Ухвала від 27.03.2025 по справі 910/75/25

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

27.03.2025Справа № 910/75/25

За первісним позовом Приватного акціонерного товариства «Сентравіс Продакшн Юкрейн»

до Товариства з обмеженою відповідальністю «ТСФ»

про розірвання договору та стягнення 4 101 543,01 грн

у справі № 910/75/25

за зустрічним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ТСФ"

до Приватного акціонерного товариства "Сентравіс Продакшн

Юкрейн"

про стягнення 3 901 571,35 грн

Суддя Удалова О.Г.

Секретар судового засідання Літовка М.В.

За участю представників учасників справи:

від позивача за первісним позовом (відповідача за зустрічним) Співак Н.М.

від відповідача за первісним позовом (позивача за зустрічним) Гурез І.О.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Приватне акціонерне товариство «Сентравіс Продакшн Юкрейн» (далі - позивач) звернувся до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «ТСФ» (далі - відповідач) про розірвання договору підряду № 4600013910 від 25.10.2021 та стягнення 4 101 543,01 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що відповідач (підрядником) не виконує взяті на себе згідно з умовами договору зобов'язання, у зв'язку з чим такий договір підлягає розірванню, а грошові кошти, сплачені, за твердженням позивача, як аванс, підлягають поверненню позивачу.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 21.01.2025 вищевказану позовну заяву було прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі в порядку загального позовного провадження. Підготовче засідання призначено на 20.02.2025.

05.02.2025 від Товариства з обмеженою відповідальністю "ТСФ" надійшов відзив на позов.

11.02.2025 від Товариства з обмеженою відповідальністю "ТСФ" через підсистему «Електронний суд» надійшла зустрічна позовна заява (сформована в системі 10.02.2025) до Приватного акціонерного товариства "Сентравіс Продакшн Юкрейн" про стягнення коштів у розмірі 3 901 571,35 грн пені.

Ухвалою суду від 17.02.2025 зустрічну позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "ТСФ" залишено без руху. Встановлено Товариству з обмеженою відповідальністю "ТСФ" строк на усунення недоліків зустрічної позовної заяви.

20.02.2025 від Товариства з обмеженою відповідальністю "ТСФ" надійшла заява про усунення недоліків.

20.02.2025 від позивача за первісним позовом надійшла відповідь на відзив.

Ухвалою суду від 20.02.2025 прийняти до спільного розгляду з первісним позовом у справі № 910/75/25 зустрічний позов. Зустрічні позовні вимоги об'єднано в одне провадження з первісним позовом по справі № 910/75/25. Підготовче засідання відкладено на 10.03.2025.

24.03.2025 від позивача за первісним позовом надійшла відповідь на відзив.

26.02.2025 від відповідача за первісним позовом надійшли заперечення на відповідь на відзив.

10.03.2025 від позивача за первісним позовом надійшов відзив на зустрічну позовну заяву.

10.03.2025 суд оголосив перерву у підготовчому засіданні до 27.03.2025.

11.03.2025 від відповідача за первісним позовом надійшов відзив на зустрічну позовну заяву.

17.03.2025 від відповідача за первісним позовом надійшла відповідь на відзив.

27.03.2025 від позивача за первісним позовом надійшло заперечення на відповідь на відзив на зустрічну позовну заяву.

У підготовчому засіданні 27.03.2025 учасники справи зазначили, що вважають виконаними завдання підготовчого провадження, у зв'язку з чим не заперечували проти закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Суд вважає, що підготовче провадження у даній справі підлягає закриттю, а справа - призначенню до судового розгляду по суті з огляду на наступне.

Відповідно до ч. 2 ст. 177 Господарського процесуального кодексу України, підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.

Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 185 Господарського процесуального кодексу України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Враховуючи, що судом здійснено усі необхідні та достатні дії для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті, зокрема, учасникам справи надано достатньо часу для реалізації ними їх процесуальних прав, суд дійшов висновку про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Керуючись ст.ст. 177, 185, 232-234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.

2. Призначити судове засідання з розгляду справи по суті на 14.04.25 о 14:15 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал № 20.

3. Роз'яснити учасникам судового процесу їх право, у порядку статті 197 ГПК України брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасникам справи необхідно не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання подати до суду клопотання (засобами поштового зв'язку, на електронну пошту суду (підписану, за наявності, електронним підписом) або до скриньки для кореспонденції, встановленої у приміщенні канцелярії суду) про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із зазначенням його облікового запису (логіну).

4. Викликати представників учасників справи в судове засідання.

5. Запропонувати учасникам справи надати суду актуальні адреси електронної пошти з письмовим підтвердженням про можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді за вказаними електронним адресами та наданням письмової згоди про надсилання суду підтвердження про отримання процесуальних документів.

6. Запропонувати учасникам справи надати суду номери засобів телефонного зв'язку з метою отримання від суду інформації про розгляд справи.

7. Повідомити учасників справи, що відповідно до ч. 6 ст. 6 Господарського процесуального кодексу України адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов'язковому порядку. Інші особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в добровільному порядку.

Повний текст ухвали складено та підписано 31.03.2025. Ухвала оскарженню не підлягає.

Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://ki.arbitr.gov.ua та за номерами телефонів: +38 050-677-16-38 або + 38 044-334-79-96.

Суддя О.Г. Удалова

Попередній документ
126223027
Наступний документ
126223029
Інформація про рішення:
№ рішення: 126223028
№ справи: 910/75/25
Дата рішення: 27.03.2025
Дата публікації: 02.04.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах щодо оскарження актів (рішень) суб'єктів господарювання та їхніх органів, посадових та службових осіб у сфері організації та здійснення; підряду, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (23.10.2025)
Дата надходження: 21.07.2025
Предмет позову: розірвання договору та стягнення 4 101 543,01 грн
Розклад засідань:
20.02.2025 16:45 Господарський суд міста Києва
10.03.2025 16:40 Господарський суд міста Києва
24.04.2025 15:30 Господарський суд міста Києва
15.05.2025 14:45 Господарський суд міста Києва
29.05.2025 14:10 Господарський суд міста Києва
17.06.2025 14:00 Господарський суд міста Києва
26.06.2025 16:50 Господарський суд міста Києва
23.10.2025 13:45 Північний апеляційний господарський суд
27.11.2025 14:40 Північний апеляційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОРОБЕНКО Г П
суддя-доповідач:
КОРОБЕНКО Г П
УДАЛОВА О Г
УДАЛОВА О Г
відповідач (боржник):
Приватне акціонерне товариство "СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТСФ"
відповідач зустрічного позову:
Приватне акціонерне товариство "Сентравіс Продакшн Юкрейн"
заявник апеляційної інстанції:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТСФ"
заявник зустрічного позову:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТСФ"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТСФ"
позивач (заявник):
Приватне акціонерне товариство "Сентравіс Продакшн Юкрейн"
Приватне акціонерне товариство "СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТСФ"
представник позивача:
Гурез Іванна Олександрівна
Співак Надія Максетівна
суддя-учасник колегії:
БУРАВЛЬОВ С І
КРАВЧУК Г А