Постанова від 23.04.2025 по справі 564/1684/25

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 564/1684/25

23 квітня 2025 року

Суддя Костопільського районного суду Рівненської області Цвіркун О. С. розглянувши матеріали, що надійшли від ІНФОРМАЦІЯ_1 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянина України, жителя АДРЕСА_1 , заступник командира 2 мотопіхотної роти, мотопіхотного батальйону військової частини НОМЕР_1 за ч.2 ст.172-15 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

22 квітня 2025 року до Костопільського районного суду від ІНФОРМАЦІЯ_1 надійшов протокол про військове адміністративне правопорушення серії ЛВР №238 від 04.04.2025 року, відносно ОСОБА_2 за ч.2 ст.172-15 КУпАП.

Відповідно до ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Відповідно до ст. 278 КУпАП під час підготовки до розгляду справи про адміністративне правопорушення суддя повинен перевірити чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду.

Згідно ст.ст. 277 КУпАП, справа про адміністративне правопорушення, передбачена ч.2 ст.172-15 КУпАП розглядається протягом однієї доби з дня одержання органом (посадовою особою), правомочним розглядати справу, протоколу про адміністративне правопорушення та інших матеріалів

В судове засідання ОСОБА_2 не з'явився та не було забезпечено його явку органом, який склав протокол про адміністративне правопорушення, також матеріали справи не місться доказів повідомлення останнього про розгляд справи, заяви про розгляд справи без участі ОСОБА_2 , що унеможливлює розгляд зазначеної справи у визначений законом термін.

Тому, з врахуванням особливостей розгляду справ за даною статтею КУпАП, дослідивши матеріали справи, суд позбавлений можливості повно, всебічно, об'єктивно та своєчасно розглянути справу.

Таким чином, суд приходить до висновку про необхідність повернення даної справи до ІНФОРМАЦІЯ_1 для належного оформлення, а саме для забезпечення явки особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Керуючись ст.ст. 251, 256, 268, 278, 283, 284 КУпАП, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Справу №564/1684/25 (провадження 3/564/829/25) про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 за вчинення правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-15 КУпАП, повернути до ІНФОРМАЦІЯ_1 для належного оформлення.

Постанова оскарженню не підлягає.

СуддяО. С. Цвіркун

Попередній документ
126829001
Наступний документ
126829003
Інформація про рішення:
№ рішення: 126829002
№ справи: 564/1684/25
Дата рішення: 23.04.2025
Дата публікації: 25.04.2025
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Костопільський районний суд Рівненської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Військові адміністративні правопорушення; Недбале ставлення до військової служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (16.06.2025)
Дата надходження: 11.06.2025
Предмет позову: недбале ставлення до військової служби
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЦВІРКУН ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
ЦВІРКУН ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Кузнецов Дмитро Олександрович