Ухвала від 16.04.2025 по справі 700/944/24

ЧЕРКАСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Номер провадження 22-ц/821/784/25 Справа № 700/944/24

УХВАЛА

про проведення судового засідання в режимі відеоконференції

16 квітня 2025 р. м. Черкаси

Черкаський апеляційний суд в особі судді-доповідача Карпенко О.В., розглянувши клопотання представника ОСОБА_1 - адвоката Яреська Тараса Віталійовича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у цивільній справі за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Яреська Тараса Віталійовича на рішення Лисянського районного суду Черкаської області від 13 лютого 2025 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором, -

ВСТАНОВИВ:

30 грудня 2024 року ТОВ «Коллект Центр» звернулось до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором.

Рішенням Лисянського районного суду Черкаської області від 13 лютого 2025 року позовні вимоги задоволено.

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, представник ОСОБА_1 - адвокат Яресько Т.В. оскаржив його в апеляційному порядку, подавши 21 березня 2025 року через підсистему «Електронний суд» апеляційну скаргу

Ухвалою Черкаського апеляційного суду від 02 квітня 2025 року відкрито апеляційне провадження у даній справі.

Ухвалою Черкаського апеляційного суду від 14 квітня 2025 року розгляд справи призначено на 15 травня 2025 року.

16 квітня 2025 року представник ОСОБА_1 - адвокат Яресько Т.В. подав до суду клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Згідно ч. 1, 2, 3, 6 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів із застосуванням електронного підпису.

Враховуючи викладене, зважаючи на технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми захищеного відеоконференцзв'язку (ВКЗ), з метою дотримання принципу розумності строків розгляду справи, вважаю за можливе провести судове засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми захищеного відеоконференцзв'язку (ВКЗ) з представником ОСОБА_1 - адвокатом Яресько Т.В ІНФОРМАЦІЯ_1

Керуючись ст. ст. 212 ЦПК України, апеляційний суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання представника ОСОБА_1 - адвоката Яреська Тараса Віталійовича про проведення судового засіданння в режимі відеоконференції поза межами суду - задовольнити.

Розгляд справи за апеляційною скаргоюпредставника ОСОБА_1 - адвоката Яреська Тараса Віталійовича на рішення Лисянського районного суду Черкаської області від 13 лютого 2025 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором,провести 15 травня 2025 року о 12:30 год в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми захищеного відеоконференцзв'язку (ВКЗ) із представником ОСОБА_1 - адвокатом Яресько Тарасом Віталійовичем, який зареєстрований у даній системі за наступними реквізитами: ІНФОРМАЦІЯ_1

Копію ухвали направити адвокату Яреську Тарасу Віталійовичу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Оксана КАРПЕНКО

Попередній документ
126679943
Наступний документ
126679945
Інформація про рішення:
№ рішення: 126679944
№ справи: 700/944/24
Дата рішення: 16.04.2025
Дата публікації: 21.04.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Черкаський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; споживчого кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (15.05.2025)
Результат розгляду: скасовано
Дата надходження: 30.12.2024
Предмет позову: про стягнення заборгованості за договором
Розклад засідань:
30.01.2025 10:30 Лисянський районний суд Черкаської області
13.02.2025 10:00 Лисянський районний суд Черкаської області
15.05.2025 12:30 Черкаський апеляційний суд