печерський районний суд міста києва
Справа № 757/6130/25-к
пр. № 1-кс-7535/25
12 лютого 2025 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання старшого слідчого в ОВС ГСУ ДБР ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів,-
до провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 надійшло клопотання старшого слідчого в ОВС ГСУ ДБР ОСОБА_3 , погоджене прокурором першого відділу другого управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , за адресою АДРЕСА_1 .
Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження слідчого вказала, що Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42024000000000905 внесеному до ЄРДР 24.07.2024 за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 209, ч. 5 ст. 191 КК України.
Встановлено, що співзасновник групи компаній « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ІНФОРМАЦІЯ_32 ОСОБА_5 , а також його довірені особи ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 діючи за попередньою змовою з керівником ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_15 та членами тендерного комітету ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 вчинили розтрату майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем на користь ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ІНФОРМАЦІЯ_5 та ІНФОРМАЦІЯ_3 шляхом проведення тендерних процедур ІНФОРМАЦІЯ_4 із застосуванням переговорної процедури під час проведення державних закупівель, пов'язаних із наданням комплексних послуг з матеріально-технічного забезпечення українських антарктичних експедицій до української антарктичної станції « ІНФОРМАЦІЯ_6 » на загальну суму 313 711 157,00 грн.
Так, приблизно в 2016 році у ОСОБА_5 , який на той час займав посаду начальника ІНФОРМАЦІЯ_7 , виник злочинний умисел, спрямований на розтрату майна, а саме грошових коштів з Державного бюджету України в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем, а саме віддання преваги на користь ряду юридичних осіб, які підконтрольні останньому шляхом залучення пов'язаних компаній, зокрема ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 », та ІНФОРМАЦІЯ_5 під час проведення державних закупівель з надання комплексних послуг із матеріально-технічного забезпечення українських антарктичних експедицій до української антарктичної станції « ІНФОРМАЦІЯ_6 », зокрема шляхом застосування переговорної процедури, тобто в обхід загального порядку тендерних закупівель, що дозволило компаніям ОСОБА_5 укладати контракти з ІНФОРМАЦІЯ_4 в обхід конкуруючих фірм, завищувати ціни на послуги, які необхідні для матеріально-технічного забезпечення українських антарктичних експедицій до української антарктичної станції «ІНФОРМАЦІЯ_6».
З метою реалізації свого злочинного умислу ОСОБА_5 , створив юридичну особу-нерезидента ІНФОРМАЦІЯ_3 та та ІНФОРМАЦІЯ_5 , які стали пов'язаними із групою компаній « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », співзасновниками яких є ділові партнери та довірені особи ОСОБА_5 - ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_12 ОСОБА_14 , ОСОБА_11 , ОСОБА_10 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 . Діяльністю зазначених компаній є професiйна, наукова та технiчна дiяльнiсть, торгiвля продуктами харчування, у тому числi рибою, ракоподiбними i молюсками.
Крім того до групи компаній ОСОБА_5 належить ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), які підконтрольні ОСОБА_5 , а засновниками та бенефіціарними власниками вказаних компаній є довірені особи та бізнес партнери останнього, зокрема ОСОБА_20 , який спільно із ОСОБА_12 , приймають рішення щодо виплати заробітної плати морякам на судні, а також інші рішення організаційного характеру.
Після призначення на посаду керівником ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_15 , не пізніше 2018 року ОСОБА_5 вступив у злочинну змову з вказаним керівником ІНФОРМАЦІЯ_4 членами тендерного комітету ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , а також з помічницею ОСОБА_15 , ОСОБА_21 , керівником ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_22 , заступником керівника відділу фінансування науково-технічних проєктів та бухгалтерського обліку відділу фінансування науково-технічних проєктів та бухгалтерського обліку ОСОБА_23 , заступником голови комітету, завідувачем відділу міжнародного наукового та науково-технічного співробітництва ОСОБА_19 з метою отримати перемогу в тендерних закупівлях комплексних послуг із матеріально-технічного забезпечення українських антарктичних експедицій шляхом застосування переговорної процедури, тобто в обхід загального порядку тендерних закупівель, а також з метою подальшого укладення контрактів, їх юридичного та фінансового супроводження.
