Ухвала від 15.04.2025 по справі 158/1015/25

Справа № 158/1015/25

Провадження № 1-кс/0158/315/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 квітня 2025 року м. Ківерці

Слідчий суддя Ківерцівського районного суду Волинської області ОСОБА_1

при секретарі ОСОБА_2

розглянув клопотання дізнавача СД ВП №1 (м. Ківерці) Луцького РУП ГУНП у Волинській області ОСОБА_3 за погодженням прокурора Ківерцівського відділу Луцької окружної прокуратури ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до документів, що знаходиться у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », юридична адреса: АДРЕСА_1 , з можливістю доступу до місцезнаходження документів в м. Луцьк,

ВСТАНОВИВ:

До Ківерцівського районного суду Волинської області звернувся дізнавач СД ВП №1 (м. Ківерці) Луцького РУП ГУНП у Волинській області ОСОБА_3 за погодженням прокурора Ківерцівського відділу Луцької окружної прокуратури ОСОБА_4 , на підставі матеріалів кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за №12025035590000072 від 08.04.2025, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, з клопотанням про надання тимчасового доступу до документів АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », юридична адреса: АДРЕСА_1 , з можливістю доступу до місцезнаходження документів в м. Луцьк, мотивуючи його тим, що 31.03.2025 13:34 год та о 12:34 год невстановлена особа, перебуваючи у невідомому місці, шахрайським способом, використовуючи додаток "Телеграм" під приводом надання роботи заволоділа грошовими коштами в сумі 13 050 грн., які ОСОБА_5 , самостійно перерахував із своєї банківської картки двома платежами на картку н/о № НОМЕР_1 та № НОМЕР_2 спричинивши останньому майнової шкоди на вище вказану суму.

За даним фактом СД ВП №1 (м. Ківерці) Луцького РУП ГУНП у Волинській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні №1202503559000072 від 08.04.2025, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що 31.03.2025 о 13:34 год ОСОБА_5 перерахував грошові кошти в сумі 11 250 грн на банківську картку АТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » № НОМЕР_1 та 31.03.2025 о 12:34 год перерахував грошові кошти в сумі 1800 грн на банківську карку АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » № НОМЕР_2 .

З метою повного, об'єктивного та неупередженого розслідування у кримінальному провадженні, виникла необхідність отримання інформації, яка перебуває у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », а саме: відомостей щодо проведення банківських операцій із банківською карткою № НОМЕР_2 у період часу із 30.03.2025 по 08.04.2025 року та наявні копії матеріалів фото, відео - спостереження, із зазначенням точних адрес (номерів) банкоматів, та відділень, в яких знімалась готівка із вказаної банківської картки. Крім цього, є необхідність у отриманні інформації щодо руху та переказу коштів із вище зазначених рахунків АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на інші банківські картки із зазначенням номерів та власників цих банківських карток.

Наявність такої інформації буде сприяти у розкритті даного кримінального правопорушення, а також встановлення можливих свідків та очевидців, а також особи (осіб), яка (які) можуть бути причетними до даного правопорушення. Усі раніше вказані відомості у випадку їх отримання, будуть у подальшому використані як докази у раніше зазначеному кримінальному провадженні.

В судове засідання дізнавач СД відділення поліції №1 (м. Ківерці) Луцького РУП ГУНП у Волинській області не з'явилася, подано до суду заяву про розгляд клопотання без її участі, подане клопотання підтримала з підстав у ньому наведених.

На підставі ч. 2 ст. 163 КПК України розгляд даного клопотання здійснюється без виклику представника АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 ».

На підставі ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування судового процесу за допомогою технічних засобів не проводиться.

Дослідивши матеріали клопотання, з яких вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, суд вважає за необхідне надати тимчасовий доступ до речей та документів, а саме інформації, яка перебуває у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », юридична адреса: АДРЕСА_1 , з можливістю доступу до місцезнаходження документів в м. Луцьк.

Керуючись ст.ст.40, 131, 132, 159-164, 166 КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання задовольнити.

Надати дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Ківерці) Луцького РУП ГУНП у Волинській області капітану поліції ОСОБА_6 , старшому дізнавачу сектору дізнання №1 (м. Ківерці) Луцького РУП ГУНП у Волинській області капітану поліції ОСОБА_3 , дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Ківерці) Луцького РУП ГУНП у Волинській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_7 , начальнику СД ВП №1 (м. Ківерці) Луцького РУП ГУНП у Волинській області капітану поліції ОСОБА_8 або за їх дорученням оперуповноваженому сектору кримінальної поліції ВП №1 (м. Ківерці) Луцького РУП ГУНП у Волинській області лейтенанту поліції ОСОБА_9 , дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », юридична адреса: АДРЕСА_1 , з можливістю доступу до місцезнаходження документів в АДРЕСА_2 , а саме:

- копії відомостей щодо проведення банківських операцій (рух коштів) із банківською карткою № НОМЕР_2 у період часу із 30.03.2025 по 08.04.2025 року, відомостей щодо проведення банківських операцій вказаної картки із зазначенням точних адрес (номерів) банкоматів, та відділень в яких знімалась готівка, а також зазначення точного часу проведення операцій, інформації щодо руху та переказу коштів із вище зазначеної картки на інші банківські картки із зазначенням номерів та власників цих банківських карток;

- ІР-адреси адреси і МАС-адреси підключення до Інтернет-банкінгу, платіжної системи (онлайн-банкінгу) по вищевказаним банківським карткам з інформацією про ІР-адреси і МАС-адреси комп'ютерів, «нікнейм», логін, електронну скриньку, з яких відбувалося з'єднання з системою, з зазначенням дати та часу, наявність чи відсутність підтвердження проведення банківських операцій відповідно до вимог послуги «ЗD-secure»;

- історії авторизації по вищевказаних банківських платіжних картках із зазначенням по кожній операції ідентифікатора банка-еквайра, назв і контактів платіжного серверу, через який проведена операція, номер картки/рахунку на який були зараховані кошти, ІР-адреси, з яких проводились операції, реєстраційні дані, в тому числі номера телефонів, e-mail, які використовувались при реєстрації облікового запису, наявність чи відсутність підтвердження проведення банківських операцій відповідно до вимог послуги «ЗD-secure»;

- копії відомостей про повні анкетні дані особи-власника банківської картки № НОМЕР_2 , що слугували відкритті рахунку в банку;

- надати усі наявні копії матеріалів фото, відео - спостереження, із камер які розташовані на банкоматах та відділеннях де були проведені операції зняття готівки із банківської картки № НОМЕР_2 у вищевказані проміжки часу;

- інформація щодо номера мобільного зв'язку, який прив'язаний до банківського (карткового) рахунку, за допомогою якого здійснювалось підтвердження платіжних операцій по рахунку, а також про факти його заміни у вказаний період;

- інформація про прив'язку фінансового номеру власника рахунку до системи Інтернет-банкінгу даної банкіської установи із деталізацією часу реєстрації клієнта в системі та використання функцій по управлінню рахунком за допомогою Інтернет-банкінгу;

- інформація щодо смс-повідомлень (дата та час), самого тексту смс-повідомлень, які направлялись на номер мобільного зв'язку за допомогою якого здійснювалось підтвердження платіжних операцій по рахунку та відправлялись повідомлення з даного номера мобільного зв'язку для підтвердження здійснення платіжних операцій, по рахунку;

- ІР-адреси (включно з номерами портів) і МАС-адреси підключення до Інтернет-банкінгу, платіжної системи (онлайн-банкінгу) по банківському рахунку з інформацією про назви та ідентифікаційні ознаки пристроїв, з яких відбувалося з'єднання з системою;

- місце знаходження (географічні координати) пристроїв, з яких відбувалося з'єднання з системою Інтернет-банкінгу;

- відомості про нетипові входи до Інтернет-банкінгу.

Надати можливість вилучити в паперовому та/або в електронному вигляді належним чином завірені копії зазначених документів, в яких міститься вказана інформація.

Строк дії ухвали не може перевищувати одного місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
126600949
Наступний документ
126600951
Інформація про рішення:
№ рішення: 126600950
№ справи: 158/1015/25
Дата рішення: 15.04.2025
Дата публікації: 16.04.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Ківерцівський районний суд Волинської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (15.04.2025)
Результат розгляду: клопотання (заяву) задоволено, у тому числі частково
Дата надходження: 15.04.2025
Предмет позову: -
Розклад засідань:
15.04.2025 13:10 Ківерцівський районний суд Волинської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОСТЮКЕВИЧ ОЛЕКСАНДР КОСТЯНТИНОВИЧ
суддя-доповідач:
КОСТЮКЕВИЧ ОЛЕКСАНДР КОСТЯНТИНОВИЧ