21 березня 2025 року м. Житомир справа № 240/7084/25
категорія 112010203
Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Семенюк М.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії,
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить:
- визнати неправомірними дії відповідача щодо відмови ОСОБА_1 в проведенні перерахунку та виплати пенсії з 01.02.2021 на підставі довідки ІНФОРМАЦІЯ_1 від 06.01.2025 року №ХЗ74063 , виданої станом на 01.01.2021, у відповідності до вимог ст. 43 і 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб , звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 No704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців , осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб".
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
з 01.02.2021 перерахувати та виплатити пенсію ОСОБА_1 на довідки ІНФОРМАЦІЯ_1 від 06.01.2025 року №ХЗ74063, виданої станом на 01.01.2021 , у відповідності до вимог ст . 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ « Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та положень постанови Кабінету Міністрів України 30.08.2017 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб", з урахуванням раніше виплачених сум,
з підстав відмови Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області листом здійснити на підставі вказаної довідки перерахунок пенсії позивачу за його заявою.
Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України немає.
Згідно п. 2 ч. 1 ст. 263 Кодексу адміністративного судочинства України справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.
На підставі викладеного, керуючись статтями 171, 243, 248 КАС України,
ухвалив:
Прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (вул. Ольжича, 7,м. Житомир,Житомирський р-н, Житомирська обл.,10003) про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії та відкрити провадження у справі.
Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.
Повідомити відповідача про наявні у суді матеріалів, які підлягають врученню суб'єкту владних повноважень як стороні у справі, та про можливість їх отримання лише безпосередньо у суді за адресою: м. Житомир, вул. Лятошинського, 5.
Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позов - п'ятнадцять днів з дня вручення відповідачу ухвали про відкриття провадження у справі.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається в мережі Інтернет за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud0670/
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена окремо від судового рішення.
Суддя М.М. Семенюк