При цьому, ОСОБА_5 та ОСОБА_15 домовилися про те, що з метою приховування своїх злочинних дій, та з метою обходу тендерних процедур, тендерний комітет буде відхиляти пропозиції компаній, які афілійовано належать ОСОБА_5 , а саме ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 », ІНФОРМАЦІЯ_5 та ІНФОРМАЦІЯ_3 у зв'язку з відсутністю необхідної матеріально-технічної бази та невідповідністю кваліфікаційним критеріям. А інші учасники тендеру не надаватимуть документів після оголошення їх переможцем, що призведе до того, що торги не відбудуться.
При цьому, за попередньою домовленістю, вказані компанії в подальшому мають оскаржувати дії тендерного комітету до адміністративної колегії ІНФОРМАЦІЯ_12 та до суду, і в подальшому приймуть участь в тендері по переговорній процедурі.
Так, в серпні 2021 року ІНФОРМАЦІЯ_4 було придбане власне судно ІНФОРМАЦІЯ_33 за 5 303 738,00 доларів США для забезпечення антарктичних експедицій та перевезення екіпажу. У зв'язку з чим, окрім витрат на матеріально-технічне забезпечення Українських антарктичних експедицій, ІНФОРМАЦІЯ_4 додано витрати на управління вказаним судном, що значно підвищило суми відповідних контрактів.
За наслідками переговорної процедури укладено контракти на доставку судна з Данії до України, технічного обслуговування судна, а також закупівлю комплексних послуг з матеріально-технічного забезпечення Українських антарктичних експедицій з естонськими компаніями ОСОБА_24 та ІНФОРМАЦІЯ_3 , на банківські рахунки яких у 2021 та 2022 роках перераховано 7 994 700,00 доларів США та 25 548 097,00 доларів США відповідно, а саме: за перегін судна з порту Фредеріксгавен (Данія) до Одеси, за технічне обслуговування судна, матеріально-технічні засоби експедиції та доставка учасників експедиції, управління судном.
Таким чином, після придбання ІНФОРМАЦІЯ_4 , з вересня 2021 року освоєння бюджетних коштів на матеріально-технічне забезпечення Українських антарктичних експедицій здійснюється компаніями-нерезидентами ІНФОРМАЦІЯ_3 та ІНФОРМАЦІЯ_13 , що підконтрольні ОСОБА_25 . Розмір витрат підвищено в рази. Фактично судно більшу частину року перебуває на стоянці в порту в Південно-Африканській Республіці, однак загальні витрати на управління судном за період з вересня 2021 року по теперішній час в 6 разів перевищують вартість його придбання (судно придбано за 5 303 738,00 доларів США, а витрати на обслуговування згідно з проведеними переговорними процедурами складає 30 088 602,08 доларів США).
Разом з тим, відповідно до балансу за 2022-2023 встановлено збільшення балансової вартості основних засобів ІНФОРМАЦІЯ_4 , проте повідомлення за формою 20-опп не подавалось, що є порушенням п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України. Крім того, контролюючим органом не проводились жодної перевірки дотримання валютного законодавства ІНФОРМАЦІЯ_4 під час проведення діяльності з оплати у валюті Євро та Долар США вказаних переговорних процедур за період 2022-2024 р.р.
Встановлено, що для вчинення злочину ОСОБА_5 залучив ряд товариств та службових осіб вказаних товариств, які приймають участь у організації та вирішенні організаційних та адміністративних питань, пов'язаних із забезпеченням виконання ремонтних робіт, судна, наймі моряків, ремонту двигуна та іншого обладнання судна, які відповідно до догорів мають проводитися ІНФОРМАЦІЯ_3 та ІНФОРМАЦІЯ_13 , зокрема ОСОБА_11 , який є засновником ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 », займається організацією та здійсненням ремонтних робіт судна. ОСОБА_10 є наближеною до ОСОБА_5 особою та займається набором персоналу на судно, вирішує організаційні питання, пов'язані з кадровими змінами та лобіює призначення на посаду капітана корабля та інших членів екіпажу.
