Ухвала від 25.04.2025 по справі 583/222/25

Справа № 583/222/25

2/583/388/25

УХВАЛА

про виправлення описок у судовому рішенні

25 квітня 2025 року Охтирський міськрайонний суд Сумської області в особі судді Сидоренка Р.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа Охтирський відділ державної реєстрації актів цивільного стану в Охтирському районі Сумської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про визнання батьківства та стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,

Встановив:

17.04.2025 року Охтирським міськрайонним суду Сумської області винесено рішення по зазначеній цивільній справі № 583/222/25 (2/583/388/25).

Представник позивача ОСОБА_3 звернувся до суду з заявою якою просить суд виправити допущені описки в рішенні суду.

Під час винесення рішення було допущено помилки в абзаці 11 та 21 описово - мотивувальної частини рішення.

Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Із матеріалів цивільної справи, вбачається, що дійсно допущені помилки в абзаці 11 та 21 описово - мотивувальної частини рішення,в зв'язку з чим наявні підставі для виправлення описок в рішенні суду.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 260, 269 ЦПК України , суд

Ухвалив :

Виправити описки в рішенні Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 17.04.2025 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа Охтирський відділ державної реєстрації актів цивільного стану в Охтирському районі Сумської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про визнання батьківства та стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

Виправити в абзаці 11 описово - мотивувальної частини рішення допущену описку замість невірного зазначеного ОСББ «Гончаренко 80»,зазначити вірно ОСББ «Гончаренко 180».

Абзац 21 описово - мотивувальної частини рішення викласти як: «Таким чином, оцінюючи належність, допустимість і достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, суд дійшов до висновку про задоволення вимог в частині визнання батьківства.»

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Сумського апеляційного суду протягом 15 днів з часу її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 15 днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Охтирського міськрайонного суду Р.В.Сидоренко

Попередній документ
126875337
Наступний документ
126875339
Інформація про рішення:
№ рішення: 126875338
№ справи: 583/222/25
Дата рішення: 25.04.2025
Дата публікації: 28.04.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Охтирський міськрайонний суд Сумської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про встановлення батьківства або материнства
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (09.06.2025)
Дата надходження: 09.06.2025
Предмет позову: про визнання батьківства за рішенням суду стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.
Розклад засідань:
06.03.2025 13:00 Охтирський міськрайонний суд Сумської області
18.03.2025 16:00 Охтирський міськрайонний суд Сумської області
17.04.2025 09:00 Охтирський міськрайонний суд Сумської області
12.05.2025 16:30 Охтирський міськрайонний суд Сумської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
СИДОРЕНКО РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
СОБИНА ОЛЬГА ІВАНІВНА
суддя-доповідач:
СИДОРЕНКО РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
СОБИНА ОЛЬГА ІВАНІВНА
відповідач:
Дейко Євгеній Васильович
позивач:
Троненко Юлія Сергіївна
представник позивача:
Цуркан Віктор Іванович
представник скаржника:
адвокат Цуркан Віктор Іванович - наявний електронний кабінет
суддя-учасник колегії:
КРИВОРОТЕНКО ВІКТОР ІВАНОВИЧ
ФІЛОНОВА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
третя особа:
Охтирський відділ державної реєстрації актів цивільного стану в Охтирському районі Сумської області Східного міжрегіо¬нального управління Міністерства юстиції
Охтирський відділ державної реєстрації актів цивільного стану в Охтирському районі Сумської області Східного міжрегіо¬нального управління Міністерства юстиції
яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача Охтирський відділ державної реєстрації актів цивільного стану в Охтирському районі Сумської області Східного міжрегіо¬нального управління Міністерства юстиції