01.04.2025
Справа № 331/1839/25
Провадження № 1-кс/331/619/2025
01 квітня 2025 року м. Запоріжжя
Слідчий суддя Жовтневого районного суду м. Запоріжжя ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участі слідчого ОСОБА_3 , захисника ОСОБА_4 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Запоріжжі клопотання старшого слідчого 2-го відділення слідчого відділу Управління СБ України в Запорізькій області старшого лейтенанта юстиції ОСОБА_5 , про здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні №22025080000000399 від 12.03.2025 за підозрою ОСОБА_6 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 7 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України,
Слідчий звернувся до слідчого судді з клопотанням про здійснення спеціального досудового розслідування.
В обґрунтування клопотання зазначено, що Слідчим відділом УСБУ в Запорізькій області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №22025080000000399 від 12.03.2025 за підозрою ОСОБА_6 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 7 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України.
В ході проведення досудового розслідування встановлено, що громадянка України ОСОБА_6 , приблизно з лютого 2023 року більш точна дата та час органом досудового розслідування не встановлені), перебуваючи на території смт. Чернігівка Чернігівського району Запорізької області, яка з 26.02.2022 і на час повідомлення про підозру знаходиться під тимчасовою окупацією збройних сил держави-агресора російської федерації (далі - зс рф), діючи умисно, із власних корисливих та ідеологічних мотивів, з метою підтримання окупаційної влади, встановленої збройними формуваннями держави-агресора рф, маючи проросійські погляди та критичне ставлення до діючої законної влади в Україні, усвідомлюючи протиправність своїх дій, прийняла пропозицію невстановлених осіб із числа представників окупаційної влади смт. Чернігівка Чернігівського району Запорізької області та добровільно зайняла посаду інспектора у незаконному правоохоронному органі мовою оригіналу - «пункт приема документов на гражданство рф ГУ МВД по Запорожской области (дислокация Черниговка)», який розташовується за адресою: Запорізька область, смт. Чернігівка, вул. Соборна, буд. 420-А.
Згідно з Конституцією України, Україна є суверенною і незалежною державою. Суверенітет України поширюється на всю її територію, яка в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною. Незалежність України визнано значною кількістю держав світу, у тому числі 05.12.1991 російською федерацією.
За загальновідомим фактом, в порушення норм міжнародного права, приблизно о 5 годині 00 хвилин 24 лютого 2022 року підрозділи збройних сил та інших збройних формувань рф на виконання наказів вищого військового та політичного керівництва рф щодо розв'язання агресивної війни та воєнного конфлікту проти країни, із застосуванням зброї, військової техніки та артилерії, з нанесенням ракетних та авіаційно-бомбових ударів по військовій та цивільній інфраструктурі, вторглись на територію суверенної України через державні кордони в Харківській, Херсонській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській, Запорізькій, Київській, інших областях та здійснили збройний напад на державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, військові частини, інші об'єкти, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, після чого здійснили військову окупацію частин території суверенної України, у тому числі смт. Чернігівка Бердянського району Запорізької області.
З метою відсічі військовій агресії рф 24.02.2022 Указами Президента України у зв'язку з військовою агресією рф проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України постановлено введення в Україні воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року, який неодноразово продовжено відповідними Указами Президента України, затверджених Верховною радою України, зокрема Указом Президента України від 14 січня 2025 року №26/2025 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», яким строк дії воєнного стану в Україні продовжується з 05 години 30 хвилин 8 лютого 2025 року строком на 90 діб.
Починаючи з 26.02.2022 Чернігівська селищна територіальна громада Бердянського району Запорізької області тимчасово окупована представниками збройних формувань держави-агресора російської федерації (наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України № 309 від 22.12.2022 «Про затвердження Переліку територій на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією»), що у відповідності до вимог Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 (в редакції від 07.05.2022) є незаконним і не створює для російської федерації жодних територіальних прав.
Після остаточної військової окупації частини смт. Чернігівка Чернігівського району Запорізької області, представниками збройних формувань російської федерації узурповано всі владні повноваження на тимчасово окупованій території громади шляхом збройного захоплення адміністративних будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, встановлення інституту військових комендатур, запровадження тотального контролю та жорсткого управління у всіх сферах життєдіяльності громади.
