79014,м.Львів, вул.Личаківська, 128
про відкриття провадження у справі про банкрутство
07.04.2025 Справа № 914/686/25
Господарський суд Львівської області у складі судді Морозюка А.Я.,
за участю секретаря Кравець О.І.
розглянувши у судовому засіданні матеріали заяви Державної податкової служби України в особі Головного управління ДПС у Львівській області, м. Львів
про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" (79035, м. Львів, вул. Зелена, буд. 149, ідентифікаційний код 40081111)
за участю представників:
від кредитора: не з'явився
від боржника: не з'явився
присутній: Троцишин Н.В. - арбітражний керуючий
Державна податкова служби України в особі Головного управління ДПС у Львівській області звернулась до Господарського суду Львівської області із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" (79035, м. Львів, вул. Зелена, буд. 149, ідентифікаційний код 40081111), в порядку норм Кодексу України з процедур банкрутства.
У заяві про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" ініціюючий кредитор просив призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Троцишин Наталію Василівну.
На адресу суду надійшла заява від 13.03.2025 арбітражного керуючого Троцишин Наталії Василівни (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №1948 від 10.01.2020) про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" з додатками (сформована в системі "Електронний суд" 13.03.2025).
Також, через систему "Електронний суд" 21.03.2025 від арбітражного керуючого Демчук Олександра Миколайовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №322 від 22.02.2013 р.) надійшла заява про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" з додатками.
Ухвалою суду від 24.03.2025 (після усунення кредитором недоліків на виконання ухвали суду від 17.03.2025 про залишення заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство без руху) заяву прийнято до розгляду; підготовче засідання суду призначено на 07.04.2025 р.
В підготовче засідання 07.04.2025 представник заявника не з'явився, приччин неявки не повідомив.
Боржник явку уповноваженого представника в підготовче засідання не забезпечив, вимог ухвали суду від 24.03.2025 не виконав, відзиву не подав, причин неявки не повідомив.
Присутня в судовому засіданні арбітражний керуючий Троцишин Н.В. свою заяву про згоду на участь у справі підтримала.
Відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, неявка у підготовче засідання сторін та представника державного органу з питань банкрутства, а також відсутність відзиву боржника не перешкоджають проведенню засідання.
Заслухавши пояснення представника кредитора, дослідивши матеріали заяви, суд дійшов висновку, що кредитором доведено наявність підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство в порядку норм Кодексу України з процедур банкрутства.
До заяви додано Інформаційні дані, згідно яких дата державної реєстрації юридичної особи - Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" - 23.10.2015 року.
В обґрунтування заяви кредитор зазначив, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" має заборгованість перед державним бюджетом в сумі 24 276 721,08 грн., яка виникла по податку на додану вартість в розмірі 2 437 823,49 грн., по податку на прибуток в розмірі 21 838 897,59 грн. Вказана заборгованість підтверджується картками особових рахунків, довідкою від 27.01.2025 №1169/5/13-01-13-02-12 про податкову заборгованість, рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 09.04.2024 по справі №380/2254/24, а також платіжними інструкціями, податковими повідомленнями-рішеннями, актами про результати камеральної перевірки, розрахунком штрафу за порушення термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Відповідно до ч. 1 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з'ясування наявності підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Кодексом.
Відповідно до ч. 2 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, заслуховує пояснення сторін, оцінює обґрунтованість заперечень боржника, вирішує інші питання, пов'язані з розглядом справи.
Відповідно до ч. 3 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, якщо провадження у справі відкривається за заявою кредитора, господарський суд перевіряє можливість боржника виконати майнові зобов'язання, строк яких настав. Боржник може надати підтвердження спроможності виконати свої зобов'язання та погасити заборгованість.
Згідно приписів абз. 6 ч.2 ст. 34 Кодексу України з процедур банкрутства, до заяви кредитора - контролюючого органу, уповноваженого відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, іншого органу, який відповідно до закону здійснює контроль за справлянням інших обов'язкових платежів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, додаються докази вжиття заходів щодо стягнення (погашення) податкового боргу або іншої заборгованості у встановленому законодавством порядку.
Частиною 1 ст. 6 Закону України “Про виконавче провадження» встановлено, у випадках, передбачених законом, рішення щодо стягнення майна та коштів виконуються податковими органами, а рішення щодо стягнення коштів - банками та іншими фінансовими установами.
Згідно із пунктом 41.4. статті 41 Податкового кодексу України, органами стягнення є виключно контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 цього пункту, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень, а також державні виконавці в межах своїх повноважень. Стягнення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску за виконавчими написами нотаріусів не дозволяється.