До вчинення злочину залучений співзасновник групи компаній « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ОСОБА_6 , та колишній директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » ОСОБА_8 , засновник ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " ОСОБА_9 , які є підконтрольними ОСОБА_5 особами та були залучені для надання вказівок службовим особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » щодо виведення грошових коштів за кордон. Вказані особи є наближеними до ОСОБА_5 , перебувають з останнім в тісній взаємодії, лобіюють інтереси ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 », ІНФОРМАЦІЯ_3 та ІНФОРМАЦІЯ_13 , а також вирішують організаційні питання, пов'язанні із проведенням тендерів, оскарженням рішень в ІНФОРМАЦІЯ_15 , комунікують зі службовими особами ДУ « ІНФОРМАЦІЯ_4 ».
ОСОБА_5 з метою приховання слідів своєї протиправної діяльності залучив до неї начальника управління оподаткування юридичних осіб ІНФОРМАЦІЯ_16 ОСОБА_27 , та начальника ІНФОРМАЦІЯ_17 ОСОБА_28 , які шляхом не проведення перевірки діяльності ІНФОРМАЦІЯ_4 і приховування виявлених правопорушень податкового законодавства, не вживали передбачених законом заходів реагування.
Поряд з цим, ОСОБА_5 , будучи співвласником та членом правління групи компаній « ІНФОРМАЦІЯ_2 », що спеціалізується на промисловому вилові та переробці живих водних ресурсів, залучив до протиправної діяльності в.о. голови ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_29 , який зловживаючи своїм службовим становище, всупереч інтересам служби за змовою з начальником ІНФОРМАЦІЯ_18 ОСОБА_30 та начальником ІНФОРМАЦІЯ_19 ОСОБА_31 сприяють групі компаній ОСОБА_5 в незаконному (наднормовому) вилові водних біоресурсів на території України, що виражаються в не вживають заходів з припинення протиправної діяльності та притягнення службових осіб суб'єкта господарювання до передбаченої законом відповідальності.
Крім того, в.о. голови ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_29 , зловживаючи своїм службовим становищем сприяє отриманню дозволів, сертифікатів та довідок міжнародного зразка з ведення рибного промислу, торгівлі рибою, та морепродуктами для підконтрольній ОСОБА_5 групі компаній.
Також, встановлено, що в ІНФОРМАЦІЯ_4 до вирішення питань щодо проведення переговорної процедури, до збору необхідних документів, їх підготовки, а також супроводження і подальшого укладення контрактів з групами компаній, які належать ОСОБА_5 , а також до безпосереднього спілкування з бізнес партнерами та довіреними особами ОСОБА_5 залучені голова тендерного комітету ОСОБА_16 , помічниця ОСОБА_15 , прес-секретар відділу із зв'язків з громадськістю та ЗМІ ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_21 , керівник ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_22 , заступник керівника відділу фінансування науково-технічних проєктів та бухгалтерського обліку відділу фінансування науково-технічних проєктів та бухгалтерського обліку ОСОБА_23 , заступник голови комітету, завідувач відділу міжнародного наукового та науково-технічного співробітництва ОСОБА_19 .
Встановлено, що при вирішенні організаційних та адміністративних питань, пов'язаних із проведенням тендерів, ОСОБА_5 комуніє з ОСОБА_13 , яка є його довіреною особою, а також остання комунікує з зазначеними вище представниками ІНФОРМАЦІЯ_4 , щодо вирішення організаційних та адміністративних питань, пов'язаних з виконанням умов контрактів, підписаних між групою компаній, які належать ОСОБА_5 та ІНФОРМАЦІЯ_4 .
