Справа № 686/9856/25
Провадження № 2/686/4106/25
про прийняття позовної заяви до розгляду
та відкриття провадження у справі
23 квітня 2025 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Порозова І.Ю., ознайомившись з матеріалами справи №686/9856/25 за позовом Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «АРКС» до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди,
встановила:
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст.175-177, 184 ЦПК України.
Враховуючи, що: справа належить до категорії справ незначної складності; обсяг та характер доказів; кількість сторін та інших учасників справи, керуючись ч.4 ст.19, ст.ст.187, 274 ЦПК України, -
ухвалила:
Прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження в цивільній справі №686/9856/25 за позовом Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «АРКС» (ЄДРПОУ 20474912, адреса: 04070, м. Київ, вул. Іллінська, 8) до ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 ) про відшкодування шкоди.
Розгляд справи провести за правилами спрощеного позовного провадження.
Призначити у справі судове засідання для розгляду справи по суті в приміщенні Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області (29000, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 54, каб. 311, пов. 3) на 22 травня 2025 року 15 годину 50 хвилин без повідомлення сторін.
Відповідач має право в порядку ч. 4 ст.277 ЦПК України подати заяву із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, в строк п'ять днів з дня отримання копії ухвали. Якщо відповідач не подасть у встановлений судом строк такі заперечення, він має право ініціювати перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження лише у випадку, якщо доведе, що пропустив строк з поважних причин.
Згідно з ч.1 ст. 278 ЦПК України відповідач має право подати до суду відзив, з дотриманням вимог ст. 178 ЦПК України, на позовну заяву протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. Відповідач має право в цей же строк надіслати позивачу копії відзиву та доданих до нього документів, після чого надати суду документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, протягом п'яти днів, з дня отримання відзиву на позов, але до початку розгляду справи по суті.
Відповідач має право подати до суду заперечення на відповідь на відзив, протягом п'яти днів, з дня отримання відповіді на відзив, але до початку розгляду справи по суті.
Роз'яснити учасникам справи, що останні зобов'язані відповідно до ст. ст.43, 83 ЦПК України подати усі наявні у них докази та не приховувати такі.
Третя особа має право протягом десяти календарних днів з дня отримання даної ухвали, надіслати суду пояснення щодо позову або відзиву.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається: сourt.gov.ua/fair/sud2218/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: