Постанова від 21.02.2025 по справі 759/20851/24

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа №759/20851/24Головуючий у І інстанції: Косик Л.Г.

Провадження №33/824/1686/2025

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21лютого 2025 року суддя Київського апеляційного суду Мосьондз І.А., розглянувши справу про адміністративне правопорушення за апеляційною скаргою захисника Шимка А.О. в інтересах ОСОБА_1 на постанову Святошинськогорайонного суду міста Києва від 27січня 2025 року,

ВСТАНОВИВ:

Постановою судді Святошинськогорайонного суду міста Києва від 27січня 2025 року ОСОБА_1 винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.126 КУпАП: на підставі п.7 ст.247 КУпАПпровадження у справі закрито у зв'язку з закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Не погоджуючись з даним рішенням судді,захисник Шимко А.О.засобами поштового зв'язку через суд першої інстанції 07.025.2025 року подав апеляційну скаргу, в якій просить оскаржувану постанову судді скасувати, матеріали справи про адміністративне правопорушення направити до Управління патрульної поліції міста Києві ДПП для розгляду за належністю.

Згідно вимог ст.294 КУпАП постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до апеляційного суду протягом 10 діб з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, подана після закінчення цього строку, повертається апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляла клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.

Відповідно до інформації з трекінгу поштових відправлень «Укрпошта», апеляційну скаргу захисник Шимко А.О. подав через поштову установу 07.02.2025, тобто поза межами строку на апеляційне оскарження, який спливав 06.02.2025 року.

Таким чином, апеляційна скарга подана захисником Шимком А.О. по закінченню встановленого законом строку на апеляційне оскарження, за відсутності клопотання про його поновлення.

За таких обставин апеляційну скаргу необхідно повернути особі, яка її подала.

На підставі викладеного, керуючись ст.294 КУпАП суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу захисника Шимка А.О., подану в інтересах ОСОБА_1 на постанову Святошинського районного суду міста Києва від 27січня 2025 року, якою ОСОБА_1 визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.126 КУпАП, та провадження у справі закрито у зв'язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності, - повернути особі, яка її подала.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя І.А. Мосьондз

Попередній документ
126374235
Наступний документ
126374237
Інформація про рішення:
№ рішення: 126374236
№ справи: 759/20851/24
Дата рішення: 21.02.2025
Дата публікації: 07.04.2025
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Київський апеляційний суд
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто: рішення набрало законної сили (02.12.2024)
Дата надходження: 08.10.2024
Предмет позову: Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами
Розклад засідань:
21.10.2024 11:00 Святошинський районний суд міста Києва
11.11.2024 12:30 Святошинський районний суд міста Києва
03.12.2024 12:30 Святошинський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОСИК ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА
суддя-доповідач:
КОСИК ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА
адвокат:
Шимко Андрій Олександрович
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Федоров Олександр Едуардович