Продовжуючи встановлення тотального контролю та розповсюджуючи свою владу на захоплених військових шляхом територіях Запорізької області, представники збройних формувань рф, діючи за підтримки місцевих колаборантів, окупаційної адміністрації та інших лояльних до держави-агресора верств місцевого населення, створили на тимчасово окупованій території Запорізької області, не передбачений чинним законодавством України, незаконний правоохоронний орган - Головне управління МВД в Запорізькій області (мовою оригіналу - Главное управление МВД в Запорожской области) та його структурні підрозділи, зокрема «ГУ МВД по Запорожской области (дислокация Черниговка)», у структурі якого створено мовою оригіналу - «пункт приема документов на гражданство рф», з метою здійснення незаконного поширення паспортів держави агресора рф, та примусової паспортизації місцевого населення смт. Чернігівка Чернігівського району Запорізької області, яке розташовується за адресою: Запорізька область, смт. Чернігівка, вул. Соборна, буд. 420-А.
Відповідно до ст. 45 Положення про закони та звичаї війни на суходолі до 4 Конвенції про закони та звичаї війни 1907 року, заборонено примушувати жителів окупованих територій присягати на вірність державі-супротивнику, що є похідним результатом після примусового отримання паспорта громадянина рф та відповідно набуття громадянства рф.
Так, громадянка України ОСОБА_6 , будучи проросійськи налаштованою особою, маючи різко негативне відношення до діючої законної влади України, перебуваючи на тимчасово окупованій території смт. Чернігівка Чернігівського району Запорізької області приблизно у лютому 2023 року (більш точна дата та час органом досудового розслідування не встановлена), прийняла пропозицію від невстановлених представників окупаційної адміністрації держави-агресора російської федерації та добровільно зайняла посаду інспектора у незаконному правоохоронному органі мовою оригіналу - «пункт приема документов на гражданство рф ГУ МВД по Запорожской области (дислокация Черниговка)».
Обіймаючи зазначену посаду ОСОБА_6 виконувала обов'язки щодо реалізації політики іноземної держави - держави агресора рф, у сфері міграції (еміграції, імміграції), у тому числі протидії незаконній міграції, громадянству, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших категорій мігрантів, фактично виконуючи повноваження Національної поліції України та Державної Міграційної служби, здійснюючи свою протиправну діяльність в інтересах окупаційної влади держави-агресора російської федерації, з метою підтримання окупаційної влади на тимчасово окупованій території смт. Чернігівка Чернігівського району Запорізької області.
Таким чином, громадянка України ОСОБА_6 шляхом підтримання, та на виконання рішення голови незаконного органу влади мовою оригіналу - «Военно-граджанская администрация Запорожской области» ОСОБА_7 № 225У від 19.08.2022 мовою оригіналу - «Указ «О документировании и регистрации граждан Украины и лиц без гражданства, в том числе и утративших свои национальные документы на територии Запорожской области», а також рішень держави-агресора російської федерації зокрема мовою оригіналу:
указ президента российской федерации от 24.04.2019 № 183 «Об определении в гуманитарных целях категорий лиц, имеющих право обратиться с заявлениями о приеме в гражданство Российской Федерации в упрощенном порядке»;
федеральный закон от 31.05.2002 № 62-Ф3 «О гражданстве российской федерации»;
положение о порядке рассмотрения вопросов гражданства российской федерации, утвержденное указом президента российской федерации от 14.11.2002 № 1325;
указ президента российской федерации от 24.04.2019 № 183 «Об определении в гуманитарных целях категорий лиц, имеющих право обратиться с заявлениями о приеме в гражданство российской федерации в упрощенном порядке»;
инструкция об организации деятельности министерства внутренних дел российской федерации и его территориальных органов при рассмотрении заявлений по вопросам гражданства российской федерации и принятии по ним решений, утвержденная приказом мвд россии от 16.09.2019 № 623;
указ президента российской федерации от 13.03.1997 № 232 «Об основном документе, удостоверяющем личность гражданина российской федерации на территории российской федерации»;
постановление правительства российской федерации от 08.07.1997 № 828 «Об утверждении положения о паспорте гражданина российской федерации, образца бланка и описания паспорта гражданина российской федерации»;
административный регламент мвд россии по предоставлению государственной услуги по выдаче и замене паспорта гражданина российской федерации, удостоверяющего личность гражданина российской федерации на территории российской федерации, утвержденного приказом мвд россии от 16.11.2020 № 773,
- вживала заходів до реалізації рішень держави агресора та впровадження незаконної політики держави-агресора, спрямованої на порушення Конституції України, законів України та міжнародних нормативно правових актів щодо паспортизації громадян України, які знаходяться на тимчасово окупованій території смт. Чернігівка Бердянського району Запорізької області, та його околицях.
