Романівський районний суд Житомирської області
290/1700/23
селище Романів 14 квітня 2025 року
Романівський районний суд Житомирської області в складі судді ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора Чуднівської окружної прокуратури ОСОБА_3 ,захисника ОСОБА_4 при розгляді у підготовчому судовому засіданні в режимі відеоконференції кримінального провадження № 12023065430000102 відносно ОСОБА_5 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 162 Кримінального кодексу України (далі КК України), -
В провадженні Романівського районного суду Житомирської області знаходиться кримінальне провадження відносно ОСОБА_5 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 162 КК України.
За змістом статті 335 Кримінального процесуального кодексу України (далі КПК України) у разі, якщо обвинувачений був призваний для проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, суд зупиняє судове провадження стосовно такого обвинуваченого до його звільнення з військової служби.
Згідно листа військової частини НОМЕР_1 Міністерства оборони від 10 грудня 2024 року № 13806, ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 з 06.10.2024 року призваний ІНФОРМАЦІЯ_2 до Збройних Сил України по мобілізації на особливий період та зарахований у списки особового складу військової частини НОМЕР_1 .
Заслухавши думку учасників судового провадження, враховуючи, що обвинувачений призваний для проходження військової служби за призовом під час мобілізації на особливий період, суд вважає за необхідне судове провадження зупинити до звільнення ОСОБА_5 з військової служби.
На підставі викладеного, керуючись статтею 335 КПК України, суд,-
Кримінальне провадження №12023065430000102 відносно ОСОБА_5 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 162 КК України, зупинити до звільнення ОСОБА_5 з військової служби.
Контроль за закінченням обставин, що стали підставою для зупинення судового провадження, покласти на прокурора Чуднівської окружної прокуратури ОСОБА_3 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1