АДРЕСА_1 , до адміністративної відповідальності, передбаченої ст.173 КУпАП,-
До Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області надійшли матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст.173 КУпАП.
У протоколі серії ВАД №721206 від 20.04.2025 зазначено, що 20.04.2025 близько 15.00 год., в АДРЕСА_1 , ОСОБА_1 з балкону будинку здійснював постріли з пристрою для відстрілу холостих набоїв Retay Mod 92, чим порушив громадський порядок та спокій громадян.
Дії ОСОБА_1 працівниками Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області були кваліфіковані за ст. 173 КУпАП.
Згідно з ч. 2 ст. 268 КУпАП, при розгляді справи про адміністративне правопорушення, передбачених ст.173 КУпАП, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності є обов'язковою.
Відповідно до ч.2 ст.277 КУпАП, справи про адміністративні правопорушення, передбаченні ст.173 КУпАП, розглядаються протягом доби.
Справа про адміністративне правопорушення надійшла до суду 28.04.2025, особа, яка притягається до адміністративної відповідальності у строк, визначений ч.2 ст.277 КУпАП, до суду не з'явився, органами Націонпальної поліції його участь в судовому засіданні забезпечена не була.
За таких обставин, враховуючи, те, що участь ОСОБА_1 у розгляді справи є обов'язковою, ОСОБА_1 до суду не з'явився і його явка органами поліції забезпечена не була, вважаю за необхідне застосувати відносно ОСОБА_1 привід.
Керуючись ч.2 ст.268 КУпАП,-
Здійснити привід ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає по АДРЕСА_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_2 , до Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області, в судове засідання на 29.04.2025 на 09.45 год.
Виконання постанови про привід доручити працівникам Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області.
У разі неможливості здійснення приводу особа, яка виконує постанову про здійснення приводу, повертає її до суду з письмовим поясненням причин невиконання.
Копію постанови надіслати начальнику Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області, для здійснення контролю за виконанням.
Постанова оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя І.А. ШИКЕРЯ