Так 05.03.2025, в рамках кримінального провадження №22023080000000314, на підставі зібраних під час досудового розслідування матеріалів, слідчим слідчого відділу УСБУ в Запорізькій області за погодженням із процесуальним керівником у кримінальному провадженні - прокурором відділу Запорізької обласної прокуратури відповідно до вимог та у порядку передбаченому КПК України, повідомлено про підозру: ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженку м. Пологи Пологівського району Запорізької області, зареєстровану за адресою: АДРЕСА_1 , громадянку України, українку, заміжню, яка не є особою, щодо якої здійснюється особливий порядок кримінального провадження, передбачений ст. 480 КПК України, раніше не судиму, про те, що вона обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 7 ст. 111-1 КК України - добровільне зайняття громадянином України посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території та ч. 1 ст. 111-2 КК України - умисні дії, спрямовані на допомогу державі-агресору (пособництво) та окупаційній адміністрації держави-агресора, шляхом реалізації чи підтримки рішень та дій держави-агресора та окупаційної адміністрації держави-агресора, вчинені громадянином України.
Відповідно до вимог ч.3 ст.111, ч.8 ст.135 та ч.1 ст.278 КПК України, 05.03.2025 на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора та у засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження (газета Урядовий кур'єр) опубліковано відомості відносно повідомлення громадянці України ОСОБА_6 про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України. Крім того, у засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора опубліковано інформацію про виклик громадянки України ОСОБА_6 до органу досудового розслідування для отримання письмового повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України. Однак у визначені повістками час громадянка України ОСОБА_6 до органу досудового розслідування не з'явилась, про поважні причини своєї не явки не повідомила.
12.03.2025 матеріали досудового розслідування за фактом вчинення
ОСОБА_6 кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України виділено в окреме кримінальне провадження під №22025080000000399.
12.03.2025 в межах здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні №22025080000000399 від 12.03.2025 підозрювану ОСОБА_6 оголошено у державний, міждержавний та міжнародний розшук, проведення якого доручено здійснювати оперативним співробітникам 1 відділа ГВ КІБ ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.
Відповідно до матеріалів досудового розслідування, громадянка України
ОСОБА_6 у період з 24.02.2022 і по теперішній час перебуває на тимчасово окупованій території України, а саме у смт. Чернігівка Бердянського району Запорізької області.
Обґрунтованість підозри ОСОБА_6 у вчиненні інкримінованого їй кримінального правопорушення, підтверджується зібраними з дотриманням вимог КПК України доказами, а саме:
Протоколами допитів свідків:
- ОСОБА_8 від 08.05.2023, яка повідомила відомі їй обставини вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України;
- ОСОБА_9 від 12.01.2024, яка повідомила відомі їй обставини вчинення ОСОБА_6 кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України;
- ОСОБА_10 від 04.01.2024, який повідомив відомі йому обставини вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України;
- ОСОБА_11 від 15.01.2024, який повідомив відомі йому обставини вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України;
- ОСОБА_12 від 30.10.2023, яка повідомила відомі їй обставини вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України;
- ОСОБА_13 від 30.10.2023, який повідомив відомі йому обставини вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України;
- ОСОБА_14 від 02.02.2024, яка повідомила відомі їй обставини вчинення ОСОБА_6 кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України;
- ОСОБА_15 від 15.02.2024, яка повідомила відомі їй обставини вчинення ОСОБА_6 кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України;
- ОСОБА_16 від 19.02.2024, який повідомив відомі йому обставини вчинення ОСОБА_6 кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України;
- ОСОБА_17 від 19.02.2024, яка повідомила відомі їй обставини вчинення
ОСОБА_6 кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України;
- ОСОБА_18 від 20.02.2024, яка повідомила відомі їй обставини вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України;
- ОСОБА_19 від 20.02.2024, який повідомив відомі йому обставини вчинення ОСОБА_6 кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України;
