ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33601 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
"24" березня 2025 р. Справа № 918/123/25
Суддя (суддя-доповідач у справі) Північно-західного апеляційного господарського суду Юрчук М.І. розглянувши заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Терлич" - Тарновецького Павла Ярославовича про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції під час апеляційного провадження у справі №918/123/25
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДиканькаМлин"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Терлич"
про стягнення коштів
Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 11.03.2025 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "ДиканькаМлин" на ухвалу Господарського суду Рівненської області від 24.02.2025 у справі №918/123/25 (про відмову у задоволенні заяви про забезпечення позову). Розгляд апеляційної скарги призначено на 27.03.2025 о 15:00.
21.03.2025 до апеляційного суду через систему "Електронний суд" від представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Терлич" - Тарновецького П.Я. надійшла заява про участь в судовому засіданні 27.03.2025 о 15:00 год. у справі №918/123/25 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, з використанням власних технічних засобів.
В силу приписів частин 1, 2, 3 статті 197 ГПК України, суд апеляційної інстанції, вважає за можливе задоволити вказану заяву. При цьому, суд наголошує, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (частина 5 вказаної статті).
Керуючись статтями 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Терлич" - Тарновецького Павла Ярославовича про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі №918/123/25 поза межами приміщення суду - задоволити.
2. Забезпечити представнику Тарновецькому П.Я. проведення судового засідання "27" березня 2025 р. о 15:00 год. в режимі відеоконференції у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду (33601, м. Рівне, вул. Яворницького, 59) у залі судових засідань № 3(ВКЗ).
3. Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку EASYCON, який може бути встановлений за веб-посиланням vkz.court.gov.ua. Попередити сторін про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.
4. Копія ухвали надсилається заявнику через систему "Електронний суд".
Суддя Юрчук М.І.