Справа № 483/352/25
Провадження № 3/483/160/2025
04 квітня 2025 року м. Очаків
Суддя Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області Шевиріна Т. Д.,
за участю секретаря - Шилінскас О.В.,
прокурора - Ніконової К.А.,
захисника - Шилова В.Ю.,
розглядаючи матеріали про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 172-8 КУпАП, -
В провадженні Очаківського міськрайонного суд Миколаївської області перебуває справа про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 172-8 КУпАП.
Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 у судове засідання не з'явився, надав клопотання про відкладення розгляд справи з підстав його непрацездатності, надав копію електронного листка.
Прокурор у судовому засіданні проти відкладення розгляду справи не заперечувала, оскільки явка особи в такій справі є обов'язковою, та на підставі частини 4 статті 277 КУпАП просила зупинити строк розгляду справи.
Розглянувши клопотання про відкладення розгляду справи, заслухавши думки учасників процесу, суд дійшов такого.
Згідно з ч. 2 ст. 7 КУпАП провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
Відповідно до ч. 2 ст. 268 КУпАП при розгляді справи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 172-8 цього Кодексу, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов'язковою.
Згідно з ч. 4 ст. 277 КУпАП, строк розгляду адміністративних справ про адміністративні корупційні правопорушення зупиняється судом у разі якщо особа, щодо якої складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення, умисно ухиляється від явки до суду або з поважних причин не може туди з'явитися (хвороба, перебування у відрядженні чи на лікуванні, у відпустці тощо).
З огляду на ту обставину, що особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, перебуває на амбулаторному лікуванні, вважаю за необхідне відкласти розгляд справи та зупинити строк розгляду справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 ..
На підставі викладеного, керуючись ч. 4 ст. 277 КУпАП,
Розгляд справи відкласти до 9 години 10 хвилин 15 квітня 2025 року.
Строк розгляду справи за обвинуваченням ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 172-8 КУпАП, - зупинити на підставі ч. 4 ст. 277 КУпАП до явки ОСОБА_1 у судове засідання.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: