Ухвала від 09.04.2025 по справі 754/1232/23

Номер провадження 1-в/754/103/25

Справа № 754/1232/23

УХВАЛА

Іменем України

09 квітня 2025 року суддя Деснянського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , за участю прокурора ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві подання Деснянського РВ філії ДУ «Центр пробації» у м. Києві та Київській області про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку відносно засудженого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Києва, українця, громадянина України, проживаючого в АДРЕСА_1 ,

ВСТАНОВИВ:

26 березня 2025 року Деснянським РВ філії ДУ «Центр пробації» у м. Києві та Київській області подано до Деснянського районного суду м. Києва подання про звільнення ОСОБА_4 від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку.

Подання обґрунтовується тим, що у ОСОБА_4 , засудженого вироком Деснянського районного суду м. Києва від 20 лютого 2023 року за ч. 4 ст. 185 КК України до покарання у виді 5 (п'яти) років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 (два) роки, 20 лютого 2025 року закінчився іспитовий строк, нових кримінальних правопорушень останній не вчиняв, виконав покладені на нього судом обов'язки.

Засуджений, представник уповноваженого органу з питань пробації, будучи належним чином повідомленими про час та місце розгляду подання, в судове засідання не з'явились, про причини неявки суд не повідомили, клопотань про відкладення розгляду справи до суду не подавали. Судом визнано за можливе проводити розгляд подання за їх відсутності.

Прокурор в судовому засіданні не заперечувала проти задоволення подання.

Суд вислухавши думку прокурора, дослідивши подання, матеріали особової справи на ОСОБА_4 , приходить до такого висновку.

Відповідно до ч. 1 ст. 78 КК України, після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового кримінального правопорушення, звільняється судом від призначеного йому покарання.

В судовому засіданні встановлено, що вироком Деснянського районного суду м.Києва від 20 лютого 2023 року ОСОБА_4 визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України, та призначено покарання у виді 5 (п'яти) років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 (два) роки. Відповідно до п.п. 1,2 ч.1, п. 2 ч. 3 ст. 76 КК України на ОСОБА_4 покладено обов'язки: періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Як вбачається з матеріалів особової справи, протягом іспитового строку ОСОБА_4 нових кримінальних правопорушень не вчиняв, в цілому виконав покладені на нього судом обов'язки. На час розгляду подання іспитовий строк визначений вироком суду закінчився.

З урахуванням вищевикладеного наявні всі правові підстави для задоволення подання про звільнення ОСОБА_4 від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку.

Керуючись ч. 1 ст. 78 КК України, ст.ст. 369-372, 539 КПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Подання Деснянського РВ філії ДУ «Центр пробації» у м. Києві та Київській області - задовольнити.

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , засудженого вироком Деснянського районного суду м. Києва від 20 лютого 2023 року за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України, до покарання у виді 5 (п'яти) років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 (два) роки, звільнити від призначеного покарання, у зв'язку із закінченням іспитового строку.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Деснянський районний суд м. Києва протягом семи діб з дня її оголошення.

Суддя

Попередній документ
126463691
Наступний документ
126463693
Інформація про рішення:
№ рішення: 126463692
№ справи: 754/1232/23
Дата рішення: 09.04.2025
Дата публікації: 10.04.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Деснянський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (04.04.2023)
Дата надходження: 30.01.2023
Розклад засідань:
01.02.2023 16:30 Деснянський районний суд міста Києва
13.02.2023 11:45 Деснянський районний суд міста Києва
20.02.2023 11:45 Деснянський районний суд міста Києва
20.02.2023 13:00 Деснянський районний суд міста Києва
09.04.2025 09:15 Деснянський районний суд міста Києва