26 грудня 2007 р.
№ 40/65
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
головуючого -судді
Кривди Д.С.,
суддів :
Жаботиної Г.В.,
Уліцького А.М.,
перевіривши матеріали касаційних скарг
Головного центру забезпечення та обслуговування Державної гідрометеорологічної служби МНС України та Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту
на постанову
Київського апеляційного господарського суду від 30.10.2007
у справі
№40/65 господарського суду міста Києва
за позовом
Головного центру забезпечення та обслуговування Державної гідрометеорологічної служби МНС України
до
1) Регіонального відділення Фонду державного майна України по м.Києву
2) ТОВ “Домініон-С»
треті особи
1) Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
2) Український науково-дослідний гідрометеорологічний інститут
3) Міністерства охорони навколишнього природного середовища
про
визнання недійсним договору,
Колегія суддів визнала матеріали касаційних скарг Головного центру забезпечення та обслуговування Державної гідрометеорологічної служби МНС України та Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту достатніми для прийняття до касаційного провадження.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.108, 110, 111, 1114 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України
Прийняти касаційні скарги Головного центру забезпечення та обслуговування Державної гідрометеорологічної служби МНС України та Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту на постанову Київського апеляційного господарського суду від 30.10.2007 у справі №40/65 до провадження Вищого господарського суду України, розгляд яких призначити на 06.02.2008 о 12 год. 40 хв. у приміщенні Вищого господарського суду України за адресою: м. Київ, вул. Копиленка, 6, зал судових засідань №11 (кімн. №331).
Довести до відома сторін, що неявка сторін у судове засідання касаційної інстанції не тягне перенесення справи на інші строки, не перешкоджає розгляду справи по суті без їх участі.
Головуючий суддя Д.Кривда
Судді Г.Жаботина
А.Уліцький