Справа № 752/4052/23
Провадження № 6/752/317/25
15 квітня 2025 року Голосіївський районний суд м.Києва в складі:
головуючого - судді- Машкевич К.В.
за участю секретаря- Зінченко Д.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву представника позивача про виправлення описки у виконавчому листі в цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, суд
Представник ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» звернувся до суду із заявою про виправлення описки у виконавчому листі.
Зазначає, що 19 липня 2023 року рішенням Голосіївського районного суду м. Києва позовну заяву ТОВ «ФК «ЄАПБ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - задоволено.
17 січня 2024 року Голосіївським районним судом м. Києва видано виконавчий лист по справі №752/4052/23 на загальну суму заборгованості та судовий збір.
Однак, у виконавчому листі на загальну суму заборгованості та судовий збір виданого 17 січня 2024 року Голосіївським районним судом м. Києва виявлено описку, а саме невірно зазначено позивача: а саме Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів», зазначено Акціонерне товариство «Креді Агріколь банк», що перешкоджає стягувачу пред'явити до примусового виконання даний виконавчий лист.
На підставі викладеного просить задовольнити заяву.
Протоколом передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 024 квітня 2025 року заяву передано судді Машкевич К.В.
Матеріали цивільної справи №752/4052/23 передані судді 08 квітня 2025 року.
Відповідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України сторони в судове засідання не викликалися.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне виправити помилку, допущену у виконавчому листі, виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 432 ЦПК України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Судом встановлено, що рішенням суду від 19 липня 2023 року був задоволений позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,.
Стягнуто з ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» (код ЄДРПОУ: 35625014, місцезнаходження за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30) заборгованість за кредитним договором №2508611172/698029 від 18.06.2021 в сумі 31500,00 грн та витрати по оплаті судового збору в сумі 2684,00 грн.
На виконання рішення суду 17 січня 2024 року стягувачу були видані виконавчі листи.
При виготовленні виконавчого листа було невірно зазначено у графі за позовом, а саме Акціонерного товариства «Креді Агріколь Банк» замість вірного Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів».
Згідно з ч.ч. 1, 3 ст. 431 ЦПК України виконання судового рішення здійснюється на підставі виконавчого листа, виданого судом, який розглядав справу як суд першої інстанції.
Виконавчий лист має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом.
Вимоги до виконавчого документа встановлені ч.1 ст.4 Закону України «Про виконавче провадження», в тому числі резолютивна частина рішення, що передбачає заходи примусового виконання рішень.
За таких обставин, враховуючи очевидність допущених помилок в виконавчому листі, вони підлягають виправленню.
Виходячи з цього, заява про виправлення допущеної помилки підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 432 ЦПК України, суд
Заяву задовольнити.
Виправити помилку, допущену у виконавчому листі, виданому на виконання рішення Голосіївського районного суду м. Києва від 19 липня 2023 року по справі №752/4052/23.
У графі : «розглянув справу за позовом», зазначити «Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів».
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення до Київського апеляційного суду.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя: К.В. Машкевич