Відповідно до висновку заходів інспектування ІНФОРМАЦІЯ_20 за результатами моніторингу закупівель ІНФОРМАЦІЯ_4 , а саме послуг з матеріально-технічного забезпечення українських антарктичних експедицій, результатів оскарження вказаних висновків, вжитих заходів ІНФОРМАЦІЯ_4 щодо усунення виявлених порушень та надати завірені належним чином копії вказаних висновків ІНФОРМАЦІЯ_20 , результатів заходів інспектування ІНФОРМАЦІЯ_4 , якими встановлено порушення державних закупівель послуг із матеріальнотехнічного забезпечення українських антарктичних експедицій, встанвоено, що під час виконання Контракту N? 2-02/22 від 25.01.2022 з компанією ІНФОРМАЦІЯ_21 та керування судном передано компанії ІНФОРМАЦІЯ_3 , що повністю спростовує надані ІНФОРМАЦІЯ_4 обґрунтування для застосування проведення закупівлі за переговорною процедурою, відповідно до абзацу третього частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі». Крім того, за рахунок коштів державного бюджету понесені Крім того, за рахунок коштів державного бюджету понесені додати витрати на управлінням судном в частині найму моряків в обсязі винагороди крюїнгової компанії ІНФОРМАЦІЯ_3 в сумі 41 972,59 USD, що в гривневому еквіваленті становить 1 191 501,1 гривень. Крім того, під час виконання Контракту N? 1-02/23 від 31.01.2023, укладеного з компанією ІНФОРМАЦІЯ_3 встановлено факти проведення капітальних ремонтів (комплексний ремонт дизель-генераторів N? 1,2,3,4, ремонт головного електричного двигуна, палубних кранів, ремонт обладнання містка) на судні «ІНФОРМАЦІЯ_33» в 2023 році. Ремонт проводили компанії ІНФОРМАЦІЯ_22 , ІНФОРМАЦІЯ_23 . На підтвердження даного факту до ревізії надані інвойси на загальну суму 2543398,1 доларів США, відповідно до яких проведено видатки на ремонтні роботи. Копії інвойсів по оплаті капітального ремонту судна в 2023 році.
В ході досудового розслідування встановлено, що кошти які отримувало ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » у період з 2017 по 2021 роки конвертувались та перераховувались на рахунок ІНФОРМАЦІЯ_5 , що підтверджується матеріалами проведеної ревізії ДАСУ в ІНФОРМАЦІЯ_4 .
З 2017 року ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » слугував, як компанія виводу коштів за кордон, як і від ІНФОРМАЦІЯ_4 так і для інших груп компаній ОСОБА_5 .
Слідчий зазначила, що по даному кримінальному провадженні провадяться слідчі дії, в зв'язку з чим виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , за адресою АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення належним чином завірених копій документів.
В судове засідання слідчий, прокурор не з'явився, про причини неявки суд не повідомив. Слідчий подала заяву про розгляд клопотання у її відсутність та зазначила, що клопотання підтримує в повному обсязі.
Представник особи, у володінні якої перебувають речі та документи в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду клопотання повідомлений належним чином.
Статтею 22 КПК України передбачено, що кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених цим Кодексом.
У відповідності до положень ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та спосіб, передбачених цим Кодексом.
Оскільки, згідно ч. 4 ст. 163 КПК України, відсутність слідчого чи прокурора не є перешкодою для розгляду клопотання, суд визнав можливим розглянути клопотання за відсутності слідчого, прокурора на підставі наявних доказів.
Фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів на підставі ч. 4 ст. 107 КПК України не здійснювалась.
Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до наступного висновку.
Згідно ч. 1 ст. 132 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 132 КПК України, тимчасовий доступ є одним із заходів забезпечення кримінального провадження.
Згідно ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення.
Згідно до ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в документах, належать: 1) інформація, що знаходиться у володінні засобу масової інформації або журналіста і надана їм за умови нерозголошення авторства або джерела інформації; 2) відомості, які можуть становити лікарську таємницю; 3) відомості, які можуть становити таємницю вчинення нотаріальних дій; 4) конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю; 5) відомості, які можуть становити банківську таємницю; 6) особисте листування особи та інші записи особистого характеру; 7) інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо; 8) персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних; 9) державна таємниця; 10) таємниця фінансового моніторингу; 11) відомості, що становлять професійну таємницю відповідно до Закону України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки".
Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Згідно ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
З матеріалів клопотання вбачається, що іншим способом довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, неможливо.
Таким чином, враховуючи положення ст. 163 КПК України, слідчий суддя дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання, оскільки вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів неможливо.
