Ухвала від 24.03.2025 по справі 420/388/25

Справа № 420/388/25

УХВАЛА

24 березня 2025 року м. Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Завальнюк І.В., вивчивши позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , приватний будинок; РНОКПП НОМЕР_1 ,) до військової частини НОМЕР_2 ( АДРЕСА_2 ; ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) про зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до військової частини НОМЕР_4 , в якому просив суд зобов'язати командування військової частини НОМЕР_2 звільнити з військової служби ОСОБА_1 , керуючись п. 3 ч. 12 ст. 26 Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу».

Ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 13 січня 2025 року позовну заяву ОСОБА_1 до військової частини НОМЕР_4 про зобов'язання вчинити певні дії - повернуто без розгляду позивачеві.

Постановою 5ААС 25.02.2025 ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 13 січня 2025 року скасовано; адміністративну справу направлено до Одеського окружного адміністративного суду для продовження розгляду.

18.03.2024 зазначена справа надійшла до Одеського окружного адміністративного суду та передана раніше визначеному складу суду.

Позовна заява подана з додержанням вимог, викладених у статтях 160, 161 КАС України; підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні; характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі є незначної складності, у зв'язку із чим справа може бути розглянута за правилами спрощеного провадження без виклику (повідомлення) сторін.

Керуючись ст.ст. 171, 248, 257, 260, 261, 262 КАС України, суд

УХВАЛИВ :

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

Надати відповідачу строк для подання відзиву на позов - протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали, роз'яснивши право позивача подати до суду протягом п'яти днів із дня отримання відзиву на адміністративний позов відповідь на відзив, відповідача - право на подання заперечення протягом п'яти днів із дня отримання відповіді на відзив.

Клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач - разом з позовом або не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву.

Роз'яснити сторонам, що докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, що їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою: http://adm.od.court.gov.ua/sud1570/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя І.В. Завальнюк

Попередній документ
126065610
Наступний документ
126065612
Інформація про рішення:
№ рішення: 126065611
№ справи: 420/388/25
Дата рішення: 24.03.2025
Дата публікації: 26.03.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Одеський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (08.04.2025)
Дата надходження: 18.03.2025
Розклад засідань:
25.02.2025 00:00 П'ятий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЛУК'ЯНЧУК О В
суддя-доповідач:
ЗАВАЛЬНЮК І В
ЛУК'ЯНЧУК О В
суддя-учасник колегії:
БІТОВ А І
СТУПАКОВА І Г