про прийняття справи до провадження
08 квітня 2025 року ЛуцькСправа № 140/3661/25
Волинський окружний адміністративний суд у складі судді Денисюка Р.С., одержавши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправними та скасування наказів,
ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 звернулися з позовом до Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправними та скасування наказів, а саме:
- ОСОБА_2 та ОСОБА_3 просять визнати протиправним та скасувати наказ командира військової частини НОМЕР_1 від 31.01.2025 № 787А “Про результати службового розслідування за фактом невідповідності фактичної наявності залученого особового складу до виконання бойових завдань на позиціях лінії бойового зіткнення до кількості особового складу зазначеного в додатку 1 до підсумкового бойового донесення командира НОМЕР_2 механізованого батальйону»;
- ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 просять визнати протиправним та скасувати наказ командира військової частини НОМЕР_1 від 31.01.2025 №768А “Про результати службового розслідування за фактом втрати (залишення) позицій відділення “Орел», “ ІНФОРМАЦІЯ_1 », “Беркут»;
- ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , ОСОБА_5 просять визнати протиправним та скасувати наказ командира військової частини НОМЕР_1 від 02.02.2025 №834А “Про результати службового розслідування за фактом невиконання бойового розпорядження командира військової частини НОМЕР_1 ».
Ухвалою Волинського окружного адміністративного суду від 07.04.2025 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у даній справі, судовий розгляд справи ухвалено проводити за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.
08.04.2024 суд постановив ухвалу про роз'єднання позовних вимог, відповідно до якої позовні вимоги у справі №140/3287/25 роз'єднано в самостійні провадження, у т. ч. провадження за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправними та скасування наказів командира військової частини НОМЕР_1 від 31.01.2025 №768А “Про результати службового розслідування за фактом втрати (залишення) позицій відділення “Орел», “ ІНФОРМАЦІЯ_1 », “ ІНФОРМАЦІЯ_2 »; від 02.02.2025 №834А “Про результати службового розслідування за фактом невиконання бойового розпорядження командира військової частини НОМЕР_1 », яке було передано для здійснення реєстрації в автоматизованій системі документообігу Волинського окружного адміністративного суду як таке, що надійшло вперше, та для подальшої передачі судді, яким ухвалено рішення про роз'єднання кількох поєднаних в одному провадженні вимог у самостійні провадження.
Відповідно до протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 08.04.2025 провадження за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправними та скасування наказів зареєстроване як адміністративна справа № 140/3661/25 та передано судді Денисюку Р.С., яким ухвалено рішення про роз'єднання кількох поєднаних в одному провадженні вимог у самостійні провадження.
Відповідно до частини шостої статті 172 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) розгляд позовних вимог, виділених у самостійне провадження, здійснює суддя, який прийняв рішення про роз'єднання позовних вимог.
Відтак, справу № 140/3661/25 за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправними та скасування наказів необхідно прийняти до провадження.
Керуючись статтями 172, 248 КАС України, суд
Прийняти до провадження адміністративну справу № 140/3661/25 за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправними та скасування наказів.
Роз'яснити учасникам справи, що заяви по суті справи у строки, визначені ухвалою Волинського окружного адміністративного суду від 07.04.2025 про відкриття провадження у справі № 140/3287/25, стосовно позовних вимог ОСОБА_1 необхідно подавати у межах цієї справи.
Копію ухвали направити учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена окремо від рішення суду.
Суддя Р.С. Денисюк