Згідно із пунктом 41.4. статті 41 Податкового кодексу України, органами стягнення є виключно контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 цього пункту, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень, а також державні виконавці в межах своїх повноважень. Стягнення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску за виконавчими написами нотаріусів не дозволяється.
Згідно із підпунктом 41.1.1. пункту 41.1. статті 41 Податкового кодексу України контролюючими органами є податкові органи (центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його територіальні органи) - щодо дотримання законодавства з питань оподаткування (крім випадків, визначених підпунктом 41.1.2 цього пункту), законодавства з питань сплати єдиного внеску, а також щодо дотримання іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, чи його територіальні органи.
Порядок стягнення податкового боргу платників податків регулюється статтями 95-99 Податкового кодексу України.
Відповідно до пункту 95.1 статті 95 Податкового кодексу України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Згідно з абзацом першим пункту 95.3 статті 95 Податкового Кодексу України стягнення коштів з рахунків/електронних гаманців платника податків у банках, небанківських надавачах платіжних послуг/емітентах електронних грошей, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих у центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Абзацом 4 пункту 95.5 статті 95 Податкового Кодексу України визначено, що рішення про стягнення коштів з рахунків/електронних гаманців такого платника податків у банках, небанківських надавачах платіжних послуг/емітентах електронних грошей є вимогою стягувача до боржника, що підлягає негайному та обов'язковому виконанню шляхом ініціювання переказу у платіжній системі за правилами відповідної платіжної системи.
Механізм виконання судових рішень про стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу передбачений главою IV Інструкції про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 29.07.2022 №163, яка передбачає оформлення платіжних інструкцій для примусового стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу. Відповідно до пункту 60 Інструкції ініціатором платіжної операції під час дебетового переказу коштів із рахунку платника без його згоди [далі - примусове списання (стягнення) коштів] є орган державної виконавчої служби (державні виконавці)/приватні виконавці та контролюючий орган (далі - стягувач). Підпунктом 2 пункту 62 Інструкції визначено, що стягувач ініціює примусове списання (стягнення) коштів із рахунків платників податків - на підставі рішення суду або рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу (за умов, визначених у пункті 95.5 статті 95 Податкового кодексу України). Відповідно до пункту 64 Інструкції стягувач не подає надавачу платіжних послуг платника виконавчий документ або судове рішення/рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, на підставі якого оформлено платіжну інструкцію. Натомість реквізити відповідного судового рішення зазначаються в самій платіжній інструкції (п. 63 Інструкції).
Так, із матеріалів заяви вбачається наступне.
Рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 09.04.2024 по справі №380/2254/24, стягнуто з рахунків Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" до бюджету кошти у розмірі 24 242 264,79 грн. В тексті рішення посилаючись, зокрема, на податкову вимогу від 08.12.2023 №0014822-1302-1301 та інтегровану картку платника, суд відзначив що станом на 09.04.2024 податковий борг становить 24 242 264,79 грн. З детального розрахунку суми податкового боргу до Податкової вимоги від 08.12.2023 №0014822-1302-1301 прослідковується заборгованість по податку на додану вартість в розмірі 2 677 401,07 грн., з якої: 2 131 988,82 грн. - основний платіж, 542 522,00 - штрафні санкції, 2 890,25 грн. - пеня; по податку на прибуток в розмірі 21 838 902,04 грн., з якої: 18 501 911,97 грн. - основний платіж, 2 187 847,00 - штрафні санкції, 1 149 143,07 грн. - пеня (рішення набрало законної сили 10.05.2024, згідно даних Єдиного державного реєстру судових рішень).
Відповідно до ч. 4 ст. 75 ГПК України обставини, встановлені рішенням суду в господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Окрім цього, до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство додано платіжні інструкції на примусове списання (стягнення) коштів від 29.05.2024 року №93/50, №92/50, від 17.06.2024 №96/50, №95/50, №97/50, які на виконання рішення Львівського окружного адміністративного суду від 09.04.2024 по справі №380/2254/24, скеровувались контролюючим органом в АТ "Укрсиббанк" для стягнення коштів з рахунків боржника. Однак були повернуті банком без виконання на підставі п.12, п. 27 розділу 1, п. 69 Інструкції НБУ №163 від 29.07.2022 (на рахунку платника відсутні кошти). Згідно доданих до заяви Даних про банківські рахунки у форма IBAN ТзОВ "Іміджкомплект" має відкриті рахунки в АТ "УкрСиббанк". Отже, внаслідок вжитих заходів сума заборгованості не була погашена.
