Справа № 420/21452/24
07 квітня 2025 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі
головуючого судді: Юхтенко Л.Р.,
розглянувши в порядку письмового провадження в приміщенні Одеського окружного адміністративного суду адміністративну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «СП РЕМФЛОТ» (код ЄДРПОУ 41607019, місце знаходження: 65088, м. Одеса, Люстдорфська дорога, 92/94) до Головного управління ДПС в Одеській області (код ЄДРПОУ ВП 44069166, місце знаходження: 65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5) та Державної податкової служби України (код ЄДРПОУ 43005393, місце знаходження: 04053, м. Київ, Львівська площа, 8) за участю третьої особи Ренійської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (код ЄДРПОУ 38728465, місце проживання: 68802, Одеська область, м. Рені, вул. Дунайська, 188) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,-
До Одеського окружного адміністративного суду 08 липня 2024 року надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «СП РЕМФЛОТ» (код ЄДРПОУ 41607019, місце знаходження: 65088, м. Одеса, Люстдорфська дорога, 92/94) до Головного управління ДПС в Одеській області (код ЄДРПОУ 43142370, місце знаходження: 65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5) та Державної податкової служби України (код ЄДРПОУ 43005393, місце знаходження: 04053, м. Київ, Львівська площа, 8) за участю третьої особи Ренійської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (код ЄДРПОУ 38728465, місце проживання: 68802, Одеська область, м. Рені, вул.. Дунайська, 188), в якому позивач просить:
Визнати протиправним та скасувати рішення комісії Головного управління Державної податкової служби в Одеській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН від 23.05.2024 року № 11103245/41607019 про відмову у реєстрації податкової накладної № 1 від 25.03.2024 року в ЄРПН;
Зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних, днем фактичного надходження податкові накладні № 1 від 25.03.2024 року.
Також, представник просить стягнути за рахунок відповідача судові витрати зі сплати судового збору та витрати на правничу допомогу.
Ухвалою від 22 липня 2024 року після усунення недоліків у позовній заяві, позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито спрощене позовне провадження без повідомлення (виклику) учасників справи в порядку ч. 5 ст. 262 КАС України.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що оскаржуване рішення, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної є протиправним та підлягає скасуванню, з огляду на таке.
ТОВ «СП РЕМФЛОТ» відповідно до КВЕД має право займатись наступними видами господарської діяльності: Код КВЕД 33,15 Ремонт і технічне обслуговування суден і човнів.
У ТОВ «СП РЕМФЛОТ» наявне Свідоцтво про відповідність підприємства видане Регістром судноплавства України, яким встановлено, що підприємство відповідає вимогам Регістра судноплавства України як підприємство, яке виконує побудову, переобладнання, модернізацію та ремонт об'єктів технічного нагляду (суден, корпусних конструкцій, суднового обладнання, виробів та ін.), а саме ремонт: корпусів та корпусних конструкцій; суднових головних та допоміжних двигунів. Ремонт, монтаж та пусконалагоджувальні роботи електрообладнання та обладнання автоматизації.
Так, представник позивача зазначає, що Ренійською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» було проведено відкриті торги за предметом закупівлі: Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов'язаного обладнання та супутні послуги за кодом ДК 021:2015 50240000-9. За результатами аукціону, визначено переможцем ТОВ «СП РЕМФЛОТ», та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю згідно з Законом.
22.02.2024 р. між Ренійською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (Замовник) та ТОВ «СП РЕМФЛОТ» (Виконавець) було укладено договір № 20-В-РЕФ-24 згідно умов якого Замовник доручає, а Виконавець зобов'язується надати Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов'язаного обладнання та супутні послуги за кодом CPV за ДК 021:2015:50240000-9 (Ремонт «ПлК-1») (надалі - Послуги) з використанням матеріалів, запасних частин, комплектуючих, обладнання, агрегатів, вузлів, лакофарбних, замінюваних та витратних матеріалів, мастил, олив та інших технічних рідин тощо (далі - матеріальні ресурси) Виконавця в порядку, в строки та на умовах, визначених цим Договором, відповідно до Специфікації (Попередньої ремонтної відомості «ПлК-1»), яка є невід'ємною частиною цього Договору (Додаток №1), а Замовник зобов'язується прийняти та оплатити Послуги.
Відповідно до п. 4.1. даного договору, розрахунок за надані Послуги но даному Договору Замовником здійснюється поетапно за фактично надані обсяги послуг шляхом перерахування грошових коштів у безготівковій формі на поточний рахунок Виконавця протягом 15 (п'ятнадцяти) календарних днів з дати отримання виставленого Виконавцем оригіналу належним чином оформленого рахунку та підписаного Сторонами Акту приймання-здачі наданих послуг. Акт приймання - передачі наданих послуг підписується Сторонами на підставі прийнятої Замовником виконавчої документації.
На виконання Договору № 20-В-РЕФ-24 від 22.02.2024 р. між Ренійською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» та ТОВ «СП РЕМФЛОТ» 04.03.2024 р. було укладено Акт приймання «ПлК-1» в ремонт. Даним актом встановлено, що проведено огляд «ПлК-1» з метою визначення готовності судна для проведення ремонту та вказано, що «ПлК-1» вважається прийнятим для проведення ремонту ТОВ «СП РЕМФЛОТ» з 05.03.2024 р.
22.03.2024 р. між Ренійською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» та ТОВ «СП РЕМФЛОТ» було укладено Акт здачі-приймання наданих послуг № 2203-О1МКрЧ до Договору, де додатком до даного Акту являється інспекційний звіт ПлК-1 від 22.03.2024 р. компанії-виробника фарби INTERNATIONAL PAINT.
На виконання п. 5.4. Договору № 20-В-РЕФ-24 від 22.02.2024 р. між Ренійською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» та ТОВ «СП РЕМФЛОТ» було складено та підписано виконавчо ремонтну відомість № 01 послуг з ремонту «ПлК-1» від 25.03.2024 р. Згідно даної виконавчо ремонтної відомості загальна ціна із ПДВ склала 1 944 837,60 грн.
Згідно з Акту надання послуг № 1 від 25.03.2024 р. вартість робіт (послуг) з ремонту ПлК-1 склала 1 620 698, 00 грн., ПДВ 324 139,60 грн., всього із ПДВ 1 944 837, 60 грн.
ТОВ «СП РЕМФЛОТ» склало та направило Ренійській філії ДП «АМПУ» рахунок-фактуру з послуг ремонту «ПлК-1» № 001/03 від 22.03.2024 р.
Ренійською філією ДП «АМПУ» було здійснено оплату за послуги з ремонту т/х «Сборщик-1» до Договору № № 20-В-РЕФ-24 від 22.02.2024 р.
25.03.2024 р. ТОВ «СП РЕМФЛОТ» у відповідності до ст. 201 ПК України було складено податкову накладну № 1 від 25.03.2024 р та направлено на реєстрацію. Проте її реєстрацію було зупинено на запропоновано надати пояснення. У відповідь було направлено пояснення. Проте, податковим органом не враховано надані пояснення та прийнято оскаржуване рішення.
Не погодившись із рішенням позивач звернувся зі скаргою до ДПС України, однак скаргу було залишено без задоволення.
Представник позивача вважає оскаржуване рішення протиправним, оскільки у квитанції про зупинення містилось лише посилання на п. 8 Критеріїв та не зазначено документів, які слід надати для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкових накладних в реєстрі або про відмову в такій реєстрації. Також у оскаржуваному рішенні не підкреслено жодного документу, якій необхідно було надати для прийняття рішення, та не заповнена графа « додаткова інформація».
Водночас представник позивача вважає, що позивачем було надано контролюючому органу достатні пояснення та копії документів, які підтверджують реальність здійснення операцій за податковою накладною для прийняття рішення про реєстрації податкової накладної.
Через Електронний суд 06.08.2024 року від представника Головного управління ДПС в Одеській області надійшов відзив на позовну заяву, відповідно до якого відповідач проти задоволення позову заперечував та просив відмовити в задоволенні позову повністю, зазначивши, що рішення комісії про відмову в реєстрації податкової накладної є правомірним та не підлягає скасуванню, оскільки платником податків не надано разом з повідомленням всіх необхідних документів, які є достатніми для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної.
Відповідно до фактичних обставин справи, представник відповідача зазначив, що Товариство з обмеженою відповідальністю «СП РЕМФЛОТ» (41607019) направило на реєстрацію до Єдиного реєстру податкових накладних податкову накладну №1 від 25.03.2024, виписану на адресу ДП «АМПУ» , РФ ДП "АМПУ" (Адміністрація Ренійського МП) (38727770).
За отриманою Квитанцією №1 від 18.04.2024 року з Єдиного вікна приймання звітності Державної податкової служби України Позивачу було повідомлено, що реєстрація податкової накладної зупинена, оскільки: «ПН складена та подана платником податку, який відповідає п.8 Критеріїв ризиковості платника податку. Додатково повідомляємо: показник "D"=.0000%, "P"=0. Пропонуємо надати пояснення та копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».
На виконання п. 11 Порядків №1165 Позивачем були подані до контролюючого органу Повідомлення про надання пояснень та копій документів щодо податкової накладної, реєстрацію якої зупинено. Разом з повідомленням №1 про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено від 21.05.2024 року, Позивачем надано 19 додатків.
Однак, Комісією з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Головного управління ДПС в Одеській області було прийнято рішення №11103245/41607019 від 23.05.2024 про відмову в реєстрації податкової накладної №1 від 25.03.2024 у зв'язку з тим, що Позивачем надано копії документів, складених із порушенням законодавства, а саме: первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти прийманняпередачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявних типових форм та галузевої специфіки, накладні.
Представник відповідача звернув увагу, що Позивачем на розгляд комісії не надавався договір підряду №01/ДСР від 02.03.2023 про ремонт плавпонтону «СДП-Т-50» укладений між ПАТ «Дунайсудноремнот» (Підрядник та ТОВ «СП РЕМФЛОТ» (Замовник).
Окрім того, Позивачем також не надавався й договір про надання послуг укладений між ТОВ «ТЛС» (Виконавець) та ТОВ «СП РЕМФЛОТ» (Замовник) про надання послуг буксиру.
Отже, факт ненадання вищезазначених договорів свідчить про те, що контролюючий орган не мав можливості повноцінно проаналізувати діяльність платника податку при співпраці з контрагентом. Отже, документи, які були подані на розгляд комісії є сумнівними та ймовірно складені із порушенням чинного законодавства.
Крім того, представник зазначає, що Позивачем до суду надано копії документів, які не надавались на розгляд комісії регіонального рівня (договір між контрагентами, додатки до договору).
На підтвердження операції, відповідно до якої складена податкова накладна Позивачем до повідомлення надано платіжну інструкцію ПАТ «МТБ БАНК» №1175 від 30.06.2023, яка в свою чергу не містить усіх обов'язкових реквізитів, які передбачені законодавствам України.
Головне управління ДПС в Одеській області вважає, що платіжна інструкція ПАТ «МТБ БАНК» є сумнівною та ймовірно складена з порушенням чинного законодавства, так як в наданій платіжній інструкції відсутній підпис відповідальної особи платника, яка має право розпоряджатися рахунком.
Підсумовуючи викладене, представник відповідача зазначив, що комісією Головного управління ДПС в Одеській області, на підставі наданих Товариством з обмеженою відповідальністю «СП РЕМФЛОТ» документів, було правомірно прийнято рішення №11103245/41607019 від 23.05.2024 про відмову в реєстрації податкової накладної №1 від 25.03.2024.
Через канцелярію суду 16.08.2024 року від представника позивача надійшли письмові пояснення, відповідно до яких представник позивача наполягає на задоволенні позовних вимог, посилаючись на те, що позивач не залучав підрядні організації, які вказав у відзиві відповідач: ПАТ «Дунайсудноремнот», ТОВ «ТЛС», тому наведені податковим органом документи не мають жодного відношення в рамках цієї справи.
Крім цього представник позивача звернув увагу, що рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 31.05.2024 року по справі №420/9217/24, яке набрало законної сили, визнано протиправним та скасовано рішення про відповідність/невідповідність платника податку на додану вартість критеріям ризиковості від 15.02.2024 року № 5758, винесене комісією з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Головного управління ДПС в Одеській області відносно ТОВ «СП Ремфлот», а тому позивач не перебуває в переліку платників податку, які відповідають критеріям ризиковості.
Ухвалою від 18 вересня 2024 року у справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «СП РЕМФЛОТ» до Головного управління ДПС в Одеській області та Державної податкової служби України за участю третьої особи Ренійської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,- замінено відповідача - Головне управління ДПС в Одеській області (код ЄДРПОУ 43142370) на його правонаступника - Головне управління ДПС в Одеській області (код ЄДРПОУВП 44069166), як відокремленого підрозділу ДПС. Розгляд справи розпочато спочатку.
Вивчивши матеріали справи, а також обставини, якими обґрунтовуються вимоги, докази, якими вони підтверджуються, суд встановив таке.
Товариство з обмеженою відповідальністю «СП РЕМФЛОТ» зареєстроване 21.09.2017 року.
Основний вид господарської діяльності: 30.11 Будування суден і плавучих конструкцій.
Інші види: 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля; 73.11 Рекламні агентства; 73.12 Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації; 33.15 Ремонт і технічне обслуговування суден і човнів.
Так, судом встановлено, що з метою здійснення господарської діяльності, за результатами аукціону проведеного Ренійською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», ТОВ «СП РЕМФЛОТ» визначено переможцем та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю згідно з Законом.
22.02.2024 р. між Ренійською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (Замовник) та ТОВ «СП РЕМФЛОТ» (Виконавець) було укладено договір про надання послуг № 20-В-РЕФ-24, згідно з умов якого Замовник доручає, а Виконавець зобов'язується надати Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов'язаного обладнання та супутні послуги за кодом CPV за ДК 021:2015:50240000-9 (послуги з ремонту «ПлК-1») (надалі - Послуги) з використанням матеріалів, запасних частин, комплектуючих, обладнання, агрегатів, вузлів, лакофарбних, замінюваних та витратних матеріалів, мастил, олив та інших технічних рідин тощо (далі - матеріальні ресурси) Виконавця в порядку, в строки та на умовах, визначених цим Договором, відповідно до Специфікації (Попередньої ремонтної відомості «ПлК-1»), яка є невід'ємною частиною цього Договору (Додаток №1), а Замовник зобов'язується прийняти та оплатити Послуги. (п. 1.1 договору)
Пунктом 3.1. договору передбачено, що ціна цього Договору становить 6 490 000,00 грн. без ПДВ, крім того сума ПДВ 1 298 000,00 грн., всього ціна Договору 7 788 000,00 грн. з ПДВ.