Протоколами пред'явлення особи для впізнання за фотознімками, проведеними разом із свідками:
- ОСОБА_9 на якому свідок впізнала ОСОБА_6 , як особу, яка займає посаду в незаконному органі влади створеному на тимчасово окупованій території смт. Чернігівка Бердянського району Запорізької області;
- ОСОБА_10 на якому свідок впізнав ОСОБА_6 , як особу, яка займає посаду в незаконному органі влади створеному на тимчасово окупованій території смт. Чернігівка Бердянського району Запорізької області;
- ОСОБА_15 на якому свідок впізнала ОСОБА_6 , як особу, яка займає посаду в незаконному органі влади створеному на тимчасово окупованій території смт. Чернігівка Бердянського району Запорізької області;
- ОСОБА_16 на якому свідок впізнав ОСОБА_6 , як особу, яка займає посаду в незаконному органі влади створеному на тимчасово окупованій території смт. Чернігівка Бердянського району Запорізької області;
- ОСОБА_17 на якому свідок впізнала ОСОБА_6 , як особу, яка займає посаду в незаконному органі влади створеному на тимчасово окупованій території смт. Чернігівка Бердянського району Запорізької області;
3. Протоколами огляду інформації розміщеної у публічному просторі зі свідками: ОСОБА_9 від 13.01.2024, ОСОБА_20 , від 31.10.2023, ОСОБА_19 від 21.02.2024, під час огляду якої вони опізнали ОСОБА_6 , яка знаходилась на робочому місці та проводила незаконну діяльність щодо паспортизації населення тимчасово окупованої смт. Чернігівка Бердянського району Запорізької області.
4. Протоколами огляду інформації, розміщеної у публічному просторі.
5. Іншими матеріалами кримінального провадження, зібраними в ході досудового розслідування.
На даний час підозрювана ОСОБА_6 згідно отриманої інформації переховується від органів слідства та перебуває на тимчасово окупованій території смт. Чернігівка Бердянського району Запорізької області.
Тобто, притягнути ОСОБА_6 до кримінальної відповідальності у загальному порядку, передбаченому кримінально-процесуальним законодавством, не надається можливим, але при цьому наявні достатні підстави для проведення у даному кримінальному провадженні стосовно підозрюваної спеціального досудового розслідування злочинів, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України.
Згідно ч.8 ст.135 КПК України повістка про виклик особи, стосовно якої існують достатні підстави вважати, що така особа виїхала та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, у випадку обґрунтованої неможливості вручення їй такої повістки згідно з частинами першою, другою, четвертою - сьомою цієї статті, публікується в засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора.
Згідно з ч. 5 ст. 139 КПК України ухилення від явки на виклик слідчого, прокурора чи судовий виклик слідчого судді, суду (неприбуття на виклик без поважної причини більш як два рази) підозрюваним та оголошення його у міждержавний та/або міжнародний розшук є підставою для здійснення спеціального досудового розслідування чи спеціального судового провадження.
Відповідно до ч.1 ст.297-1 КПК України спеціальне досудове розслідування (in absentia) здійснюється стосовно одного чи декількох підозрюваних згідно із загальними правилами досудового розслідування, передбаченими цим Кодексом, з урахуванням положень цієї глави.
Згідно з положеннями ч. 2 ст.297-1 КПК України спеціальне досудове розслідування здійснюється на підставі ухвали слідчого судді у кримінальному провадженні щодо злочинів, передбачених статтями, у тому числі 111-1 Кримінального кодексу України, стосовно підозрюваного, крім неповнолітнього, який переховується від органів слідства та суду на тимчасово окупованій території України, на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, з метою ухилення від кримінальної відповідальності та/або оголошений у міжнародний розшук.
В той же час відповідно до ч. 3 ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» ухилення від явки на виклик слідчого (неприбуття на виклик без поважної причини більш як два рази) підозрюваним, який перебуває на тимчасово окупованій території України, та оголошення його у розшук є підставою для здійснення спеціального досудового розслідування чи спеціального судового провадження в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України, з особливостями, встановленими цим Законом. Вимога про оголошення у міждержавний або міжнародний розшук не поширюється на випадки, якщо вирішується питання про застосування стосовно цих осіб спеціального кримінального провадження.