Згідно довідки від 27.01.2025 №1169/5/13-01-13-02-12 про податкову заборгованість, станом на 27.01.2025, Товариство з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" має заборгованість в загальній сумі 24 276 721,08 грн. (в т.ч. 20 359 857,47 грн. - основний платіж по акту, 2 752 500, 41 грн. - штрафні санкції, 1 164 363,20 грн. - пеня), яка виникла: по податку на додану вартість в розмірі 2 437 823,49 грн., з якої: 1 857 950,50 грн. - основний платіж за актом, 564 653,41,00 - штрафні санкції, 15 219,58 грн. - пеня; по податку на прибуток в розмірі 21 838 897,59 грн., з якої: 18 501 906,97 грн. - основний платіж по акту, 2 187 847,00 - штрафні санкції, 1 149 143,62 грн. - пеня, що також прослідковується з інтегрованих карток по кожному з платежів.
Отже, матеріалами справи підтверджено заборгованість Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" перед бюджетом у розмірі 24 276 721,08 грн., а також вжиття контролюючим органом заходів щодо стягнення (погашення) зазначеного податкового боргу, зокрема шляхом надіслання боржнику Вимоги про сплату боргу (недоїмки), а також шляхом звернення до адміністративного суду з позовами про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" до бюджету податкової заборгованості, та шляхом скерування до банківських установ платіжних інструкцій на примусове списання (стягнення) коштів. Докази протилежного в матеріалах справи відсутні.
Окрім цього, в матеріалах заяви наявна Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна від 03.09.2024 №393295061, згідно якої за вказаними параметрами запиту (права власності, інші речові права, іпотеки, обтяження: юридична особа ЄДРПОУ: 40081111) відомості відсутні; лист Слідчого управління ГУНП у Львівській області від 18.07.2024 №15380/16/0-24 про те, що кримінальних проваджень, розпочатих за фактом скоєння злочинів посадовими особами ТзОВ "Іміджкомплект" немає.
Відповідно до ч. 5 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, за результатами розгляду заяви про відкриття провадження у справі та відзиву боржника господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі або відмову у відкритті провадження у справі.
Згідно з ч. 6 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства суд відмовляє у відкритті провадження у справі про банкрутство, якщо вимоги кредитора свідчать про наявність спору про право, який підлягає вирішенню у порядку позовного провадження; вимоги кредитора (кредиторів) задоволені боржником у повному обсязі до підготовчого засідання суду.
В матеріалах справи відсутні докази, які б вказували на задоволення боржником вимог кредитора станом на дату підготовчого засідання, чи докази які б підтверджували спроможність боржника виконати свої зобов'язання. Також судом не встановлено інших підстав для відмови у відкритті провадження у справі про банкрутство ТзОВ "Іміджкомплект".
Таким чином, врахувавши що сума основного зобов'язання (без врахування штрафних санкцій) складає 20 359 857 грн. 47 коп., а також 30 280 грн. 00 коп. складає судовий збір, та те, що в матеріалах справи відсутні докази які б вказували на можливість боржника виконати свої зобов'язання та погасити заборгованість, суд вважає, що кредитором доведено неплатоспроможність боржника та обґрунтовано наявність підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект".
Відповідно до ч. 8 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, питання введення процедури розпорядження майном боржника, призначення розпорядника майна, встановлення розміру його винагороди та джерела її сплати вирішується господарським судом в ухвалі підготовчого засідання.
Згідно з ч. 1 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства, кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією визначається судом шляхом автоматизованого відбору із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, за принципом випадкового вибору.
Згідно з п. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.
Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.
Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.
Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.
У заяві про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" ініціюючий кредитор просив призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Троцишин Наталію Василівну.
В матеріалах справи наявна заява арбітражного керуючого Троцишин Наталії Василівни (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №1948 від 10.01.2020) про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект", підтримана арбітражним керуючим в судовому засіданні.
Згідно наведеної у заявах інформації, арбітражний керуючий Троцишин Наталії Василівни не відноситься до категорії осіб визначених ч. 3 ст. 28 Кодексу (доказів протилежного суду не надано), відтак з врахуванням наведених норм, суд дійшов висновку призначити розпорядником майна у даній справі арбітражного керуючого Троцишин Н.В.
