Ухвала від 16.04.2025 по справі 520/34653/24

УХВАЛА

16 квітня 2025 р.Справа № 520/34653/24

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Головуючого судді Перцова Т.С.,

Суддів: Макаренко Я.М. , Жигилія С.П. ,

розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Імексагро» на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 19.02.2025 по справі № 520/34653/24

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Імексагро»

до Головного управління ДПС у Харківській області

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ

Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 19.02.2025 залишено без задоволення позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Імексагро» до Головного управління ДПС у Харківській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

На зазначене рішення суду Товариством з обмеженою відповідальністю «Імексагро» подано апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку, визначеного ст. 297 Кодексу адміністративного судочинства України, і строків апеляційного оскарження, передбачених ст. 295 Кодексу адміністративного судочинства України, відсутні підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження (ст. 299 Кодексу адміністративного судочинства України).

Відповідно до ч. 3 ст. 300 КАС України в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи, необхідних для розгляду скарги на судове рішення. Якщо разом з апеляційною скаргою подано заяви чи клопотання, суд в ухвалі про відкриття апеляційного провадження встановлює строк, протягом якого учасники справи мають подати свої заперечення щодо поданих заяв чи клопотань, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття провадження у справі відсутні.

Керуючись ст. ст. 293, 295-297, 300 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Імексагро» на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 19.02.2025 по справі № 520/34653/24 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Імексагро» до Головного управління ДПС у Харківській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

Встановити учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи протягом 7 днів від дати отримання копії ухвали.

Надіслати учасникам справи копії апеляційних скарг та доданих до них матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя Т.С. Перцова

Судді Я.М. Макаренко С.П. Жигилій

Попередній документ
126663830
Наступний документ
126663832
Інформація про рішення:
№ рішення: 126663831
№ справи: 520/34653/24
Дата рішення: 16.04.2025
Дата публікації: 18.04.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них; податку на додану вартість (крім бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції), зупинення реєстрації податкових накладних)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відмовлено у відкритті провадження (30.07.2025)
Дата надходження: 24.07.2025
Предмет позову: про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення
Учасники справи:
головуючий суддя:
БІЛОУС О В
ПЕРЦОВА Т С
суддя-доповідач:
БІЛОУС О В
ПЕРЦОВА Т С
САГАЙДАК В В
відповідач (боржник):
Головне управління Державної податкової служби у Харківській області, утворене на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби України
Головне управління ДПС у Харківській області
заявник апеляційної інстанції:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Імексагро»
Товариство з обмеженою відповідальністю «ІМЕКСАГРО»
заявник касаційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби у Харківській області, утворене на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби України
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Імексагро"
Товариство з обмеженою відповідальністю «Імексагро»
Товариство з обмеженою відповідальністю «ІМЕКСАГРО»
представник відповідача:
Власова Світлана Василівна
представник позивача:
Адвокат Тамазликар Леонід Йосипович
Тамазликар Леонід Йосопович
суддя-учасник колегії:
ЖЕЛТОБРЮХ І Л
ЖИГИЛІЙ С П
МАКАРЕНКО Я М
СПАСКІН О А
ЯКОВЕНКО М М