Досудове розслідування у кримінальному провадженню проводиться слідчим відділом УСБУ в Запорізькій області, що розташований в м. Запоріжжя по вул. Олександрівська, буд. 62, у межах територіальної юрисдикції Жовтневого районного суду м. Запоріжжя.
В судовому засіданні слідчий клопотання підтримав, просив його задовольнити.
Захисник підозрюваного проти задоволення клопотання заперечував.
Вислухавши пояснення слідчого та захисника, дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя дійшов наступних висновків.
Слідчим відділом УСБУ в Запорізькій області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №22025080000000399 від 12.03.2025 за підозрою ОСОБА_6 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 7 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України.
Слідчим слідчого відділу УСБУ в Запорізькій області обґрунтовано повідомлено про підозру громадянці України ОСОБА_6 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 7 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України.
Підозрювану оголошено у розшук.
На даний час підозрювана згідно отриманої інформації переховується від органів слідства та суду, розшук триває.
Згідно ч. 8 ст. 135 КПК України повістка про виклик особи, стосовно якої існують достатні підстави вважати, що така особа виїхала та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, території держави, визнаною Верховною Радою України державою-агресором, у випадку обґрунтованої неможливості вручення їй такої повістки згідно з частинами першою, другою, четвертою - сьомою цієї статті, публікується в засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора.
Згідно з ч. 5 ст. 139 КПК України ухилення від явки на виклик слідчого, прокурора чи судовий виклик слідчого судді, суду (неприбуття на виклик без поважної причини більш як два рази) підозрюваною та оголошення його у міждержавний та/або міжнародний розшук є підставою для здійснення спеціального досудового розслідування чи спеціального судового провадження.
Відповідно до ч. 1 ст. 297-1 КПК України спеціальне досудове розслідування (in absentia) здійснюється стосовно одного чи декількох підозрюваних згідно із загальними правилами досудового розслідування, передбаченими цим Кодексом, з урахуванням положень глави «Особливості спеціального досудового розслідування кримінальних правопорушень».
Згідно з положеннями ч. 2 ст. 297-1 КПК України спеціальне досудове розслідування здійснюється на підставі ухвали слідчого судді у кримінальному провадженні щодо злочинів, передбачених зокрема статтею ч.2 ст. 28 ч. 1 ст.ст. 438 , 441 КК України, стосовно підозрюваного, крім неповнолітнього, який переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності та оголошений у міждержавний та/або міжнародний розшук.
Водночас до ч. 1 ст. 42 КПК України, підозрюваним є особа, якій у порядку, передбаченому статтями 276-279 цього Кодексу, повідомлено про підозру, особа, яка затримана за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, або особа, щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено їй внаслідок не встановлення місцезнаходження особи, проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень.
У відповідності до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України № 309 від 22.12.2022 «Про затвердження Переліку територій на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією», Бердянський район, Запорізької області, внесений до вказаного переліку територіальних громад, розташованих в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) та на час повідомлення про підозру перебуває у ньому.
Відповідно до ч. 7 ст. 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» тимчасово окупована російською федерацією територія України (тимчасово окупована територія) - це частини території України, в межах яких збройні формування російської федерації та окупаційна адміністрація російської федерації встановили та здійснюють фактичний контроль або в межах яких збройні формування російської федерації встановили та здійснюють загальний контроль з метою встановлення окупаційної адміністрації Російської Федерації.
Під час досудового розслідування встановлено, що підозрювана ухиляється від явки на виклик слідчого (не прибула на виклик без поважної причини більше ніж два рази), оголошена у розшук.
Враховуючи вищевикладене, слідчий суддя вважає, що клопотання слідчого є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
На підставі викладеного та керуючись ст. 297-1 КПК України, ч. 3 ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», слідчий суддя, -
Клопотання задовольнити .
Надати дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні №22025080000000399 від 12.03.2025 року відносно підозрюваної ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Пологи, Пологівського району, Запорізької області, громадянки України, українки, яка зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , яка підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.7 ст.111-1, ч.1 ст.111-2 КК України.
Зобов'язати прокурора у кримінальному провадженні внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про здійснення спеціального досудового розслідування.
Ухвала підлягає негайному виконанню з моменту її проголошення та не може бути оскаржена.
Слідчий суддя: ОСОБА_1