Щодо заяви арбітражного керуючого Демчука Олександра Миколайовича про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект", то у її задоволенні суд відмовляє, оскільки ініціюючим кредитором у заяві про відкриття провадження у справі про банкрутство, у відповідності з п. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, запропоновано кандидатуру арбітражного керуючого Троцишин Наталії Василівни, і в матеріалах справи наявна заява цього арбітражного керуючого про згоду на участь у справі. Відтак, у суду відсутні правові підстави на призначення розпорядником майна у даній справі арбітражного керуючого Демчук Олександра Миколайовича.
Згідно з ч. 1 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду.
Згідно абз. 1, 6, 7 ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відкриття провадження у справі.
У разі якщо процедура триває після закінчення авансованих заявником коштів, основна винагорода арбітражного керуючого сплачується за рахунок коштів, одержаних боржником - юридичною особою у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі, або коштів фонду, створеного кредиторами для виплати грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого (у разі його створення).
У відповідності до наведених норм Кодексу України з процедур банкрутства, враховуючи відсутність у справі відомостей про середньомісячну заробітну плату керівника боржника за останні 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, розпоряднику майна слід встановити грошову винагороду в розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним повноважень, за рахунок коштів, авансованих заявником на депозитний рахунок Господарського суду Львівської області, коштів, одержаних боржником у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.
Керуючись ст.ст. 2, 8, 28, 30, 39, 41, 44, п. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст.12, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд-
1. Відкрити провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" (79035, м. Львів, вул. Зелена, буд. 149, ідентифікаційний код 40081111).
2. Визнати вимоги кредитора - Державної податкової служби України в особі Головного управління ДПС у Львівській області - в розмірі 20 359 857 грн. 47 коп.; також визнати вимоги в розмірі 3 916 863 грн. 61 коп. штрафних санкцій та 30 280 грн. 00 коп. - судового збору.
3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" (79035, м. Львів, вул. Зелена, буд. 149, ідентифікаційний код 40081111).
4. Ввести процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" (79035, м. Львів, вул. Зелена, буд. 149, ідентифікаційний код 40081111).
5. Розпорядником майна боржника призначити арбітражного керуючого Троцишин Наталію Василівну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №1948 від 10.01.2020; адреса: 79005, м. Львів, вул. Поповича, буд 2, офіс 10).
6. У задоволенні заяви арбітражного керуючого Демчук Олександра Миколайовича про участь у справі - відмовити.
7. Встановити розпоряднику майна арбітражному керуючому Троцишин Наталії Василівні грошову винагороду в розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень, за рахунок коштів, авансованих кредитором - ДПСУ в особі ГУ ДПС у Львівській області на депозитний рахунок Господарського суду Львівської області, коштів, одержаних боржником у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.
8. Оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади України оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Іміджкомплект" (79035, м. Львів, вул. Зелена, буд. 149, ідентифікаційний код 40081111).
9. Розпоряднику майна боржника арбітражному керуючому Троцишин Н.В.:
- до 27.05.2025 р. надати суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів;
- повідомити усіх виявлених кредиторів про час та місце проведення попереднього засідання суду, докази повідомлення надати суду;
- до 03.06.2025 р. організувати та забезпечити проведення інвентаризації майна боржника та визначити його вартість;
- надати суду: витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна по боржнику; інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо боржника;
- надати суду документально підтверджений висновок про фінансове становище боржника, а також про можливість проведення санації боржника;
- надати суду висновок щодо наявності ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства;
- надати суду документально підтверджений звіт про проведену роботу.
10. Попереднє засідання суду призначити на: 03.06.25 на 14:50 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: 79014; м. Львів, вул. Личаківська, 128.
11. Викликати в судове засідання кредитора, боржника, розпорядника майна.
12. Відповідно до вимог ч.15 ст.39 Кодексу України з процедур банкрутства копію ухвали надіслати кредитору, розпоряднику майна, боржнику, контролюючому органу, визначеному Податковим кодексом України, місцевому загальному суду, органу (особі), який здійснює примусове виконання судових рішень, рішень інших органів, за місцезнаходженням боржника, Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м.Львів) Відділу з питань банкрутства, державному реєстратору, арбітражному керуючому Демчук О.М.
Ухвала про відкриття провадження у справі про банкрутство набирає законної сили з моменту її прийняття, і може бути оскаржена в порядку та строки передбачені ст. 256, ст. 257 ГПК України.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://lv.arbitr.gov.ua /sud5015/.
Повний текст ухвали складено 10.04.2025 р.
Суддя Морозюк А.Я.