Справа № 761/38292/20
Провадження № 6/761/505/2025
14 березня 2025 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Пономаренко Н.В., вивчивши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Він Фінанс», заінтересовані особи: Публічне акціонерне товариство «Комерційний Банк «Надра», боржник: ОСОБА_1 , про заміну стягувача у виконавчих листах, -
У січні 2025 року на адресу Шевченківського районного суду м. Києва надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Він Фінанс», заінтересовані особи: Публічне акціонерне товариство «Комерційний Банк «Надра», боржник: ОСОБА_1 , про заміну стягувача у виконавчих листах.
Дана заява відповідає вимогам ст.ст. 175, 177, 442 Цивільного процесуального кодексу України, заява підсудна Шевченківському районному суду м.Києва. Підстав для повернення заяви у справі не вбачається.
Керуючись ст.442 ЦПК України,
Прийняти до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Він Фінанс», заінтересовані особи: Публічне акціонерне товариство «Комерційний Банк «Надра», боржник: ОСОБА_1 , про заміну стягувача у виконавчих листах.
Призначити заяву до розгляду у відкрите судове засідання на 01 травня 2025 року о 08 год. 40 хв., яке проводити за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-а, зал 701.
У судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: