25.04.2025 Суддя Шевченко С. В.
Справа № 644/3464/25
Провадження № 2/644/2815/25
25 квітня 2025 року Індустріальний районний суд м. Харкова в особі судді Шевченка С.В. розглянув позовну заяву Комунального підприємства «Харківські теплові мережі» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
Позивач звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача заборгованості в загальній сумі 71127 грн. 13 коп., з якої 57490 грн. 48 коп. за послугу з постачання теплової енергії за період з 01.01.2017 року по 31.03.2025 року, 999 грн. 60 коп. за абонентську плату за індивідуальним договором з постачання теплової енергії за період з 01.06.2022 року по 31.03.2025 року, 7381 грн. 88 коп. за послугу з постачання гарячої води за період з 01.01.2017 року по 31.03.2025 року, 579 грн. 36 коп. за абонентську плату за індивідуальним договором з постачання гарячої води за період з 01.06.2022 року по 31.03.2025 року, 901 грн. 56 коп. за послугу з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання за період з 01.07.2022 року по 31.03.2025 року, 293 грн. 04 коп. за послугу з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем постачання гарячої води за період з 01.07.2022 року по 31.03.2025 року, інфляційні втрати в сумі 2530 грн. 17 коп., 3% річних в сумі 951 грн. 04 коп., в обґрунтування чого посилався на те, що позивач є виконавцем послуг по централізованому теплопостачанню і підігріву гарячої води в житловому фонді м. Харкова згідно з рішенням Харківського міськвиконкому від 23.12.1998 року № 1407 «Про призначення виконавців послуг у житловому фонді». Відповідач отримує послуги, які надає позивач, але не в повному обсязі сплачує вартість отриманих послуг, внаслідок чого за ним виникла заборгованість.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст. ст. 175, 177 ЦПК України.
Справа підсудна Орджонікідзевському районному суду м. Харкова та підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст. 187, 190 ЦПК України, суддя,
Позовну заяву Комунального підприємства «Харківські теплові мережі» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Призначити судовий розгляд по справі за правилами спрощеного позовного провадження на 14 годину 30 хвилин 26 травня 2025 року з повідомленням (викликом) сторін в приміщенні Орджонікідзевського районного суду м. Харкова, за адресою: м. Харків, пр. Архітектора Альошина, буд. 7.
Копію ухвали про відкриття провадження направити учасникам справи.
Копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів направити відповідачу.
Визначити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня отримання копії ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву (з одночасним надісланням його копії позивачу), і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення відповідача, а також у вказаний строк відповідач вправі подати до суду заяву із запереченнями проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.
Визначити позивачу десятиденний строк з дня отримання відзиву на позовну заяву для подання відповіді на відзив. У зазначений строк позивач має право надіслати суду відповідь на відзив (з одночасним надісланням його відповідачу).
Визначити відповідачу десятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечень. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду заперечення на відповідь на відзив (з одночасним надісланням їх копії позивачу).
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, - http://court.gov.ua/assignments/
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Шевченко С.В.