Ухвала від 18.12.2007 по справі А23/615

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

18.12.07р.

Справа № А23/615

За позовом Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровськ

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергомашстрой", м. Дніпропетровськ

про стягнення 347,11 грн.

Суддя Добродняк І.Ю.

Представники сторін:

Від позивача: не з'явився

Від відповідача: не з'явився

СУТЬ СПОРУ:

Позивач звернувся з позовом та просить стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергомашстрой" заборгованість по сплаті внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в розмірі 347,11 грн.

Представники сторін в судове засідання не з'явились про час та місце судового засідання повідомлені належним чином. Відомості щодо отримання позивачем ухвали суду від 23.11.07 відсутні. Конверт з ухвалою суду про відкриття провадження у справі, відправлений на адресу відповідача, повернувся з відміткою пошти про відсутність адресата за вказаною адресою.

За викладених обставин суд прийшов до висновку про необхідність відкладення судового розгляду у відповідності із ст.128 КАС України у зв"язку із неявкою представників сторін в судове засідання.

Керуючись ст.ст. 128, 165, п. 6 Розділу VІІ Прикінцевих та Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд адміністративної справи № А23/615.

Призначити судове засідання на 22.01.08 на 15:50, кімн. № 22.

Позивачу - текст позовної заяви на електронному носії (дискеті) українською мовою (дискети будуть повернуті), надати довідку ЄДРПОУ щодо відповідача станом на день розгляду справи.

Відповідачу - письмові заперечення проти позову та докази, які у нього є, додатково текст письмових заперечень на електронному носії (дискеті) українською мовою (дискети будуть повернуті).

Явка повноважних представників сторін у судове засідання обов'язкова.

Суддя

І.Ю. Добродняк

Згiдно з оригіналом

Помічник судді

Н.Ф. Голов'яшкіна

Попередній документ
1267035
Наступний документ
1267037
Інформація про рішення:
№ рішення: 1267036
№ справи: А23/615
Дата рішення: 18.12.2007
Дата публікації: 16.01.2008
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: