Ухвала від 22.04.2025 по справі Н/240/696/24

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

(про відкриття провадження у справі за нововиявленими обставинами)

22 квітня 2025 року м. Житомир справа № Н/240/696/24

категорія 112010203

Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Нагірняк М.Ф. , розглянувши заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській областіпро перегляд за нововиявленими обставинами рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 09 червня 2023 р. по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії,-

встановив:

У провадженні Житомирського окружного адміністративного суду перебувала справа №240/696/24 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії.

За наслідками розгляду вказаної справи, судом прийнято рішення від 29.02.2024, яким позов ОСОБА_1 задоволено частково.

04.04.2025 до суду надійшла заява Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про перегляд рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 29.02.2024 у справі №240/696/24 за нововиявленими обставинами, з підстав, визначених пунктом 1 частини 2 статті 361 Кодексу адміністративного судочинства України.

Заява подана у порядку передбаченому статтею 365 Кодексу адміністративного судочинства України та відповідає вимогам статті 364 Кодексу адміністративного судочинства України.

Підстав для залишення заяви без руху, повернення заяви або відмови у відкритті провадження за нововиявленими обставинами, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України, немає.

Відповідно до наказу Житомирського окружного адміністративного суду №01-28-в від 17.03.2025 року у період з 01.04.2025 до 21.04.2025 головуючий суддя Нагірняк М.Ф. перебував у щорічній відпустці. У зв'язку з цим, ухвалу постановлено після виходу судді з відпустки.

На підставі викладеного, керуючись ст. 248, 250, 252 КАС України, суд, -

ухвалив:

Відкрити провадження за заявою за заявою Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про перегляд за нововиявленими обставинами рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 29 лютого 2024 року по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії.

Призначити справу до судового розгляду в судовому засіданні на 10:00 год. 21 травня 2025 року із повідомленням учасників справи про його проведення у Житомирському окружному адміністративному суді за адресою: місто Житомир, вулиця Бориса Лятошинського, 5, зал №4.

Неявка заявника або інших учасників справи, належним чином повідомлених про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Надіслати ОСОБА_1 копію заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається в мережі Інтернет за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud0670/

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню

Суддя М.Ф. Нагірняк

Попередній документ
126813232
Наступний документ
126813234
Інформація про рішення:
№ рішення: 126813233
№ справи: Н/240/696/24
Дата рішення: 22.04.2025
Дата публікації: 25.04.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Житомирський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської ка
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (04.08.2025)
Дата надходження: 04.04.2025
Предмет позову: визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити дії
Розклад засідань:
21.05.2025 10:00 Житомирський окружний адміністративний суд
18.06.2025 09:30 Житомирський окружний адміністративний суд