Відповідно до п. 4.1. даного договору розрахунок за надані Послуги но даному Договору Замовник здійснюється поетапно за фактично надані обсяги послуг шляхом перерахування грошових коштів у безготівковій формі на поточний рахунок Виконавця протягом 15 (п'ятнадцяти) календарних днів з дати отримання виставленого Виконавцем оригіналу належним чином оформленого рахунку та підписаного Сторонами Акту приймання-здачі наданих послуг.
Акт приймання - передачі наданих послуг підписується Сторонами на підставі прийнятої Замовником виконавчої документації.
Відповідно до п. 5.4. договору, протягом строку надання Послуг Сторонами можуть складатися Акти приймання-здачі наданих послуг та проміжні відомості фактично наданих Послуг.
Матеріалами справи підтверджено, що 04.03.2024 р. між сторонами договору було укладено Акт приймання «ПлК-1» в ремонт.
22.03.2024 року між сторонами було підписано Акт здачі-приймання наданих послуг №2203-01МКрЧ до договору.
25.03.2024 року за фактом надання відповідних послуг передбачених основним договором між сторонами договору було підписано Акт надання послуг №1, за яким виконавцем надано послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов'язаного обладнання та супутні послуги. Класифікація за ДК 021:2015:50240000-9 (послуги з ремонту ПлК-1) на суму 1 620 698,00 грн, ПДВ 324 139,60 грн, разом: 1 944 837,00 грн.
Судом встановлено, що на виконання п. 5.4. Договору між сторонами було складено та підписано виконавчо ремонтну відомість № 01 послуг з ремонту «ПлК-1» від 25.03.2024 р на суму 1 944 837,60 грн з ПДВ.
Факт оплати за надані послуги підтверджується платіжною інструкцією №531 від 04.04.2024 року.
За фактом надання послуг та на виконання вимог податкового законодавства, позивачем було сформовано та направлено до ЄРПН податкову накладну №1 від 25.03.2024 року на суму 1 944 837,60 грн.
Відповідно до отриманої квитанції про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в ЄДРП від 18.04.2024 року № 9098148525, за результатом обробки документів ДПС України зазначено, що реєстрацію документів було зупинено на підставі п. 201,16 ст. 201 ПК України, платник податку, яким подано для реєстрації ПН/РК в ЄРПН відповідає п. 8 Критеріїв ризиковості платника податку та запропоновано надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК.
На пропозицію податкового органу позивачем було направлено повідомлення № 1 від 21.05.2024 року про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено.
До вказаного повідомлення також було надано 19 документів/додатків, серед яких супроводжувальний лист з додатками.
Проте, 23.05.2024 року відповідачем за результатами розгляду наявних документів прийняло рішення № 11103245/41607019 про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН.
Підставою для відмови у реєстрації якої вказано: надання платником податків копій документів складених з порушенням законодавства.
Додаткова інформація: первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури / інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявних типових форм та галузевої специфіки, накладні; постачання товарів/послуг за рахунок сформованого реєстраційного ліміту у зв'язку з придбанням товарів, не пов'язаних з господарською діяльністю платника податку; наявність податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій.
Не погодившись із прийнятим рішенням, позивач звернувся до суду із цим позовом.
Дослідивши матеріали справи, проаналізувавши норми матеріального права, що регулюють спірні правовідносини, суд дійшов висновку, що позовні вимоги належать задоволенню повністю, з огляду на таке.
Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено).
Аналізуючи правомірність прийняття оскаржуваного рішення, що є змістом правовідносин у цій справі, відповідно до приписів ст. 2 КАС України, суд виходить із такого.
Спірні правовідносини врегульовано нормами Податкового кодексу України.
Згідно з пп. «а», «б» п. 185.1 ст. 185 ПК України об'єктом оподаткування є операції платників податку з: постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу, у тому числі операції з безоплатної передачі та з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору), на товари, що передаються на умовах товарного кредиту, а також з передачі об'єкта фінансового лізингу в користування лізингоотримувачу/орендарю; постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу.
Пунктом 187.1 статті 187 ПК України встановлено, що датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку; б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.
База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (п. 188.1 ст. 188 ПК України).
Пунктом 201.10 ст. 201 ПК України передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
Відповідно до пункту 201.1 статті 201 ПК України, на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.
Відповідно до п.п.14.1.60 п. 14.1 ст. 14 ПК України єдиний реєстр податкових накладних - реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами.
Пунктом 201.16 статті 201 ПК України встановлено, що реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України.
