Справа № 444/610/25
Провадження № 2-н/444/61/2025
про відмову у видачі судового наказу
17 березня 2025 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Олещук М. М., розглянувши заяву ОСОБА_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , боржник - ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 , про видачу судового наказу про стягнення аліментів на неповнолітню дитину ,-
Заявник ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з боржника ОСОБА_2 , аліментів на неповнолітню дитину, а саме доньку ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Зі змісту заяви про видачу судового наказу встановлено, що заявник просить стягнути з ОСОБА_2 , аліменти на неповнолітню дитину, а саме доньку ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , в розмірі 1/4 заробітку (доходу) платника аліментів щомісячно, але не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, починаючи з дня пред'явлення заяви і до досягнення дитиною повноліття.
Водночас, відповідно до рішення Жовківського районного суду Львіської області від 18.10.2011 року стягнуто з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , уродженця та жителя АДРЕСА_3 , військовослужбовця, на користь ОСОБА_4 аліменти на утримання ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_2 в розмірі 1/3 частини заробітку на дитину, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 23.06.2011 року і до досягнення дітьми повноліття. Стягнуто з ОСОБА_1 держмито в сумі 51 грн. /п'ятдесят одна/ грн. 00 коп. та інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 120 грн. в дохід держави.
Згідно з вимогами пункту 4 частини 1 статті 165 ЦПК України, суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо наявні обставини, передбачені частиною першою статті 186 цього Кодексу.
Відповідно до вимог пункту 2 частини 1 статті 186 ЦПК України, суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо є таке, що набрало законної сили, рішення чи ухвала суду про закриття провадження у справі між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав, або є судовий наказ, що набрав законної сили, за тими самими вимогами.
Ураховуючи наведене вище, суддя приходить до висновку, що у видачі судового наказу належить відмовити.
Керуючись ст. ст. 4, 19, 165, 186, 259, 260, 353 ЦПК України, суддя,-
Відмовити у видачі судового наказу у справі № 444/610/25 за заявою ОСОБА_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , боржник - ОСОБА_2 , ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 , про стягнення аліментів на неповнолітню дитину.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається безпосередньо Львівському апеляційному суду, протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Повний текст ухвали складено 17.03.2025 року.
Суддя Олещук М. М.