Ухвала від 20.03.2025 по справі 754/10562/24

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Апеляційне провадження № 22-ц/824/7695/2025

Справа № 754/10562/24

УХВАЛА

20 березня 2025 року

м. Київ

Київський апеляційний суд у складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Кашперської Т.Ц., розглянувши клопотання представника Бердичівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Бердичівському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) - Кулик Руслани Володимирівни про розгляд справи в режимі відеоконференції у справі за апеляційною скаргою Бердичівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Бердичівському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) на рішення Деснянського районного суду м. Києва від 25 вересня 2024 року у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи ОСОБА_3 , Оболонський районний у м. Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції про встановлення факту родинних відносин, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Київського апеляційного суду знаходиться дана справа.

18 березня 2025 року до Київського апеляційного суду надійшло клопотання від ОСОБА_4 про участь в судовому засіданні, яке призначене на 16 квітня 2025 року о 10 год. 45 хв. в режимі відеоконференції з Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.

Згідно з частинами 1, 2 статті 212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Враховуючи наявність у Київському апеляційному суді технічної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції, апеляційний суд вважає за необхідне клопотання ОСОБА_4 про участь в судовому засіданні, що призначене на 16 квітня 2025 року о 10 год. 45 хв., в режимі відеоконференції з Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області задовольнити.

Керуючись ст. 182, 212 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Клопотання представника Бердичівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Бердичівському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) - Кулик Руслани Володимирівни про участь в судовому засіданні, що призначене на 16 квітня 2025 року о 10 год. 45 хв., в режимі відеоконференції задовольнити.

Забезпечити участь ОСОБА_4 в судовому засіданні, що призначене на 16 квітня 2025 року о 10 год. 45 хв., в режимі відеоконференції.

Доручити Бердичівському міськрайонному суду Житомирської області забезпечити проведення судового засідання Київського апеляційного суду, яке відбудеться в приміщенні суду (м. Київ, вул. Солом'янська, 2-А) 16 квітня 2025 року о 10 год. 45 хв., в режимі відеоконференції за участі ОСОБА_4 .

Попередити заявника, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.

Копію ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції направити Бердичівському міськрайонному суду Житомирської області та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Кашперська Т.Ц.

Попередній документ
126034641
Наступний документ
126034645
Інформація про рішення:
№ рішення: 126034643
№ справи: 754/10562/24
Дата рішення: 20.03.2025
Дата публікації: 25.03.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Київський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Передано судді (04.08.2025)
Дата надходження: 04.08.2025
Предмет позову: про встановлення факту родинних віносин, зобов'язання вчинити певні дії
Розклад засідань:
17.09.2024 14:30 Деснянський районний суд міста Києва
25.09.2024 12:45 Деснянський районний суд міста Києва