Згідно з п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1246 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних» (далі - Порядок № 1246) (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 341) податкова накладна - електронний документ, який складається платником податку на додану вартість (далі - платник податку) відповідно до вимог Податкового кодексу України (далі - Кодекс) в електронній формі у затвердженому в установленому порядку форматі (стандарті) та надсилається для реєстрації.
Пунктом 7 Прикінцевих та перехідних положень Закону № 2245-VIII Кабінету Міністрів України доручено до 1 березня 2018 року визначити порядок зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування, прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону, привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом та забезпечити перегляд та приведення центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
З 01.02.2020 року діє Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019р. №1165 (далі - Порядок № 1165), який визначає механізм зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), організаційні та процедурні засади діяльності комісій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі (далі - комісії контролюючих органів), права та обов'язки їх членів.
Згідно з п. 3 Порядку №1165 податкові накладні/розрахунки коригування (крім розрахунків коригування, складених постачальником товарів/послуг до податкової накладної, складеної на отримувача - платника податку, в яких передбачається зменшення суми компенсації вартості хоча б одного з товарів/послуг їх постачальнику, та розрахунків коригування, складених на неплатника податку, за винятком розрахунку коригування, визначеного підпунктом 7 цього пункту), що подаються для реєстрації в Реєстрі, перевіряються щодо відповідності таким ознакам безумовної реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (далі - ознаки безумовної реєстрації).
Відповідно до п. 5, п.6 Порядку №1165 платник податку, яким складено та/або подано для реєстрації в Реєстрі податкову накладну/розрахунок коригування, що не відповідають жодній з ознак безумовної реєстрації, перевіряється щодо відповідності критеріям ризиковості платника податку, показникам, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку. Податкова накладна/розрахунок коригування, що не відповідають жодній з ознак безумовної реєстрації, перевіряються щодо відповідності відображених у них операцій критеріям ризиковості здійснення операцій.
У разі коли за результатами автоматизованого моніторингу платник податку, яким складено податкову накладну/розрахунок коригування, відповідає хоча б одному критерію ризиковості платника податку, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється.
Питання відповідності/невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку розглядається комісією регіонального рівня.
У разі встановлення відповідності платника податку хоча б одному з критеріїв ризиковості платника податку комісією регіонального рівня приймається рішення про відповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.
Включення платника податку до переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку, здійснюється в день проведення засідання комісії регіонального рівня та прийняття відповідного рішення.
Платник податку отримує рішення про відповідність критеріям ризиковості платника податку через електронний кабінет у день прийняття такого рішення (додаток 4).
У рішенні зазначається підстава, відповідно до якої встановлено відповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.
Комісією регіонального рівня розглядається питання виключення платника податку з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку, у разі виявлення обставин та/або отримання інформації, що свідчать про невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку та/або отримання інформації та копій відповідних документів від платника податку, що свідчать про невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.
У разі виявлення обставин та/або отримання інформації, визначених абзацом сьомим цього пункту, та прийняття комісією регіонального рівня рішення про невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку платник податку отримує таке рішення в електронному кабінеті в день його прийняття (додаток 4).
Відповідно до п. 10, п. 11 Порядку №1165, у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, яка є підтвердженням зупинення такої реєстрації. У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: 1) номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; 2) критерій (критерії) ризиковості платника податку та/або ризиковості здійснення операцій, на підставі якого (яких) зупинено реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, з розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку; 3) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації.
Так, судом встановлено, що в порядку встановленого податковим законодавством за фактом надання послуг за договором було сформовано податкову накладну №1 від 25.03.2024 року та направлено її реєстрацію до Єдиного реєстру податкових накладних.
Відповідно до отриманої квитанції про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в ЄДРП від 18.04.2024 року № 9098148525, за результатом обробки документів ДПС України зазначено, що реєстрацію документів було зупинено на підставі п. 201,16 ст. 201 ПК України, платник податку, яким подано для реєстрації ПН/РК в ЄРПН відповідає п. 8 Критеріїв ризиковості платника податку (додаток 1 Порядку) та запропоновано надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК.
У Додатку 1 до Порядку № 1165 встановлено Критерії ризиковості платника податку на додану вартість.
Пунктом 8 зазначених Критеріїв визначено такі критерії ризиковості платника податку на додану вартість: «У контролюючих органах наявна податкова інформація, яка стала відома у процесі провадження поточної діяльності під час виконання покладених на контролюючі органи завдань і функцій, що визначає ризиковість здійснення господарської операції, зазначеної в поданих для реєстрації податковій накладній/розрахунку коригування».
Суд зазначає, що належної мотивації підстав та причин віднесення поданої податкової накладної до категорії ризиковості платника податку на додану вартість відповідачами ані у спірному рішенні, ані до суду не надано.
Сторонами не заперечується, що на пропозицію податкового органу позивачем було направлено повідомлення № 1 від 21.05.2024 року про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено.