На підставі викладеного і керуючись ст. 108, ст.ст. 159, 160, 162-164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя,-
Клопотання старшого слідчого в ОВС ГСУ ДБР ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити.
Надати дозвіл старшому слідчому в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_32 , старшому слідчому в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_33 , старшому слідчому в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_34 , старшому слідчому в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_35 , старшому слідчому в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_36 , старшому слідчому в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_37 , старшому слідчому в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_38 , старшому слідчому в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 , старшому слідчому в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_39 , старшому слідчому Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_40 , старшому слідчому Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_41 , старшому слідчому Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_42 , старшому слідчому Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_43 , слідчому Другого слідчого відділу (з дислокацією у місті Одесі) Територіального управління Державного юро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві ОСОБА_44 та прокурорам групи прокурорів на тимчасовий доступ до оригіналів документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , за адресою АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення належним чином завірених копій документів, за період з 01.01.2021 по 31.12.2024, а саме відомостей стосовно операцій по імпорту-експорту товарів, за якими у якості одержувача/відправника, або особи, відповідальної за фінансове врегулювання, чи в доповненні вказано наступних суб'єктів господарювання: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_24 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_25 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_26 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_27 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_28 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_29 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_30 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 ), зокрема наступні графи декларацій:
1. Тип декларації (графа 1);
2. Номер митної декларації (графа А);
3. 2.Дата завершення митного оформлення (розділ D/J ВІДМІТКИ МИТНОГО ОРГАНУ ВІДПРАВЛЕННЯ/ПРИЗНАЧЕННЯ - дата ОНП);
4. Відправник/експортер (графа 2 - найменування, адреса);
5. Особа, зазначена у доповненні до графи 2 (доповнення до графи 2 - найменування, адреса);
6. Одержувач (графа 8 - найменування, адреса, код);
7. Особа, відповідальна за фінансове врегулювання (графа 9 - найменування, адреса, код);
8. Особа, зазначена у доповненні до графи 9 (доповнення до графи 9 - найменування, адреса);
9. Ідентифікація і країна реєстрації транспортного засобу при відправленні/прибутті (графа 18);
10. Ідентифікація і країна реєстрації транспортного засобу на кордоні (графа 21);
11. Умови поставки (графа 20);
12. Торг. Країна/ країна виробник (графа 11);
13. Країна відправлення/експорту (графа 15);
14. Країна походження (графа 16);
15. Країна призначення (графа 17);
16. Код країни походження (графа 34);
17. Відомості про вартість (графа 12);
18. Валюта та загальна сума за рахунком (графа 22);
19. Курс валюти (графа 23);
20. Характеристика угоди (графа 24);
21. Вид транспорту на кордоні (графа 25);
22. Вид транспорту в межах країни (графа 26);
23. Товар (графа 32);
24. Код товару (графа 33);
25. Вантажні місця та опис товарів (графа 31);
26. Вага нетто (кг) (графа 38);
27. Ціна товару (графа 42);
28. Коригування (графа 45);
29. Статистична вартість (графа 46);
30. Додаткова інформація/Подані документи/Сертифікати і дозволи(графа 44).
В разі відсутності документів, що підлягають виїмці на паперових носіях - надати для проведення виїмки належними чином завірені копії або електронні роздруківки вказаних документів та відомостей, - із наданням обґрунтування останнього (акти знищення, копії постанов та протоколів виїмок, проведених раніше, тощо).
Визначити строк дії ухвали тривалістю в два місяці, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.
Службовим особам ІНФОРМАЦІЯ_1 надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, особам, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні та/або оперативним підрозділам органів внутрішніх справ, які здійснюють слідчі (розшукові) дії в кримінальному провадженні за письмовим дорученням слідчого, прокурора та надати їм можливість вилучити зазначені в ухвалі документи.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Підготовлено в 2-х примірниках.
Прим. 1 - справа №757/6130/25-к.
Прим. 2 - слідчий ОСОБА_3
Копія - ІНФОРМАЦІЯ_31
Виконавець: ОСОБА_1 , 12.02.2025