Рішення від 27.03.2025 по справі 420/3309/25

Справа № 420/3309/25

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 березня 2025 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Білостоцького О.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження, визначеного ч. 5 ст. 262 КАС України, адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, в якому позивач просить суд:

- визнати протиправними дії Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України щодо встановлення в підготовленій та направленій на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду 27.09.2024 року у справі №420/22847/24 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області довідці про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2023 року №9/3-3178 від 22.10.2024 року для перерахунку пенсії ОСОБА_1 , надбавки за вислугу років у розмірі 2 952,00 грн., надбавки за особливості проходження служби у розмірі 4 232,84 грн., щомісячної премії у розмірі 5 548,86 грн.;

- зобов'язати Департамент з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області нову довідку про розмір грошового забезпечення на ОСОБА_1 , станом на 01.01.2023 року, із зазначенням посадового окладу, окладу за військовим званням у розмірах визначених у довідці №9/3-3178 від 22.10.2024 року та з зазначенням надбавки за вислугу років у розмірі 4 491,00 грн., надбавки за особливості проходження служби у розмірі 6 439,60 грн., щомісячної премії у розмірі 8 440,22 грн., для здійснення перерахунку пенсії з 01.02.2023 року.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27.09.2024 року по справі №420/22847/24, ІНФОРМАЦІЯ_1 виготовив довідку №9/3-3178 від 22.10.2024 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 року для здійснення перерахунку його пенсії.

Однак, у вищевказаній довідці було безпідставно зменшено у грошовому виразі розмір надбавки за вислугу років, надбавки за особливості проходження служби та премії.

Не погоджуючись із такими діями відповідача та вважаючи їх протиправними, позивач звернувся до суду за захистом своїх прав та законних інтересів.

Ухвалою суду у справі №420/3309/25 було відкрито спрощене позовне провадження без виклику сторін за наявними у справі матеріалами в порядку ч.5 ст.262 КАС України. Відповідачу запропоновано в 15-денний строк з дня отримання ухвали надати відзив на адміністративний позов. Також зазначеною ухвалою суду до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача було залучено - Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області.

Департаментом з питань виконання кримінальних покарань адміністративний позов позивача з додатками, а також ухвалу суду про відкриття провадження у справі, було отримано 11.02.2025 року, що підтверджується матеріалами адміністративної справи.

У визначений КАС України п'ятнадцятиденний строк відзив на адміністративний позов відповідачем наданий не був, будь-яких клопотань щодо продовження строку для подання відзиву не заявлено, будь-яких пояснень щодо неможливості надання відзиву у строк, встановлений судом, не надано.

При цьому, в ухвалі про відкриття провадження у справі відповідачу було роз'яснено, що неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову, а також про можливість вирішення судом справи за наявними матеріалами відповідно до положень ч. 6 ст. 162 КАС України.

Відповідно до статті 64 Конституції України, навіть в умовах воєнного та надзвичайного стану не може обмежуватися право особи на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Пояснень від третьої особи по суті спірних правовідносин до суду не надходило.

Згідно частини 2 ст. 262 КАС України розгляд справи по суті за правилами спрощеного позовного провадження починається з відкриття першого судового засідання. Якщо судове засідання не проводиться, розгляд справи по суті розпочинається через тридцять днів, а у випадках, визначених статтею 263 цього Кодексу, - через п'ятнадцять днів з дня відкриття провадження у справі.

Судом під час розгляду справи встановлено наступне.

ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Одеській області та отримує пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

На виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27.09.2024 року по справі №420/22847/24 Департамент з питань виконання кримінальних покарань виготовив довідку №9/3-3178 від 22.10.2024 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 року для здійснення перерахунку його пенсії.

Розмір складових грошового забезпечення згідно вищевказаної довідки складає:

посадовий оклад - 7 940,00 грн.;

оклад за військовим званням - 2 040,00 грн.;

надбавка за вислугу років (45%) - 2 952,00 грн.;

надбавка за особливості проходження служби (44,5%) - 4 232,84 грн.;

премія (106,3%) - 5 548,86 грн.

Всього: 22 713,70 грн.

Разом з тим, позивач зазначає, що розмір складових грошового забезпечення у довідці №9/3-3178 від 22.10.2024 року розрахований невірно, а саме:

надбавка за вислугу років (45%) має становити 4 491,00 грн. ((7 940,00 грн. + 2 040,00 грн.) * 45%);

надбавка за особливості проходження служби (44,5%) має становити 6 439,60 грн. ((7 940,00 грн. + 2 040,00 грн. + 4 491,00 грн.) * 44,5%);

премія (106,3%) має становити 8 440,22 грн. (7 940,00 грн. * 106,3%).

Вважаючи протиправними дії відповідача щодо невірного розрахунку складових його грошового забезпечення в оновленій довідці, позивач звернувся до суду з адміністративним позовом.