До вказаного повідомлення також було надано 19 документів/додатків, з поясненням стосовно здійсненої господарської операції.
Проте, 23.05.2024 року відповідачем за результатами розгляду наявних документів прийняло рішення № 11103245/41607019 про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН.
Підставою для відмови у реєстрації якої вказано: надання платником податків копій документів складених з порушенням законодавства.
Додаткова інформація: первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури / інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявних типових форм та галузевої специфіки, накладні; постачання товарів/послуг за рахунок сформованого реєстраційного ліміту у зв'язку з придбанням товарів, не пов'язаних з господарською діяльністю платника податку; наявність податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій.
Оцінивши надані сторонами докази та виходячи із вищенаведених норм права, суд доходить висновку, що відповідачем прийнято оскаржуване рішення помилково, з огляду на таке.
Так, судом встановлено та матеріалами справи підтверджено, що основний вид господарської діяльності: 30.11 Будування суден і плавучих конструкцій. Інші види: 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля; 73.11 Рекламні агентства; 73.12 Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації; 33.15 Ремонт і технічне обслуговування суден і човнів.
Судом встановлено, що за результатами аукціону проведеного Ренійською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», ТОВ «СП РЕМФЛОТ» визначено переможцем та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю згідно з Законом.
22.02.2024 р. між Ренійською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (Замовник) та ТОВ «СП РЕМФЛОТ» (Виконавець) було укладено договір № 20-В-РЕФ-24 згідно умов якого Замовник доручає, а Виконавець зобов'язується надати Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов'язаного обладнання та супутні послуги за кодом CPV за ДК 021:2015:50240000-9 (послуги з ремонту «ПлК-1») (надалі - Послуги) з використанням матеріалів, запасних частин, комплектуючих, обладнання, агрегатів, вузлів, лакофарбних, замінюваних та витратних матеріалів, мастил, олив та інших технічних рідин тощо (далі - матеріальні ресурси) Виконавця в порядку, в строки та на умовах, визначених цим Договором, відповідно до Специфікації (Попередньої ремонтної відомості «ПлК-1»), яка є невід'ємною частиною цього Договору (Додаток №1), а Замовник зобов'язується прийняти та оплатити Послуги. (п. 1.1 договору)
Відповідно до п. 4.1. даного договору, розрахунок за надані Послуги но даному Договору Замовник здійснюється поетапно за фактично надані обсяги послуг шляхом перерахування грошових коштів у безготівковій формі на поточний рахунок Виконавця протягом 15 (п'ятнадцяти) календарних днів з дати отримання виставленого Виконавцем оригіналу належним чином оформленого рахунку та підписаного Сторонами Акту приймання-здачі наданих послуг.
Акт приймання - передачі наданих послуг підписується Сторонами на підставі прийнятої Замовником виконавчої документації.
Відповідно до п. 5.4. договору протягом строку надання Послуг Сторонами можуть складатися Акти приймання-здачі наданих послуг та проміжні відомості фактично наданих Послуг.
Судом встановлено, що на виконання умов договору між сторонами було укладено:
- 04.03.2024 р. - Акт приймання «ПлК-1» в ремонт.
- 22.03.2024 року - Акт здачі-приймання наданих послуг №2203-01МКрЧ до договору.
- 25.03.2024 року - Акт надання послуг №1, за яким виконавцем надано послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов'язаного обладнання та супутні послуги. Класифікація за ДК 021:2015:50240000-9 (послуги з ремонту ПлК-1) на суму 1 620 698,00 грн, ПДВ 324 139,60 грн, разом: 1 944 837,00 грн.
- 25.03.2024 року - виконавчо ремонтну відомість № 01 послуг з ремонту «ПлК-1» від 25.03.2024 р на суму 1 944 837,60 грн з ПДВ.
Факт оплати за надані послуги підтверджується платіжною інструкцією №531 від 04.04.2024 року, наявною в матеріалах справи.
Також, судом досліджено надані позивачем первинні документи на підтвердження реальності здійснення такого виду послуг з ремонту.
Аналіз наданих копій первинних документів надає можливість встановити послідовність дій позивача щодо здійснення такого виду робіт та надання такого виду послуг.
Стосовно посилання представника відповідача на те, що платіжна інструкція ПАТ «МТБ БАНК» є сумнівною та ймовірно складена з порушенням чинного законодавства, так як в наданій платіжній інструкції відсутній підпис відповідальної особи платника, яка має право розпоряджатися рахунком, суд зазначає, таке.
