Справа №760/8846/25
1-кс/760/5135/25
07 квітня 2025 року м. Київ
Слідчий суддя Солом'янського районного суду м. Києва ОСОБА_1 за участю секретаря ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , захисника ОСОБА_4 , підозрюваного ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Солом'янського районного суду м. Києва клопотання прокурора відділу Київської міської прокуратури м. Києва ОСОБА_6 про продовження строку обов'язків у зв'язку із застосуванням запобіжного заходу у вигляді застави у кримінальному провадженні, відомості про яке внесені 13.02.2025 до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 22024101110000131 у відношенні:
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, з середньою освітою, офіційно працевлаштованого, одруженого, не має на утриманні неповнолітніх дітей, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимого,
підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 28 ч.1 ст.111-1 КК України,
У зв'язку з тим, що складання рішення у даному провадженні вимагає значного часу, суд вважає необхідним проголосити лише його вступну та резолютивну частини відповідно до вимог ч. 2 ст. 376 КПК України, відклавши оголошення на строк не більше п'яти днів.
Керуючись ст. 7, 176-179, 193, 194, 196, 199, 309, 369-372, 376 КПК України, слідчий суддя,-
Клопотання задовольнити.
Продовжити строк покладених на підозрюваного ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обов'язків у зв'язку із застосуванням запобіжного заходу у вигляді застави в межах строку досудового розслідування строком на два місяці, а саме по 07 червня 2025 включно.
Відповідно до ч. 5 ст. 194 КПК України зобов'язати підозрюваного ОСОБА_5 :
- прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду за кожним їх викликом та вимогою, залежно від стадії кримінального провадження;
- не відлучатися за межі Київської області без дозволу слідчого, прокурора, слідчого судді або суду;
- повідомляти слідчого, прокурора, слідчого суддю або суд про зміну свого місця проживання;
- заборонити спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у даному кримінальному провадженні поза межами процесуальних дій;
- здати на зберігання до Бориспільського об'єднаного відділу ЦМУ ДМС у м.Києві та Київської області свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.
Ухвала діє в межах строку досудового розслідування строком два місяці, а саме по 07 червня 2025 включно та підлягає негайному виконанню після її оголошення.
Контроль за виконанням ухвали покласти на СУ ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.
Копію ухвали негайно вручити підозрюваному, захиснику та прокурору.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали буде проголошено 08 квітня 2025 року о 16 годині 00 хвилин.
Слідчий суддя ОСОБА_1