Відповідно до вимог ч.1 ст.2 КАС України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Відповідно до ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Дослідивши адміністративний позов та інші письмові докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх всебічному, повному і об'єктивному дослідженні, проаналізувавши положення чинного законодавства, що регулює спірні правовідносини, та судову практику, суд доходить висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно з частиною 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ст. 55 Конституції України права і свободи людини і громадянина захищаються судом, кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» від 25.03.1992 року №2232-XII військова служба є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров'я і віком громадян України (за винятком випадків, визначених законом), іноземців та осіб без громадянства, пов'язаній із обороною України, її незалежності та територіальної цілісності. Час проходження військової служби зараховується громадянам України до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

Статтею 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» №2011-XII (далі - Закон №2011-XII) визначено, що держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.

Згідно із частиною другою статті 9 Закону №2011-ХІІ до складу грошового забезпечення входять: посадовий оклад, оклад за військовим званням; щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія); одноразові додаткові види грошового забезпечення.

Грошове забезпечення визначається залежно від посади, військового звання, тривалості, інтенсивності та умов військової служби, кваліфікації, наукового ступеня і вченого звання військовослужбовця. Грошове забезпечення підлягає індексації відповідно до закону (частина третя статті 9 Закону №2011-ХІІ).

Згідно із ст. 43 ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 року №2262-ХІІ пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до частин першої, другої, четвертої статті 63 Закону №2262-ХІІ перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв'язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.

Якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії, то пенсія перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців з дня подання додаткових документів і не раніше, ніж з дня введення в дію цього Закону.

Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим зі служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Згідно з частинами першою, другою статті 51 Закону №2262-XII перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців.

Перерахунок пенсій у зв'язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів ПФУ та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.

Механізм проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону №2262-XII, визначений Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженим постановою Кабінету Міністрів України

від 13 лютого 2008 року №45 (далі Порядок №45), згідно із пунктом 1 якого пенсії, призначені відповідно до Закону №2262-ХІІ, у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

Аналіз наведених вище норм права в системному взаємозв'язку вказує, що підставою для проведення перерахунку пенсії особам, які отримують пенсію за нормами Закону №2262-ХІІ, є зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, або введення для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, проведені на підставі рішення Кабінету Міністрів України, оскільки саме цьому органу законодавчо надано право на встановлення умов та порядку перерахунку пенсій, а також розмірів грошового забезпечення для такого перерахунку. Перерахунок пенсії здійснюється головними управліннями Пенсійного фонду після надходження від уповноваженого органу відповідної довідки та виключно з урахуванням тих складових грошового забезпечення, які вказані у такій довідці.

Судом встановлено, що 01 березня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» від 30 серпня 2017 року №704 (далі - Постанова №704), якою було затверджено тарифну сітку розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу.

Пунктом 2 постанови №704 встановлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Пунктом 5 Постанови №704 надано право керівникам державних органів у межах асигнувань, що виділяються на їх утримання, установлювати надбавку за особливості проходження служби військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби) та особам рядового і начальницького складу в розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років, та здійснювати преміювання військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби у межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду грошового забезпечення, відповідно.

Наказом Міністерства юстиції України від 28.03.2018 року №925/5 було затверджено Порядок виплати грошового забезпечення та компенсаційних виплат особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України (далі - Порядок №925/5).

За п.1 підрозділу 4 розділу ІІ Порядку №925/5 особам рядового і начальницького складу (крім курсантів навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби України, зарахованих на навчання з числа цивільних осіб) виплачується надбавка за вислугу років у розмірах, визначених додатком 16 до Постанови № 704, із дня виникнення права на її отримання.

Згідно Додатку №16 до Постанови №704 розмір надбавки за вислугу років визначається у відсотках посадового окладу з урахуванням окладу за військовим (спеціальним) званням, зокрема, при вислузі років від 20 до 25 років розмір надбавки складає 45%.

Відповідно до п.1 підрозділу 5 розділу ІІ Порядку №925/5 особам рядового і начальницького складу за рішенням керівника органу чи установи в межах кошторисних призначень встановлюється надбавка за особливості проходження служби у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років.

Згідно п.п.1-2 підрозділу 13 розділу ІІ Порядку №925/5 керівники органів і установ мають право преміювати осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого внеску в загальні результати служби.

Преміювання осіб рядового і начальницького складу здійснюється згідно з положенням про преміювання, що затверджується в кожному органі та установі, в межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менше ніж 10 відсотків посадових окладів та економії фонду грошового забезпечення з урахуванням фактичних обсягів фінансування, затверджених для бюджетних установ у кошторисах, а також фінансових можливостей підприємств установ виконання покарань.

Аналізуючи вищезазначене суд приходить до висновку, що розміри надбавок та премії у грошовому виразі визначаються наступним шляхом: надбавка за вислугу років у відсотках від посадового окладу та окладу за військовим (спеціальним) званням; надбавка за особливості проходження служби у відсотках від суми посадового окладу, окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років; премія у відсотках від посадового окладу.

Як було встановлено судом раніше, на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27.09.2024 року по справі №420/22847/24 Департамент з питань виконання кримінальних покарань виготовив довідку №9/3-3178 від 22.10.2024 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 року для здійснення перерахунку його пенсії.