Так, відповідно до п. 61 Положення про організацію бухгалтерського обліку в банках України, затвердженого постановою правління НБУ від 04.07.2018 року № 75, форма клієнтських рахунків затверджується банком самостійно залежно від можливостей програмного забезпечення. Клієнтські рахунки та виписки з них мають містити такі обов'язкові реквізити: 1) номер клієнтського рахунку; 2) дату здійснення останньої (попередньої) операції; 3) дату здійснення поточної операції; 4) код Єдиного ідентифікатора Національного банку України (далі - ID НБУ) банку, у якому відкрито рахунок; 5) код валюти; 6) сума вхідного залишку за рахунком; 7) код ID НБУ банку-кореспондента; 8) номер рахунку кореспондента; 9) номер документа; 10) суму операції (відповідно за дебетом або кредитом); 11) сума оборотів за дебетом та кредитом рахунку; 12) суму вихідного залишку.
Як видно зі змісту пункту 61 цього Положення, вичерпний перелік обов'язкових реквізитів виписки не містить вимоги щодо наявності підпису відповідальної особи відповідно платника, яка має право розпоряджатися рахунком, тому наведені доводи представника відповідача відхиляються судом.
Твердження податкового органу щодо не надання договорів підряду №01/ДСР від 02.03.2023 про ремонт плавпонтону «СДП-Т-50» укладеного між ПАТ «Дунайсудноремнот» (Підрядник та ТОВ «СП РЕМФЛОТ» (Замовник) та про надання послуг укладеного між ТОВ «ТЛС» (Виконавець) та ТОВ «СП РЕМФЛОТ» (Замовник) про надання послуг буксиру, також відхиляються судом, адже, як пояснив представник позивача у письмових пояснення (вхід. № ЕС/34756/24 від 16.08.2024) не стосуються укладеного договору із Ренійською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», а отже не стосуються предмету доказування у межах цієї справи.
Водночас, суд враховує, що можливість надання платником податків вичерпного переліку документів на підтвердження правомірності формування та подання податкової накладної прямо залежить від чіткого визначення контролюючим органом конкретного виду критерію оцінки ступеня ризиків.
В той же час, суд погоджується із доводами позивача, що у квитанції зазначено лише посилання на відповідність Критеріїв, визначених в п. 8 та не зазначено документів, які слід надати для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в реєстрі або відмову в такій реєстрації.
Можливість надання платником податків переліку документів на підтвердження правомірності формування та подання на реєстрацію податкової накладної напряму залежить від чіткого формулювання фіскальним органом позиції про те, під який саме критерій ризиковості платника податку та/або критерій ризиковості здійснення операцій підпадає платник податку, якому відповідає платник податку, що прямо впливає на можливість надання платником податку в подальшому відповідних документів, перелік яких міститься у вичерпному переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРНП.
Суд відхиляє доводи представника відповідача викладені у відзиві, з підстав того, що у випадку неконкретизації переліку документів у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної, а у подальшому в рішенні про відмову у реєстрації ПН, платник податків перебуває у стані правової невизначеності, що позбавляє його можливості надати контролюючому органу необхідний в розумінні суб'єкта владних повноважень пакет документів.
Також, суд відхиляє доводи представника відповідача стосовно надання позивачем документів складених з порушенням законодавства з огляду на те, що на момент зупинення реєстрації ПН та на стадії прийняття рішення за вказаною ПН позивачу не було відомо про такі доводи відповідача, адже не було конкретизовано у квитанціях стосовно документів які мають недоліки. При цьому у відзиві на позовну заяву відповідач також не вказує, в чому полягають порушення у складанні первинних документів.
Таким чином, зупинення податкової накладної, виписаної позивачем не відповідає умовам критеріїв ризиковості платника податку та/або критерій ризиковості здійснення операцій та контролюючим органом, порушено вимоги Порядку № 1165.
Відповідно до ч. п. 25, 26, 27 Порядку № 1165 комісії регіонального рівня приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації, врахування або неврахування таблиці даних платника податку, відповідність/невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку. Комісія регіонального рівня діє в межах повноважень, визначених цим Порядком та Порядком прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженим Мінфіном. Комісія контролюючого органу в своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції України, Податкового кодексу України та законів, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства, а також цим Порядком.
Згідно з п. 44 Порядку № 1165 комісія контролюючого органу перевіряє подані платником податку копії документів щодо їх достовірності шляхом звірки даних, які містяться в таких копіях документів, з даними, що надходять або можуть бути отримані з інших джерел інформації (реєстри, що ведуться державними органами, документи, зокрема електронні).
Комісія регіонального рівня приймає рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі у терміни, визначені пунктом 9 цього Порядку, та надсилає його платнику податку в порядку, встановленому статтею 42 глави 1 розділу II Кодексу.
У разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі платник податку має право подати копії документів та письмові пояснення стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній / розрахунку коригування, для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію / відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі.
Перелік документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі, може включати: договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них; договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлено повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції; первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи, інвентаризаційні описи, у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм і галузевої специфіки, накладні; розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачено договором та/або законодавством.
Комісія регіонального рівня приймає рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі в разі: ненадання / часткового надання додаткових письмових пояснень та копій документів стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі, при отриманні Повідомлення; та/або надання платником податку копій документів, складених/оформлених із порушенням законодавства.
Рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі набирає чинності в день прийняття відповідного рішення.
Згідно з додатку до Порядку № 520 в рішенні про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних обов'язково зазначаються конкретні документи.
Так, як вбачається з матеріалів справи в оскаржуваному рішенні, податковим органом було зазначено підставою для відмови у реєстрації податкової накладної «надання платником податку копій документів, складених/оформлених із порушенням законодавства».
В графі «податкова інформація» (зазначити конкретні документи) оскаржуваного рішення, вказано: первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури / інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявних типових форм та галузевої специфіки, накладні; наявність податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій.
Аналізуючи зазначену, як підставу для відмови у реєстрації поданих податкових накладних в ЄРПН, суд зазначає, що контролюючим органом не наведено конкретних документів, які саме складені чи сформовані позивачем з порушенням норм законодавства, а лише узагальнено зазначено перелік можливих документів.
Таким чином, суд доходить висновку, що матеріали справи не містять належних і достатніх доказів спростування відповідачами тверджень позивача, наведення відповідних мотивів прийняття спірного рішення та неврахування наданих позивачем документів, а відтак, підтверджень правомірності рішення податкового органу, у зв'язку з чим, таке рішення про відмову в реєстрації податкової накладної в ЄРПН є протиправним та підлягає скасуванню.
Стосовно позовних вимог про зобов'язання Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну № 1 від 25.03.2024 року, суд зазначає таке.
Приписами пункту 20 Порядку № 1246 передбачено, що у разі надходження до ДФС рішення суду про реєстрацію або скасування реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування, яке набрало законної сили, такі податкові накладні та/або розрахунки коригування реєструються після проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), або їх реєстрація скасовується. При цьому датою реєстрації або скасування реєстрації вважається день, зазначений в такому рішенні, або день набрання законної сили рішенням суду.
В даному випадку, зобов'язання відповідача зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних подані позивачем податкові накладні є дотримання судом гарантій на те, що спір між сторонами буде остаточно вирішений, та належним способом захисту порушеного права, а тому суд доходить висновку, що вказані позовні вимоги є правомірними та належать задоволенню повністю.
Відповідно до ч.1,3ст.90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.
Таким чином, оцінюючи встановлені факти, суд дійшов висновку, що відповідачі, заперечуючи проти позову не довели, з посиланням на відповідні докази, правомірності своїх рішень, а тому позовні вимоги належать задоволенню повністю.
Таким чином, сплачений позивачем судовий збір підлягає поверненню на користь позивача в розмірі 3028,00 грн за основною вимогою, за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС в Одеській області.
Стосовно стягнення за рахунок відповідача витрат на правничу допомогу, суд зазначає, що до позовної заяви представником позивача подано попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, який розцінюється судом як заява про намір подати докази на підтвердження понесених судових витрат на правничу допомогу після ухвалення рішення суду у порядку та строки передбачені ст. 143 КС України, оскільки він не є остаточний. А тому враховуючи, що остаточний розрахунок до суду не надходив, питання розподілу витрат на правничу допомогу не розглядається разом з ухваленням рішення суду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 6, 12, 72, 77,90, 139, 246, 255,295,297 КАС України, суд
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «СП РЕМФЛОТ» (код ЄДРПОУ 41607019, місце знаходження: 65088, м. Одеса, Люстдорфська дорога, 92/94) до Головного управління ДПС в Одеській області (код ЄДРПОУ 43142370, місце знаходження: 65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5) та Державної податкової служби України (код ЄДРПОУ 43005393, місце знаходження: 04053, м. Київ, Львівська площа, 8) за участю третьої особи Ренійської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (код ЄДРПОУ 38728465, місце проживання: 68802, Одеська область, м. Рені, вул.. Дунайська, 188) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,- задовольнити у повному обсязі.
Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДПС в Одеській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування №11103245/41607019 від 23.05.2024 року в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Зобов'язати Державну податкову службу України (код ЄДРПОУ 43005393, місцезнаходження: 04053, м. Київ, Львівська площа,8) зареєструвати податкову накладну №1 від 25.03.2024 року в Єдиному реєстрі податкових накладних датою її подання.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС в Одеській області (код ЄДРПОУ ВП 44069166, місцезнаходження: 65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «СП РЕМФЛОТ» (код ЄДРПОУ 41607019, місце знаходження: 65088, м. Одеса, Люстдорфська дорога, 92/94) сплачений судовий збір в розмірі 3028,00 грн (три тисячі двадцять вісім гривень 00 копійок).
Рішення суду може бути оскаржено в порядку та в строки, встановлені ст.ст. 295,297 КАС України, з урахуванням п.п.15.5 п. 15 ч. 1 Перехідних положень КАС України.
Рішення суду набирає законної сили в порядку та в строки, встановлені ст. 255 КАС України.
Суддя Л.Р. Юхтенко