Розмір складових грошового забезпечення згідно вищевказаної довідки складає:

посадовий оклад - 7 940,00 грн.;

оклад за військовим званням - 2 040,00 грн.;

надбавка за вислугу років (45%) - 2 952,00 грн.;

надбавка за особливості проходження служби (44,5%) - 4 232,84 грн.;

премія (106,3%) - 5 548,86 грн.

Всього: 22 713,70 грн.

Разом з тим, враховуючи вищевказані нормативні приписи, з довідки №9/3-3178 від 22.10.2024 року, виданої Департаментом з питань виконання кримінальних покарань, вбачається числове зменшення розміру надбавок та премії, а саме:

надбавка за вислугу років (45%) має становити 4 491,00 грн. ((7 940,00 грн. + 2 040,00 грн.) * 45%), замість 2 952,00 грн.;

надбавка за особливості проходження служби (44,5%) має становити 6 439,60 грн. ((7 940,00 грн. + 2 040,00 грн. + 4 491,00 грн.) * 44,5%, замість 4 232,84 грн.;

премія (106,3%) має становити 8 440,22 грн. (7 940,00 грн. * 106,3%), замість 5 548,86 грн.

Суд також враховує, що за час розгляду даної справи відповідач не надав обґрунтувань щодо підстав зменшення числових показників надбавок та премії, зазначених у довідці №9/3-3178 від 22.10.2024 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 року, виданої Департаментом з питань виконання кримінальних покарань.

Враховуючи вищенаведене, суд доходить висновку, що зазначені відповідачем числові відомості у вищевказаній довідці про розмір грошового забезпечення позивача не розраховані відповідно до приписів Постанови №704 та Порядку №925/5, а тому дії Департаменту з питань виконання кримінальних покарань щодо зменшення у грошовому виразі вказаних в довідці №9/3-3178 від 22.10.2024 року про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 року розмірів надбавка за вислугу років, надбавки за особливості проходження служби та премії є протиправними.

Для відновлення прав та інтересів позивача суд вважає за необхідне зобов'язати Департамент з питань виконання кримінальних покарань оформити і надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області нову довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 року, відповідно до вимог положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», Порядку виплати грошового забезпечення та компенсаційних виплат особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 28.03.2018 року №925/5, із зазначенням відомостей про розміри надбавки за вислугу років, обчисленої виходячи з відсотку від розмірів посадового окладу та окладу за військовим (спеціальним) званням; надбавки за особливості проходження служби, обчисленої виходячи з відсотку від розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років; та премії у відсотках від посадового окладу, вказаних в довідці №9/3-3178 від 22.10.2024 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 року.

Щодо розподілу судових витрат, суд зазначає, наступне.

Відповідно до ч.1 ст.139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Позивачем за подання позовної заяви було сплачено судовий збір у розмірі 968,96 грн., що підтверджується матеріалами справи.

Враховуючи наявність підстав для задоволення позовних вимог позивача, суд вважає необхідним стягнути на користь позивача суму сплаченого судового збору у розмірі 968,96 грн. з Департаменту з питань виконання кримінальних покарань за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень.

Згідно зі ст. 242 КАС України рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи. Судове рішення має відповідати завданню адміністративного судочинства, визначеному цим Кодексом.

Керуючись вимогами ст.ст. 2, 6-11, 12, 77, 90, 241-246, 255, 257, 258, 262, 291, 293, 295 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ :

Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Департаменту з питань виконання кримінальних покарань (04050, м.Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області (65012, м. Одеса, вул. Канатна, 83) про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити.

Визнати протиправними дії Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, які виразились у зменшенні у грошовому виразі, вказаних в довідці №9/3-3178 від 22.10.2024 року про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 року, розмірів надбавки за вислугу років, надбавки за особливості проходження служби та премії.

Зобов'язати Департамент з питань виконання кримінальних покарань оформити і надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області нову довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 року, відповідно до вимог положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», Порядку виплати грошового забезпечення та компенсаційних виплат особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 28.03.2018 року №925/5, із зазначенням відомостей про розміри надбавки за вислугу років, обчисленої виходячи з відсотку від розмірів посадового окладу та окладу за військовим (спеціальним) званням; надбавки за особливості проходження служби, обчисленої виходячи з відсотку від розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років; та премії у відсотках від посадового окладу, вказаних в довідці №9/3-3178 від 22.10.2024 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 року.

Стягнути з Департаменту з питань виконання кримінальних покарань за рахунок його бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 суму сплаченого позивачем судового збору за подання адміністративного позову у розмірі 968,96 грн.

Рішення суду може бути оскаржене до П'ятого апеляційного адміністративного суду в порядку та строки, встановлені статтями 293, 295 та пп.15.5 п.15 ч.1 розділу VII «Перехідні положення» КАС України.

Рішення суду набирає законної сили в порядку та строки, встановлені ст. 255 КАС України.

Суддя О.В. Білостоцький